Jump to content

pieklo

Użytkownicy
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

pieklo's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

0

Reputation

 1. Redmi 7a nie ma 64bit architektury? Przecież tam siedzi snap 439, który jest 64-bitowy.
 2. Witam, pytanie jak w temacie. Na serwerach xiaomi.eu ostatnia wersja firmware to android 10 z miui 11 sprzed ponad roku, natomiast na stronie xiaomifirmwareupdater można znaleźć wersje EEA z miui 12.5. Czy to oznacza, że xiaomi.eu porzuciło już wsparcie dla tego telefonu? Jeśli tak to szkoda, bo to chyba jedyny naprawdę mały sensowny telefon w tej cenie.
 3. WItam A ma ktoś problem w 8T z AdAway po aktualizacji do V11.0.7.0.PCXEUXM? Po aktualizacji wyskakuje mi komunikat jak na zrzucie ekranu. Zmieniłem plik docelowy hosts zgodnie z sugestią i nic nie pomogło. W Magisk Managerze włączyłem opcje systemless hosts i też bez efektu wciąż ten sam komunikat w AdAway. Ponowna instalacja Adaway też niczego nie naprawiła. Ktoś może wie gdzie leży problem? Z góry dzięki za pomoc :)
 4. Ok poradziłem sobie w inny sposób, jak by ktoś miał podobny problem to ten filmik https://www.youtube .com/watch?v=Ic2phD4YeXk też rozwiązuje problem.
 5. Witam Od jakiegoś czasu zaraz po starcie telefon zaczął mi się pojawiać komunikat "Magazyn danych urządzenia jest uszkodzony. Urządzenie nie jest bezpieczne" Prawdopodobnie zaczęło się to wyświetlać w czasie kiedy żonglowałem sobie miedzy custom romami (lineageOS, pixel experience). Przywracałem telefon do stockowych ustawień przez miflash i problem nadal występuje. Czy ktoś miał tak samo i jakoś sobie z tym poradził? Zasadniczo oprócz tego komunikatu przy starcie system nic złego się nie dzieje, ale czytałem że to podobno w wyniku uszkodzonej pamięci, ale to dziwne, bo telefon nie miał żadnych mechanicznych uszkodzeń typu upadek itp. Z góry dzięki za porady.
 6. Dziwna sytuacja z tą nową aktualizacją, wczoraj pojawiła mi się możliwość aktualizacji przez OTA do MIUI V11.0.2.0.PCXEUXM, a dziś już zniknęła. Coś u mnie jest nie tak, czy producent wycofał też tę aktualizację?
 7. A czy szkło na obiektywy aparatu od note 8 są takie same jak do 8t? https://sklep.3mk.pl/pl/p/Xiaomi-Redmi-Note-8-Niepekajace-szklo-hybrydowe-na-obiektyw-aparatu-3mk-FlexibleGlass-Lens-4-sztuki/48599 Będzie to pasować do 8T?
 8. A Note 8T ma naklejoną jakąś folię ochronną od nowości, czy goła szyba?
 9. Witam, Kiedy można się spodziewać romu od miui polska dla 8T (willow)??
×
×
 • Create New...