Jump to content

raftter

Użytkownicy
 • Posts

  91
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  POCO X3 NFC

Recent Profile Visitors

900 profile views

raftter's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Dedicated Rare
 • Reacting Well Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare

Recent Badges

3

Reputation

 1. Tylko u mnie skończyło się skasowaniem danych. Myślę że można było najpierw naprawić TWRP a potem aktualizować. Ale ja się nie znam, ja truskawki cukrem posypuję....
 2. Aktualizacja poszła przez Fastboot, ale problemem było TWRP - nieaktualna albo zepsuta. TWRP też zaktualizowałem tym sposobem (Fastboot) i ruszyło. Niemniej wcześniejsze rozpaczliwe ruchy spowodowały wyczyszczenie danych, ale już w większości jest poogarniane.
 3. Coś mi nie pykło. Przy próbie aktualizacji cały czas mruga strona startowa TWRP. Zapala się na około 0,5sekundy i tak co 5 sekund. Jedyne co mogę zrobić to wejść w FASTBOOT. Jak uruchomię ponownie to znowu mruga TWRP. Ktoś pomoże?
 4. Na MIUI 13.0.1.0 wróciły złe duchy . Co piąte, szóste albo siódme połączenie - algorytm zmyślony albo posiada przypisaną wartość: Po odebraniu połączenia (Zieloną słuchawką) nikt nikogo nie słyszy: odbierający rozmówcy, rozmówca odbierającego, słyszą tylko wszyscy wokół: HALO, SŁYSZYSZ MNIE? ..... CZY TY MNIE SŁYSZYSZ? Nie robiłbym awantury, gdyby nie to że przez około miesiąc działało, a potem się zesrało. Miałem to samo przy MIUI.12.1.5.0 lub 12.1.6.0, wtedy się poddałem i wyłączyłem, ale teraz coś we mnie wstąpiło i WIFICALLING, WIFICALLINGi jest wyzwaniem. Ktoś pomoże?
 5. Szukam oryginalnego paska, silikony z Allegro wypinają się podczas aktywności. Podpowie ktoś gdzie mogę znaleźć?
 6. Po aktualizacji do 13.0.1.0.SJGMIXM - Android 12 nie mogę wejść w tryb Recovery. Logo TEAMWIN mruga co kilka sekund i nic więcej, trwa tak dopóki nie wymuszę wyłączenia. Co może być przyczyną? Napisałem że to po ostatniej aktualizacji, ale pewien nie jestem - dopiero teraz to zauważyłem. Będzie umiał ktoś pomóc?
 7. Według mnie stockowy to fabryczny, ale wtedy: - nie ma nagrywania rozmów - dialera od Xiaomi - zmiany wielu innych ustawień (dla mnie osobiście to największy fun i jestem w stanie zaakceptować pozostałe niedogodności) Wróć do Globala, zablokuj bootloader i masz spokój z chińskim roomem Xiaomi.eu. Żeby nie było że napisałem coś odkrywczego, to jest to samo co proponuje Ci @Netoper P.S Ja Ghost touch miałem na 12.0.4 lub 12.0.5 ale wyłączyłem odświeżanie 120Hz, dodatkowo uciekłem od trybu Game Turbo i później już był spokój. Ale widzę że w 13 tego trybu już nie ma.
 8. @pusiaczek a po co mu na stockowym EEA Magisk ... bo nie ogarniam.
 9. Po aktualizacji, cały czas w pasku powiadomień jest widoczna ikona NFC. Można ją jakoś usunąć? Oczywiście bez wyłączania NFC - ten sposób już znalazłem 😁😁😁.
 10. U znajomego w X3 NFC wieszanie się telefonu i ciągłe restarty, powodowała wadliwa karta pamięci. Wyjął ją z telefonu i wszystko wróciło do normy. Używasz może MicroSD? Jeśli tak to spróbuj ją usunąć ze slotu.
 11. Mam pytanie: Dlaczego w wątku o X3 NFC piszesz o aktualizacji dla X3 PRO?
 12. Też nie zauważyłem w X3 NFC , ale UWAGA CIEKAWE!!! W telefonie znajomego, też NFC wersja 6/128 pokazuje pamięć operacyjną 6+2 a w mojej wersji 6/64 tylko 6+1. Taka ciekawostka....
 13. Jeśli chodzi o poziom zabezpieczeń to @Netoper rozkminił cały temat. Najsłabsze ogniwo to człowiek, jak klikniesz coś czego nie powinieneś, to pozamiatane. Dzisiaj gdzieś przeczytałem że Androidowi to nawet Pegasus nie straszny, bo w iPhonie to nic nie musisz klikać (taki piękny system i mają backdoora), a i tak mają wszystko jak na widelcu. A Androidzie muszą wysyłać jakieś oszukańcze SMSy, które dopiero po kliknięciu w spreparowany link, pomogą zainfekować telefon.
×
×
 • Create New...