Skocz do zawartości

Netoper

Użytkownicy
  • Postów

    5 079
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    75

Treść opublikowana przez Netoper

  1. Reset do fabrycznych. Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  2. No to kurna pozamiatane Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  3. I ja się dołączę do pytania, jak jest z tarczami w eSce? Podchodzą te od BIP-a? Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  4. Klonowanie aplikacji. Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  5. Sam nic nie zrobisz, potrzebny jest kumaty serwis. Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  6. Tego pliku nie wgrasz przez mi flash, do miflash potrzebny jest format fastboot, z rozszerzeniem tgz Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka.
  7. Liczy, po powrocie do telefonu odpalasz mifita robisz synchronizację i wyniki zostają pobrane z opaski. Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  8. Na zegarku przy pierwszym pomiarze miałem 1019, przeszedłem z pomieszczenia do pomieszczenia i spadło tak jak na screenie, jak wróciłem do pierwszego pomieszczenia to po kilkunastu sekundach bylo 1018,4, wysokość się nie wyczytała Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  9. Warszawa 1019 Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka Edit teraz się zmieniło, co ciekawe nie pokrywa się z czujnikiem w stacji pogodowej i z czujnikiem w S3 Wysokość się nie wczytuje
  10. Barometr działa jak nawet w piwnicy jestem gdzie na 100% GPS nie ma możliwości być aktywnym. Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  11. Np śmiecie po przesłaniu plików do chmury, czy jakieś pozostałości po aktualizacjach Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  12. Mam w sumie 3 bipy, i podają ciśnienie przy wyłączonym bluetooth w telefonie i nawet wtedy jak GPS w bipie nie działa. W górnej części obudowy przy teleskopie jest otworek żeby właśnie ciśnienie wchodziło do wnętrza zegarka Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  13. Znaczy się nie tyle telefon przetrzymuje w caschu a aplikacje, i to się nie czyści samo po restarcie fona, trza samemu. Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  14. Nie, cache nie odpowiada za takie zachowanie. Inna sprawa że jeśli czyścisz tylko pamięć podręczną to danych nie tracisz, więc śmiało możesz wyczyścić jak telefon się odpalił. Jakby takie cyrki się powtórzyły to jeśli masz kartę pamięci, zobacz czy po jej wyjęciu będzie ok. Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  15. Na porcie USB2 działasz? Po pod 3 potrafią być jaja. Moze inny przewód spróbuj. Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  16. Wyczyść pamięć podręczną galerii. Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  17. I w ustawieniach programisty zaznaczyć debugowanie USB. Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  18. @Hidnam aktywność userów na danyn forum też w dużej mierze jest zależna od tego w jaki sposób przez ekipę techniczną są traktowani userzy, jeśli są traktowani jako zło i niższa kasta no to nie dziwota, że na danym forum przestają się dzielić swoją wiedzą, i lękają się zapytać o coś co niby było omawiane a znajduje się w temacie liczącym kilka (dziesiąt/set) postów dotyczących branzyliona innych spraw. Choć trza przyznać obiektywnie, że od jakiegoś czasu miesiąc(?) dwa(?) teksty o wydźwięku ja tu jestem pan i władca, ja tu jestem alfą i omegą, jakby przestały się pojawiać i userzy ciut zaktywizowały się , mam nadzieję że Naczelny forum też zauważył tę tendencję i utrzyma słusznie obrany kurs na to aby powstrzymać odpływ userów. Bez aktywnych i niezestresowanych forumowiczów to już niejedno prężne forum znikło... A dokładając do tego spadek zainteresowania danym produktem w pewnym momencie dochodzi do likwidacji firmy i zniknięcie miejsca w którym można było rozwiązywać problemy. Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  19. Tak, musi być odblokowany, na zablokowanym to praktycznie tylko updaty aktualnego romu można robić. Sposób odblokowania bootloadera jak i wgrywania romu przez mi flash, jest w poradnikach na tutejszym forum, sposób jest taki sam bez względu na model fona, jedyne co to trzeba mieć pobrany właściwy rom dla danego modelu. Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  20. Czym wyższa temperatura otoczenia, to tym słabsze jest odprowadzanie temperatury z obudowy, jak sprzęt jest w kondonie to też mocno ogranicza wymianę termiki. Inna sprawa że też może być kwestia,że radiator niezbyt dokładnie przylega do procka. Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  21. Było swego czasu info, że powołują zespół do kontaktów z użytkownikami aby wsłuchiwać się w ich zgłoszenia/uwagi. No i tak się powsłuchiwali że do tej pory nic się nie zmieniło, a że sprzedaż im niby wzrosła?, to ciekaw jestem iłu z tych obecnie kupujących przy kolejnej zmianie fona pozostanie przy Xiaomi... Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  22. No to raczej pozamiatane, chyba że menadżer plików posiada kosz i może w koszu jeszcze leżą fotki Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  23. A miałeś załączoną może synchronizację z chmurą google bądź Xiaomi? Są programy do odzyskiwania plików, część udaje się odzyskać pod warunkiem że obszar pamięci na której były zapisane pliki nie została nadpisana. Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  24. Jak najbardziej demineralizowana jest wręcz wskazana, wtedy w sprzęcie minimalizuje się osady, kamień. A co do paneli to kwestia ich jakości, jedne od patrzenia potrafią puchnąć, a na inne wiadro wody wylejesz i nic im nie będzie. Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  25. A telefon naładowany? Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...