-
Postów
14 753 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
884
Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek
-
Zmiana softu brand Orange na eea a blokada bootloadera
Kacper Skrzypek odpowiedział(a) na Przemcio91k temat w Problemy techniczne
Tak. -
Redmi Note 10 Pro - Official MIUI ROM
Kacper Skrzypek odpowiedział(a) na pkonrad temat w Dyskusja ogólna
12.5.4.0 to najnowsza wersja dla Global EEA (który zapewne masz). 12.5.8.0 to wersja "zwykłego" Globala, którego zapewne nie masz. Nie wymusisz nowej aktualizacji, bo jej nie ma. -
RN 8 - pytania ogólne - watek zbiorczy
Kacper Skrzypek odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Dyskusja ogólna
Masz Xiaomi.eu, a nie Global EEA. Nie ma jeszcze Globala na Androidzie 11 na którym się opieramy więc musisz czekać. -
Redmi 9c NFC nie łączy z WiFi 5 GHz
Kacper Skrzypek odpowiedział(a) na rusiadek temat w Problemy techniczne
Nie dziwię się, że się nie łączy. Redmi 9C NFC nie wspiera Wi-Fi 5 GHz: https://www.mi.com/global/redmi-9c-nfc/specs/ -
Instalacja Xiaomi.eu - poradnik + małe FAQ [stan aktualny na 1.11.2024]
Kacper Skrzypek odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Tutoriale
Teoretycznie jak się wylogujesz na telefonie i wyłączysz przy tym wylogowywaniu funkcję Znajdź urządzenie to nie powinien pytać się o konto, ale zawsze lepiej sprawdzić na stronie Xiaomi, czy rzeczywiście zniknęło. PIN też się usunie, ale usuń blokadę ekranu przed czyszczeniem bo po resecie może o nią pytać. Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka- 813 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- xiaomi
- odblokowany bootloader
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Instalacja Xiaomi.eu - poradnik + małe FAQ [stan aktualny na 1.11.2024]
Kacper Skrzypek odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Tutoriale
Wylogować się z konta na telefonie, upewnić się, że nie jest ono dodane gdzieś na account.xiaomi.com i i.mi.com, wylogować się z konta Google, sprawdzić to samo na stronach Google'a, potem wipe data, dalvik, cache, internal storage.- 813 odpowiedzi
-
- xiaomi
- odblokowany bootloader
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Powiadomienie 'otrzymałeś nową wiadomość' od Google na ekranie blokady
Kacper Skrzypek odpowiedział(a) na Hysz temat w Problemy techniczne
No to niestety trzeba przeglądnac wszystkie kategorie, może któraś z jakiegoś powodu ma ustawione pokazywanie powiadomień bez treści. -
Powiadomienie 'otrzymałeś nową wiadomość' od Google na ekranie blokady
Kacper Skrzypek odpowiedział(a) na Hysz temat w Problemy techniczne
Możliwe, że na Globalu jest z tym problem, trudno mi powiedzieć, bo nie mam pod ręką telefonu z MIUI Global. Na Oppo A52 opcja się uruchamia (ale powiadomień brak, może dlatego, że w tamtym momencie ich nie było). U mnie na xiaomi.eu opcja działa bez problemu. -
Powiadomienie 'otrzymałeś nową wiadomość' od Google na ekranie blokady
Kacper Skrzypek odpowiedział(a) na Hysz temat w Problemy techniczne
Nie pisałbym, gdybym nie miał tego na 11 -
Powiadomienie 'otrzymałeś nową wiadomość' od Google na ekranie blokady
Kacper Skrzypek odpowiedział(a) na Hysz temat w Problemy techniczne
Komunikat "Otrzymałeś nową wiadomość" nie pochodzi z aplikacji Google, tylko z Interfejsu systemu, i jest wyświetlany tylko wtedy, gdy treść powiadomienia jest ukryta. Możliwe więc, że dla jakiegoś kanału powiadomień z apki Google (niekoniecznie dla całej, trudno powiedzieć bez sprawdzenia u Ciebie w telefonie) masz ustawione wyświetlanie powiadomień na ekranie blokady, ale ukrycie ich treści. Podobnie może być jak masz włączone Blokowanie aplikacji (czyli ustawiony wzór czy coś, żeby do jakiejś aplikacji się dostać) Możesz ewentualnie sprawdzić historię powiadomień, może ona coś podpowie: Ściągnij Launcher aktywności ze Sklepu Play i go uruchom Jak się załaduje lista aplikacji to w szukajce na górze wyszukaj Dziennik powiadomień w nim masz wszystkie powiadomienia, sprawdź, czy jest tam coś podejrzanego. -
Powiadomienie 'otrzymałeś nową wiadomość' od Google na ekranie blokady
Kacper Skrzypek odpowiedział(a) na Hysz temat w Problemy techniczne
Nie masz włączonej jakiejś Blokady aplikacji dla apki od Google? Bo to dość dziwne. -
Problempo aktualizacji z 12.5.6.0 na 12.5.8.0
Kacper Skrzypek odpowiedział(a) na Dan temat w Problemy techniczne
Jeśli używasz innego launchera niż domyślny to problem jest tutaj. Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka -
Stockowa apka SMS - nie synchronizuje połowy wiadomości
Kacper Skrzypek odpowiedział(a) na KermitGDA temat w Problemy techniczne
Próbowałeś wyłączyć synchronizację SMS-ów w Chmurze Xiaomi i włączyć ją ponownie? -
RN 8 - pytania ogólne - watek zbiorczy
Kacper Skrzypek odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Dyskusja ogólna
Jeśli masz ROM EEA (z dopiskiem EU w wersji MIUI) to jest Android 11, zmień region na inny niż Polska. Jeśli nie masz to trzeba czekać. -
POCO M3 - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.0.11.0.QJFMIXM - Android 10
Kacper Skrzypek odpowiedział(a) na mrosi temat w Modyfikacje systemowe
Musisz wybrać plik ręcznie w tymże OrangeFoxie i przeciągnąć, wtedy zainstaluje. Niestety z jakiegoś powodu (może szyfrowanie?) OTA nie jest wywoływane na niektórych TWRP i nie mamy na to wpływu. Nie stracisz żadnych danych. -
Na razie nie mam info żeby coś się działo z tą nową wersją. W tygodniówkach dalej piszę co się zmieniło. To, że ostatnio nie zmienia się nic widocznego na pierwszy rzut oka, to już nie do końca nasza kwestia. W stable musiałbym kopiować to co wrzucają oficjalnie, no bo nie mamy każdego modelu żeby to sprawdzać.
-
Po ostatniej aktualizacji, czyli po jakiej? Bo chyba nie po tej. Na poprzedniej mogło tak być, bo w międzyczasie były problemy z SafetyNetem. Jeśli tu jest problem to daj znać. Stworzenie kompletnego changeloga dla stable, jak już gdzieś wspominałem, jest awykonalne. Musiałbym porównywać wszystkie zmiany jakie zaszły między wersjami, a przy takiej ilości urządzeń nie starczyłoby mi na to życia. A kopiowanie oficjalnych changelogow mówiących tylko o poprawkach bezpieczeństwa pewnie by Ciebie nie zadowoliło... Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
-
Odblokowanie bootloadera - Linux
Kacper Skrzypek odpowiedział(a) na majoballs temat w Dyskusja ogólna
Możliwe że przez ten rok Xiaomi zmieniło jakoś sposób autoryzacji i klient się już nie łączy normalnie, a autor tego nie zaktualizował. Ale to tylko hipoteza. Niestety, prawdopodobnie bez wirtualki się nie obejdzie...
