raftter

Użytkownicy
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About raftter

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 8T
 1. A jak naciśniesz trzy kropeczki w Kontaktach to masz opcję Dostosuj? a po jej wybraniu Dostosuj widok?
 2. Sprawdziłem - jedyna blokada to SMS płatne ale wychodzące. Od lutego nic nie zmieniałem, a wtedy pierwszy raz odblokowałem bl. Karta SIM oczywiście w telefonie, ale sprawdzę jeszcze bo w drugim slocie siedzi karta do innego konta Xiaomi. Tymczasem ją wyłączę i spróbuję raz jeszcze bo chyba została mi jeszcze jedna próba dzisiaj. Dalej to samo cos.bmp
 3. Mam problem z ponownym odblokowaniem bl. Przy logowaniu do konta Xiaomi w MiUnlock wyskakuje SMS autoryzacyjny. Drugi dzień z rzędu otrzymuję informację o wyczerpaniu puli dziennej SMS, a żaden do mnie nie doszedł. Naciskam Resend i koniec, żadnej reakcji. Ktoś coś podpowie? Pozdr
 4. Tak, mam pomysł. Przenieś dzwonki, których chcesz użyć do pamięci wewnętrznej. A jeśli przeniesiesz je do folderu .ringtone to używając do wybrania dzwonka dla kontaktu aplikacji Motywy będziesz miał do wyboru pliki z tego folderu.
 5. Czy ktoś próbował to zrobić? Chodzi mi o eksport map z treningów, spacerów itp. Chciałbym porównać dwie różne trasy, nałożyć na siebie i dokładnie przeanalizować.
 6. Wybieram Kontakty, wybieram kontakt dla którego chcę ustawić dzwonek, trzy kropki w prawym górnym rogu, opcja Ustaw dzwonek i w tym momencie zgłasza mi się dodatkowe okno w którym mam następujący wybór: Wykonaj czynność przez... i trzy ikony do wyboru Motywy, Menadżer Plików oraz Dyktafon. Oprócz tego jest do zaznaczenia fiszka Zapamiętaj mój wybór. Nigdy jej nie wybieram, ale jak mniemam jeśli ją choć raz wybrałeś to u Ciebie nie pojawia się to okno tylko przechodzi do wybranej wcześniej aplikacji. I jeszcze jedno: tam nie ma opcji wyboru folderu - możesz wybrać od razu plik który w tym folderze (Ringtones) się znajduje lub wybrać opcję Dzwonek lokalny i wtedy wybierasz już sam lokalizację pliku który chcesz wybrać. Wybacz prościej wytłumaczyć nie umiem, ale mam nadzieję że pomogłem.
 7. Plik dźwiękowy którego chcesz użyć nie może znajdować się w pamięci zewnętrznej. Jeśli umieścisz go w systemowym ale zazwyczaj ukrytym folderze *Ringtones to można go wybrać jako Dzwonek a nie Dzwonek lokalny. Ja pliki wybieram nie przez Menadżer Plików tylko przez aplikację Motywy.
 8. No i tak się stało. Wrócił z serwisu z informacją że naprawiono i przesmarowano mechanizm. Na ten moment, około miesiąca od naprawy, wszystko jest w porządku.
 9. Ja łączę się przez My Phone Explorer. Używałem go jeszcze z Sony Erikssonem i z ciekawości podłączyłem go do telefonu z Androidem. Prosty i skuteczny. Tyle że można go używać jeśli oba urządzenia są tej samej sieci.
 10. Spróbuj tak Ustawienia Bateria wydajność 3 kropki w prawym górnym rogu Oszczędzanie baterii przez aplikacje Znowu 3 kropki Pokaż systemowe U mnie na samym dole Zdjęcia I już masz opcję Bez ograniczeń.
 11. No właśnie nie mogę ściągnąć motywu w podanym przez Ciebie formacie. Może jakaś podpowiedź? Zmieniam w aplikacji Motywy/Ustawienia opcję Zapisuj na karcie SD ale potem nic z takim rozszerzeniem nie znajduję.
 12. Pliki dźwiękowe które mają być przypisane do kontaktu muszą znajdować się w wewnętrznej pamięci urządzenia. Nie mogą być zapisane na karcie SD. Dodatkowo jeśli umieścisz je w folderze .ringtone to będziesz mógł je ustawić z poziomu aplikacji Motywy jako dzwonek systemowy. Folder ten jest folderem ukrytym i trzeba go "pokazać". Nie jest to konieczne i można samemu utworzyć folder o nazwie Ringtones lub Music - też powinno zadziałać.
 13. Jak można samemu utworzyć motyw? Chociaż najbardziej z całego motywu zależy mi na ekranie blokady. Zegar, pogoda, skrót do aparatu, krokomierz. Używam jakiegoś gotowego ale pogoda nie współpracuje z moją tylko fabryczną, skrót aparatu to samo, kroki z czujników w telefonie - chciałbym żeby były odczytywane ze sparowanej opaski.
 14. Sprawdź lokalizację używanych plików dźwiękowych. Powinny być w pamięci telefonu a nie na karcie pamięci.
 15. Mam problem przy wklejaniu wcześniej skopiowanego tekstu. Komendy "Wklej Zaznacz Zaznacz Wszystko ...." przy włączonym trybie ciemnym pozostają koloru czarnego. Tło zmienia się na ciemne i pojawia się problem z ich odczytaniem. Włączam je na pamięć ale to nie zawsze działa. Czy spotkał się ktoś z tym problemem?