Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 753
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Może aktualizacja apki od konta Xiaomi coś psuje, spróbuj ją odinstalować - o ile to możliwe, i wtedy się wylogować.
  2. Masz soft brandowany pod Orange i prawdopodobnie to jest przyczyna tego, że nie chce działać z innymi kartami. Trzeba odblokować bootloader i wgrać Globala nieoperatorskiego. Przeniosłem przy okazji temat do właściwego telefonu, bo soft wskazuje na RN10 Pro, a założyłeś w dziale od Mi Note 10.
  3. Możesz podesłać info z wersji MIUI? (Ustawienia > O telefonie)
  4. Odinstalować aplikację Karuzela Tapet (albo Codzienne tapety blokady, nie wiem jak to dokładnie się nazywa na Globalu).
  5. To nie jest błąd. W Chinach Mi 9T to Redmi K20.
  6. Być może gdzieś u Ciebie jest problem z pamięcią/jej deszyfracją. Może trzeba zrobić format/wipe.
  7. Odinstalujcie aplikację Karuzela Tapet. To nie jest zależne od motywu, po prostu Xiaomi na Globalu ostatnio doinstalowało tę apkę.
  8. Ostatnie problemy z SafetyNetem były we wrześniu, nie w maju.
  9. No to w ostateczności pozostaje MiFlash i wgranie ROM-u fastboot z Androidem 11, ale to już wymaga odblokowania bootloadera...
  10. Jak próbuję znaleźć OTA z tej wersji to mi żadnego nie znajduje, więc być może jest tak, że po prostu nie można zaktualizować z tej wersji. A spróbuj jeszcze tego: https://bigota.d.miui.com/V12.0.1.0.RJZEUXM/miui_JOYEUSEEEAGlobal_V12.0.1.0.RJZEUXM_7e06178ca4_11.0.zip
  11. Co masz na myśli, mówiąc "szwajcarska"? Nie ma OTA z 12.0.4.0. Spróbuj wgrać najnowsze stable ręcznie: https://bigota.d.miui.com/V12.5.4.0.RJZEUXM/miui_JOYEUSEEEAGlobal_V12.5.4.0.RJZEUXM_9a0a5fa02b_11.0.zip
  12. Spróbuj w menedżerze urządzeń zaktualizować sterownik (ręcznie, z dysku, z listy sterowników szukasz Google i gdzieś tam powinien być Android Bootloader Interface)
  13. Siedzisz na dość starej wersji. Parę miesięcy temu były problemy z SafetyNetem i w nowych ROMach jest nowa poprawka. Ale siedzisz na starej wersji więc jej nie masz.
  14. Nie wiem, czy to cokolwiek da, ale w ostateczności możesz spróbować resetu do fabrycznych (o ile już nie robiłeś).
  15. To normalne. Nasza poprawka na SafetyNet powoduje że tak jest.
  16. OK, widzę, że ściągnąłem nie tę aplikację co trzeba. Faktycznie się wywala. Nie wiem, czy da się coś z tym zrobić, ale zgłoszę. EDIT: To problem tej aplikacji, a nie nasz. Sprawdziłem na Oppo A52, tam też się wywala.
  17. Nie ma. Sam procek jest 64-bitowy, ale Xiaomi zrobiło do niego oprogramowanie 32-bitowe.
  18. Tu nie jest napisane Enhanced, bo w naszym aktualizatorze to nie jest po prostu napisane. Ale sam soft to jest Enhanced. Na Androidzie 11 TWRP powinno działać poprawnie...
  19. Gdy w build.prop są ustawione odpowiednie wartości w ro.miui.ui.version.code (jeśli dobrze kojarzę to 12) to wtedy jest Enhanced. To stable ma 11. Bety niby też mają 11, no ale one są nowsze zazwyczaj od stable, więc te poprawki powinny mieć.
  20. W nazwie paczki jest dopisek fastboot. To oznacza, że paczkę przenosisz na komputer, rozpakowujesz ją, uruchamiasz w telefonie tryb Fastboot, podpinasz go do komputera, a na komputerze uruchamiasz odpowiedni skrypt. Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
  21. Jeśli jest rebuild to mogła być jakaś poprawka. Możesz spróbować ściągnąć i zainstalować.
  22. Czy się pojawi na Globalu EEA - nie mamy pojęcia. Nie mamy żadnego wglądu w plany Xiaomi poza informacjami, które sami puszczają. Wg info z oficjalnego kanału Xiaomi na Telegramie RN7 nie dostanie MIUI 12.5 Enhanced. Wersja z tego wątku też nie jest Enhanced,
  23. Xiaomi.eu ma. U nas można to wyłączyć.
  24. To prawdopodobnie problem Xiaomi. Z tego powodu puszczali poprawkę tydzień temu. Czemu to nadal występuje - nie mam pojęcia...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...