Skocz do zawartości

Netoper

Użytkownicy
  • Postów

    5 079
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    75

Treść opublikowana przez Netoper

  1. Na początek wyłącz game turbo. Wysłane z mojego Poco X3 przy użyciu Tapatalka
  2. Komunikat mówi że zniszczyłeś system w telefonie, w jaki sposób na własną rękę próbowałeś przywróci sprawność telefonu? Czy masz możliwość wejść w tryb fastboot? Wysłane z mojego Poco X3 przy użyciu Tapatalka
  3. W telefonie masz ustawiony przesył plików po podłączeniu ładowarki? W momencie jak podłączasz etykę do kompa na fonie powinno wyskoczyć zapytanie (w panelu powiadomień) czy chcesz ładować czy przesyłać pliki. Druga sprawa, sterowniki do obsługi fona na kompie zainstalowane? USB z kompa podaje 500mA i być może przy takim prądzie płytka w fonie działa, ale jak dostanie już prawidłowe natężenie 2-3A to się wykłada bo albo uszkodzona, albo zakrzak softu. Wysłane z mojego Poco X3 przy użyciu Tapatalka
  4. Jak masz gwarę no to pchaj na serwis. Wymienia na oryginalną właściwą płytkę, bo potrafią być różne i wtedy masz wtopę. Ale jeszcze bym właśnie spróbował przywrócenie do fabrycznych, tylko się upewnić przed tym że fon nie jest zapięty do konta poprzednika. Wysłane z mojego Poco X3 przy użyciu Tapatalka
  5. Nie aktualizację, a wgranie softu na czysto przez miflash, jeśli to nie pomoże to na 99.9999% masz do wymiany płytkę/moduł zasilania. A masz może dowód zakupu? Bo może fon na gwarancji jeszcze jest. Wysłane z mojego Poco X3 przy użyciu Tapatalka
  6. To można by wyeliminować uszkodzenie samego gniazda, pozostaje wtedy płytka z gniazdem ( elektronika padła i nie dogaduje się z ładowarką) ewentualnie zakrzak softowy, tutaj może pomoże przywrócenie do ustawień fabrycznych, ewentualnie wgranie softu na czysto. Przy resecie, wgrywaniu softu kwestia czy poprzedni właściciel odpiął telefon od swojego konta, bo jak nie odpiął to nie uruchomisz wtedy telefonu. Wysłane z mojego Poco X3 przy użyciu Tapatalka
  7. Sprawdź przewód i ładowarkę na innym fonie i będzie wszystko jasne czemu dopiero po kilku kombinacjach z wkładaniem wtyczki w gniazdo telefonu zaskakuje jakieś ładowanie. Wysłane z mojego Poco X3 przy użyciu Tapatalka
  8. To nie jest prąd ładowania tylko rozładowywanie, więc wychodzi na to że nie dochodzi prąd do telefonu. A jak jesteś pewny przewodu i ładowarki no to zostaje problem z gniazdem. Wysłane z mojego Poco X3 przy użyciu Tapatalka
  9. Może ładowarka klękła, może kabel, a może gniazdo w fonie zabrudzone czy uszkodzone. Wysłane z mojego Poco X3 przy użyciu Tapatalka
  10. Oddali Ci kasę za stara hulajkę i wysłali nową za free? Wysłane z mojego Poco X3 przy użyciu Tapatalka
  11. Ty masz zainstalowany rom tradycyjny (EU) na rynek europejski, natomiast na stronie jest podrasowany rom bazujący na chińskim (CN) który nie ma ograniczeń rynkowych, między innymi ma dialer Xiaomi a nie googlowski, nagrywanie rozmów, i kilka innych fiuczerów które są niedostępne w romie EU. Co do instalacji romu miuipolska (CN) są gotowe poradniki. Uprzedzę pytanie, gwarancja nie przepada po zainstalowaniu miuipolska. Wysłane z mojego Poco X3 przy użyciu Tapatalka
  12. Tu nie chodzi o rozkład pikseli, czy o czerń w słońcu a o przebarwienia przy małej jasności wyświetlacza jak np w ciemnym pomieszczeniu używasz fona. Wysłane z mojego Poco X3 przy użyciu Tapatalka
  13. Zassij miunlocka, on ma pakiet sterowników, czy miflasha. Przed chwilą RN8pro robiłem i poszły mi sterowniki z miunlocka. Wysłane z mojego Poco X3 przy użyciu Tapatalka
  14. A nie masz właśnie zainstalowanego Ali? I zezwoleń na wyświetlanie powiadomień? Wysłane z mojego Poco X3 przy użyciu Tapatalka
  15. W sklepie w google sobie sprawdź czy jest certyfikacja urządzenia, powinno być ok. Wysłane z mojego Poco X3 przy użyciu Tapatalka
  16. Jedna cholera co wygrasz Niczym się to nie różni dla użytkownika. Wysłane z mojego Poco X3 przy użyciu Tapatalka
  17. Strajk okupacyjny siedziby? Czy szukasz może kogoś kto tam pracuje? Wysłane z mojego Poco X3 przy użyciu Tapatalka
  18. Do miflash tylko format fastboot. Wysłane z mojego Poco X3 przy użyciu Tapatalka
  19. Przy wgrywaniu romu przez miflash, jak wybierzesz opcję zablokowania bootloadera to wszystkie apki będą działać, dotyczy to romów global, a takiego masz zamiar wgrać. Gwarancji nie tracisz bo sam producent fona umożliwia odblokowywanie i zmiany romów Wysłane z mojego Poco X3 przy użyciu Tapatalka
  20. Coś im się chyba coraz cieplej robi poniżej końca pleców [emoji16] Ciekawe czy Bajden będzie zainteresowany odcięciem od google sklepu (na początek). Bo niby w 5G nie konkurują, ale Tesla może czuć się niepewnie... Wysłane z mojego Poco X3 przy użyciu Tapatalka
  21. Nie tylko na Ciebie, od godź 14 do 21 z tym walczyłem po resecie RN8pro. Wysłane z mojego Poco X3 przy użyciu Tapatalka
  22. A apkę masz sklepową czy modowaną? Wysłane z mojego Poco X3 przy użyciu Tapatalka
  23. Może jest jakaś apka śmieciowa zainstalowana... Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  24. Jak nie zaktualizujesz to telefon będzie działał jak do tej pory, jak zaktualizuje aż masz szansę na samokliki. Więc sam wybierz czy masz parcie na wyższe cyferki softu czy pogodzisz się z tym że nie będziesz ich miał Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  25. No bo jak już jest aplikacją domyślną to ciężko by było ją x2 robić domyślną Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...