Jump to content

raftter

Użytkownicy
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About raftter

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  POCO X3 NFC

Recent Profile Visitors

374 profile views
 1. Dziękuję za zainteresowanie tematem i ogromną ilość głosów w ankiecie. Oczywiście mam świadomość że to był ogromny wysiłek - zagłosować lub kliknąć krótką odpowiedź. A tak dla potomnych: Wygrała opcja nieuwzględniona w ankiecie - zamiast fabrycznego wyświetlacza, znajomy telefononaprawiacz wymienił ekran na OLED za 400 złociszy. Właściciel zachował całą funkcjonalność słuchawki - jak to określił "może kontrast ciut gorszy". EOT
 2. Niestety zstępny, właściciel słuchawki - upuścił ją. Czarny ekran i już. Zastanawiam się nad naprawą (wymianą) ale wydać 6 stówek na nowego Amoleda - strasznie boli. Są oferty za pół tej ceny, ale dostajesz wtedy ekran TFT, coś za coś czyli nie ma czerni amoledowej, brak AoD oraz nie ma czujnika w ekranie. Czy ktoś tak robił? Jak odczucia? Ja mam mieszane, bo sprzedam zwłoki za dwieście, dołożę 550 i mam nowego POCO X3 6/64. Korci mnie to strasznie, bo sam takiego używam - jest spoko. Wiadomo, że jedną półkę albo półtorej niżej, ale jak pomyślę że po prz
 3. Powinien być w Ustawienia -> Funkcje specjalne -> Lite mode. A tu zonk, jakieś Laboratorium MIUI. Ktoś sprawdzi u siebie dostępność tego trybu? Chciałbym wypróbować, pokazać seniorowi przed kupnem telefonu z MIUI 12 i jakoś nie idzie.
 4. Google Pay to Ci nie powiem bo nie używam. Ale aplikacje bankowe jak najbardziej - w moim przypadku aplikacja Millennium działa poprawnie.
 5. Pacjent prawidłowo zdiagnozowany, kuracja pomogła w 100% - Widżet regularnie odświeża się co kwadrans. Dziękuję za pomoc. Temat do zamknięcia.
 6. No nie bardzo. Autostart dla tej aplikacji jest uruchomiony, w załączeniu zrzut ekranu z zachowań aplikacji ale tym razem dłuższy. Problemem jest losowość zezwoleń i odmówień dostępu do lokalizacji. Ale dziękuję za zainteresowanie tematem.
 7. Po zmianie romu na Miui.eu widżet pogodowy FORECA zachowuje się strasznie chimerycznie. Mimo wszystkich uprawnień, raz odświeża prognozę pogody a raz nie. Wydaję mi się że to coś powoduje lokalizacja ale nie umiem tego zmienić. Wcześniej na Globalu było wszystko w porządku. Ktoś się podzieli wiedzą, jak temu zaradzić?
 8. Dokładnie tak. Pobrałem wersję 3.4.0.0 i zapętliło się TWRP. U mnie z pomogła zmiana TWRP na 3.4.0.15
 9. Jeśli chodzi o aktualizację 12.0.7.0 to faktycznie jest "najgorsza" (w moim odczuciu) z dotychczasowych. Do tej pory nie miałem żadnych zwiech ani problemów. Po tej aktualizacji już trzy razy w ciągu około dwóch-trzech tygodni musiałem restartować słuchawkę. Dodam tylko, że zestaw zainstalowanych gier (raptem dwie) i aplikacji cały czas ten sam.
 10. A jak naciśniesz trzy kropeczki w Kontaktach to masz opcję Dostosuj? a po jej wybraniu Dostosuj widok?
 11. Sprawdziłem - jedyna blokada to SMS płatne ale wychodzące. Od lutego nic nie zmieniałem, a wtedy pierwszy raz odblokowałem bl. Karta SIM oczywiście w telefonie, ale sprawdzę jeszcze bo w drugim slocie siedzi karta do innego konta Xiaomi. Tymczasem ją wyłączę i spróbuję raz jeszcze bo chyba została mi jeszcze jedna próba dzisiaj. Dalej to samo cos.bmp
 12. Mam problem z ponownym odblokowaniem bl. Przy logowaniu do konta Xiaomi w MiUnlock wyskakuje SMS autoryzacyjny. Drugi dzień z rzędu otrzymuję informację o wyczerpaniu puli dziennej SMS, a żaden do mnie nie doszedł. Naciskam Resend i koniec, żadnej reakcji. Ktoś coś podpowie? Pozdr
 13. Tak, mam pomysł. Przenieś dzwonki, których chcesz użyć do pamięci wewnętrznej. A jeśli przeniesiesz je do folderu .ringtone to używając do wybrania dzwonka dla kontaktu aplikacji Motywy będziesz miał do wyboru pliki z tego folderu.
 14. Czy ktoś próbował to zrobić? Chodzi mi o eksport map z treningów, spacerów itp. Chciałbym porównać dwie różne trasy, nałożyć na siebie i dokładnie przeanalizować.
 15. Wybieram Kontakty, wybieram kontakt dla którego chcę ustawić dzwonek, trzy kropki w prawym górnym rogu, opcja Ustaw dzwonek i w tym momencie zgłasza mi się dodatkowe okno w którym mam następujący wybór: Wykonaj czynność przez... i trzy ikony do wyboru Motywy, Menadżer Plików oraz Dyktafon. Oprócz tego jest do zaznaczenia fiszka Zapamiętaj mój wybór. Nigdy jej nie wybieram, ale jak mniemam jeśli ją choć raz wybrałeś to u Ciebie nie pojawia się to okno tylko przechodzi do wybranej wcześniej aplikacji. I jeszcze jedno: tam nie ma opcji wyboru folderu - możesz wybrać od razu plik który w tym fol
×
×
 • Create New...