Skocz do zawartości

Netoper

Użytkownicy
  • Postów

    5 079
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    75

Treść opublikowana przez Netoper

  1. A spróbuj jeszcze apki yaata do SMS-ów. Jeszcze mi coś świta że jakiś problem był jak kontakty były z prefiksem +48, ale głowy nie dam czy chodziło o SMS-y Zobacz w kontakty jak masz pozapisywane numery tych osób z którymi jest problem. Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  2. Jeśli po restarcie jest ok, to znaczy że bug w sofcie, bądź wada procesora modemu że się zapycha, jak po restarcie dalej lipa to znaczy że modem dostaje słaby sygnał ewentualnie sam modem ma słabą czułość bo tańszego nie udało się wsadzić. Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  3. No to znaczy że system/telefon działa poprawnie. Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  4. W uprawnieniach aplikacji, jak dajesz np dostęp do dysku kontaktów to była też opcja SMS specjalny, to są właśnie smsy z banków, infolinii. Też przez to miałem jaja, tylko nie pamiętam czy w rn8pro czy w pocoX3 Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  5. Wrzuć inną wersję twrp, wygląda że ta ma problem z odszyfrowaniem Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  6. Próbowałeś zmienić region np na Szwajcarię czy Indonezję? Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  7. 1 Nie ma. 2 EU to przecież global... 3 jak Ci zaczęło odwalać to może skorzystaj z wizyty u specjalisty. 4 Nie wyłączysz czujnika. Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  8. Nie pamiętam na którym romie w uprawnieniach aplikacji trzeba było dac zezwolenie na SMS specjalny. Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  9. Informujesz, że telefon/system działa prawidłowo? Czy czego ma dotyczyć Twoja informacja? Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  10. Zaktualizuj dyktafon https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/recorder-xiaomi/recorder-xiaomi-1-9-60-release/ Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  11. Ja klapek na oczach nie mam, nie jestem też psychofanem, nam 2 rn8pro ( Indonezja i fabryczny EU) i widzę mankamenty w fonie, np kiepski bluetooth, problemy z zasięgiem w budynkach, nam też poco X3, który dla odmiany ma problem z gubieniem internetu mimo że sygnał jak skała. I żaden z fonów po aktualizacji nie zaczął mulić, była sytuacja że po aktualizacji któryś z fonów łapał lagi, ale przywrócenie ustawień fabrycznych zlikwidował problem . Teraz przerabiam Realme 8pro, fon/system stabilny, brakuje mi opcji/ustawień z Miui, bluetooth ok, sygnał ok, internet ok, ale dla odmiany zwalony soft w aparacie, problemy z ostrością głębi, i mimo że kupa luda zgłasza ten problem to Realme jak Xiaomi ma to w rzyci. Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka I jeszcze ciekawostka, Realme po ostatnim updacie zablokowało możliwość uruchomienia trybu fastboot, więc jak nawet updat będzie felerny to nie na opcji rolbacka.
  12. 3-4 miesiące używany, to 20 miesięcy leżał w szufladzie? Pisz do sprzedającego żeby odszukał dowód zakupu. I mieć nadzieję że powodem sprzedaży nie był właśnie problem z baterią, bo np telefon się zamoczył. Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  13. Może tak być że po prostu anteny kiepskie i nic z tym nie zrobi się. Ja się zawiodłem na rn8pro, gubi zasięg w budynkach tam gdzie rn4pro dawalo radę. I żadne cuda z resetami konfigami, nic nie zmieniły Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  14. W jakich scenariuszach telefon robi się ciepły? Sprawdzałeś jaka jest wtedy temperatura w nim? Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  15. W telefonie włączyłeś debugowanie USB? Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  16. No to jest na gwarancji, to teraz trzeba cierpliwie nagrać co się dzieje z telefonem wrzucić sobie np na YouTube, google dysk, wypełnić formularz reklamacyjny załączyć link do filmu i czekać na odpowiedź serwisu. Może to drobnostka że np taśma od baterii nie styka, a może koniec baterii. Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  17. Nie to nie jest wina błędu w romie, chyba że coś się w sofcie zakrzaczyło w samym fonie. A ile czasu był ten fon już w użyciu? Poprzedni właściciel odpiął fona od swojego konta? Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  18. Netoper

    Mikrofon zewnętrzny

    To ma być estradowy mikrofon? studyjny? czy do karaoke? Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  19. Duża część leci do testerów, i wybiórczo/losowo do pojedynczych zwykłych, bajzel mają w systemie. Realme podobnie robi, i się ludzie wkurzają bo jak za dużo bugów to aktualizacja wycofana i z syfem na fonie się zostaje. Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  20. To nie telefon jest oporny tylko błędy po stronie użytkownika. Dodajesz konto w opcjach programisty, jeden raz, bez wylogowań, bez resetowań, bo każda taka akcja sprowadza się do tego że znowu musisz dodawać od nowa konto i od nowa leci czas, telefon w trakcie oczekiwania powinien być w normalnym użytkowaniu. Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka Jak zakładałeś kilka kont, to ciekawe do którego faktycznie jest przypisany telefon, bo jak do opcji programisty dodasz teraz niewłaściwe konto to lipa
  21. Z tym ECP to niestety nie pomogę, nawet monter z kablówki nie miał pojęcia co wsadza. Inna sprawa że na TV Samsunga po zasadzeniu innej karty też lagi przy zmianie kanałów, i cały misterny plan żeby pozbyć się pudełek dekoderów zdechł. Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  22. Dokładnie, telefon jest przypisany do konta chińczaka, i telefon oczekuje zalogowania się na te konto. Jak chińczak odepnie telefon od swojego konta to wtedy bez problemu telefon zapniesz do swojego konta. Tylko jak Kacper pisał, żadnych resetowań, przywracania do stanu fabrycznego bo cegła będzie. Dopiero jak telefon będzie na Twoim koncie to robisz z nim co chcesz. Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  23. Ciśnij chińczaka żeby odpiął telefon od swojego konta, dołąc do tego ten screen z chińczakowymi krzaczkami co jest początek i koniec numeru jego konta Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  24. No tak nie dopatrzyłem, jest zalogowany na konto z końcówką 230, a blokadę ma z konta z końcówką 382... Jeśli nie utworzyłeś dwóch kont, i przez pomyłkę logujesz się na niewłaściwe konto, to niestety fon jest przypisany do sprzedawcy. Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  25. Zaloguj się przez przeglądarkę na https://account.xiaomi.com/fe/service/login/password?sid=passport&qs=%253Fcallback%253Dhttps%25253A%25252F%25252Faccount.xiaomi.com%25252Fsts%25253Fsign%25253DZvAtJIzsDsFe60LdaPa76nNNP58%2525253D%252526followup%25253Dhttps%2525253A%2525252F%2525252Faccount.xiaomi.com%2525252Fpass%2525252Fauth%2525252Fsecurity%2525252Fhome%252526sid%25253Dpassport%2526sid%253Dpassport&callback=https%3A%2F%2Faccount.xiaomi.com%2Fsts%3Fsign%3DZvAtJIzsDsFe60LdaPa76nNNP58%253D%26followup%3Dhttps%253A%252F%252Faccount.xiaomi.com%252Fpass%252Fauth%252Fsecurity%252Fhome%26sid%3Dpassport&_sign=2%26V1_passport%26JO7oplyppgkN%2FTiDH69nleQr10g%3D&serviceParam=%7B%22checkSafePhone%22%3Afalse%2C%22checkSafeAddress%22%3Afalse%2C%22lsrp_score%22%3A0.0%7D&showActiveX=false&theme=&needTheme=false&bizDeviceType=&_locale=en I zobacz czy cyfry konta się pokrywają z tymi co Ci zwróciło w miunlock Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...