Skocz do zawartości

Netoper

Użytkownicy
  • Postów

    5 079
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    75

Treść opublikowana przez Netoper

  1. Może zbiegiem okoliczności padła Ci bateria. A jeśli to jest zakrzak systemowy to przywrócenie do fabrycznych powinno pomóc Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  2. Przy dużej aktualizacji wskazane by było zrobić reset do fabrycznych, poobserwuj kilka dni czy nie ma jajec, jak ok to zostawić, jaka jakieś problemy np z drenażem bateria, wykładaniem się apek oto to wtedy reset. Z drugiej strony aby uniknąć późniejszych problemów po zmianie wersji andka zrobiłbym od razu przywrócenie. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  3. Jest to dogranie, ale jak coś pójdzie nie ok no to ... Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  4. Flash no to flashowanie. Boot uruchomienie. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  5. O to chodzi ? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  6. Nie możesz, każdy model telefonu ma swój indywidualny rom. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  7. Nawet przy oficjalnym romie bootloader musi być odblokowany. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  8. Pobierasz aplikacje i następnie z przez menagera instalujesz. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  9. Ja coś takiego mam (xkom) Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  10. To tu trzeba dać dodatkowe zezwolenie w ustawieniach prywatności (?) żeby w tle mogła być lokalizacja bez załączonego GPS a. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  11. Zobacz we właściwościach danej aplikacji jak masz ustawione - ogranicz użycie danych Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  12. W opcjach serwisowych sprawdź czy czytnik jest wykrywany. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  13. Na początek to w panelu sterowania zrób czyszczenie pamięci aplikacji, i po tym restart fona. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  14. Czekaj, bo nie do końca załapałem o co chodzi, info o pogodzie ze skrina to bym obstawiał że to jakieś naleciałości Discovery, z tym że jak jesteś na novej to teoretycznie Discovery jest niby nieaktywne. Natomiast info o wiadomości to tu pytanie do Ciebie, jakiej apki używasz do smsowania? Bo jak chat/Messenger, no to stąd mogą być powiadomienia Google. Może też tak być że jest to info np o wiadomości z Gmaila Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  15. Kuźwa jedyne co ogarniam z tego loga to check point bootloader, było to chyba wczoraj omawiane, mam screena Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  16. Tak, niezaprzeczalny plus Indonezji czy Tajwanu że bez żadnych dodatkowych nagrywaczy głos jest przechwytywany prosto z sygnału, no i nie trza totalnie nic kombinować z ustawieniami, no i jak danego rozmówcę mamy w kontaktach to nagranie jest od razu podpisane nazwą kontaktu. Piszę prosto z sygnału, bo jest sporo apek (jak nie większość) że głos rozmówcy nie jest właśnie z sygnału przechwytywany tylko mikrofon w telefonie próbuje nagrywać głos rozmówcy który się z głośnika wydobywa, no i wtedy jakość jest cienkawa. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  17. Nie w apce google a przez Discovery, jak pisałem nie pamiętam niestety jak w to wlazłem, czy przez 3 kropki czy jak, ale na pewno właśnie przez same Discovery, ten ekran po lewej od głównego ekranu. Robiłem to z miesiąc temu a tydzień temu przeskoczyłem na novą, i jeszcze przez adb w ogóle wywaliłem te Discovery, więc od tej strony mam totalny spokój, jedyne powiadomienia od Google to mam teraz czysto techniczne, a to że aktualizacje w sklepie, a to że ktoś polubił moją opinię itp. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  18. Kurna zaiste bardzo dziwna sytuacja żeby fon na EU nie chciał przyjąć żadnego globala, a weź jeszcze spróbuj Tajwan wgrać. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka Kurna zaiste bardzo dziwna sytuacja żeby fon na EU nie chciał przyjąć żadnego globala, a weź jeszcze spróbuj Tajwan wgrać. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka Albo poszukaj rom Płaya, bo może jakieś zrobili blokadę, ale z drugiej strony nie mam pojęcia jak mogliby to zrobić. Spróbować nie zaszkodzi Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  19. Tak, jak już masz sygnał połączenia to wtedy trza kliknąć nagrywanie. Ja dzisiaj miałem ofertę od operatora kablówki i w czasie trwania rozmowy klikłem sobie nagrywanie żeby na spokojnie jeszcze później posłuchać co mi chcą wcisnąć. No i odsłuchałem bez problemu, A i jeszcze jedno, na fonie mam androida 10 , cofłem z 11 bo jaja miałem z mifit i powiadomieniami. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  20. A no to jasne, bo nie wnikałem w specyfikację jakie pasma konkretnie Wasze fony mają, jak wywaliło po aktualizacji to coś zostało przeoczone, może właśnie to że nietypowe pasmo to zostało pominięte/przeoczone przez programistów. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  21. Jak powyłączasz kanały które cię nie interesują jak właśnie przykładowo wiadomości, to reszta powiadomień będzie normalnie działać, trza selektywnie wyłączyć to co Cię nie interesuje. Też białej gorączki przez to dostawałem i poszło. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  22. Zaloguj się do chmury z kompa, zobacz ile faktycznie jest zapisanych, zerknij czy Ci się przestrzeń nie skończyła. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  23. Plus jako jedyny nadaje te pseudo 5G na paśmie 2600, a nie każdy fon z 5G obsługuje to pasmo. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  24. Na romach na EU, jest wyłączona możliwość nagrywania rozmówcy, (RODO, i reszta pierdół) dlatego dialer jest googlowski, i są problemy aby nawet zewnętrznym nagrywaczem nagrywać. Natomiast na romie Indonezja i Tajwan bez problemu działa nagrywanie bezpośrednio z aplikacji telefon. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  25. Ja jadę na tej, robiłem nią w ciągu miesiąca pocoX3 i Rn8pro na Indonezję i Redmi4 HE na Mi od strzała poszło 2019.12.6.0 Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...