Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 753
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. 12.5.4.0 to najnowsza wersja dla Global EEA (który zapewne masz). 12.5.8.0 to wersja "zwykłego" Globala, którego zapewne nie masz. Nie wymusisz nowej aktualizacji, bo jej nie ma.
  2. Masz Xiaomi.eu, a nie Global EEA. Nie ma jeszcze Globala na Androidzie 11 na którym się opieramy więc musisz czekać.
  3. Nie dziwię się, że się nie łączy. Redmi 9C NFC nie wspiera Wi-Fi 5 GHz: https://www.mi.com/global/redmi-9c-nfc/specs/
  4. Teoretycznie jak się wylogujesz na telefonie i wyłączysz przy tym wylogowywaniu funkcję Znajdź urządzenie to nie powinien pytać się o konto, ale zawsze lepiej sprawdzić na stronie Xiaomi, czy rzeczywiście zniknęło. PIN też się usunie, ale usuń blokadę ekranu przed czyszczeniem bo po resecie może o nią pytać. Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
  5. Wylogować się z konta na telefonie, upewnić się, że nie jest ono dodane gdzieś na account.xiaomi.com i i.mi.com, wylogować się z konta Google, sprawdzić to samo na stronach Google'a, potem wipe data, dalvik, cache, internal storage.
  6. Teraz na pewno przechodzi. Wczoraj nie przechodziło na wszystkich telefonach, nawet z zablokowanym bootloaderem, bo wygasł certyfikat na serwerze Google'a. Ale już naprawili.
  7. To nie jest problem z SafetyNetem, tylko z apką którą to sprawdzasz. Sprawdź inna. Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka Edit: to może być po prostu problem z serwerem Google. Sprawdzanie z jakiegoś powodu nie idzie nawet na telefonach z zablokowanym bootloaderem
  8. Jeśli używasz innego launchera niż domyślny to tu jest problem. Niestety to kwestia spartolonej implementacji Xiaomi.
  9. No to niestety trzeba przeglądnac wszystkie kategorie, może któraś z jakiegoś powodu ma ustawione pokazywanie powiadomień bez treści.
  10. Możliwe, że na Globalu jest z tym problem, trudno mi powiedzieć, bo nie mam pod ręką telefonu z MIUI Global. Na Oppo A52 opcja się uruchamia (ale powiadomień brak, może dlatego, że w tamtym momencie ich nie było). U mnie na xiaomi.eu opcja działa bez problemu.
  11. Nie pisałbym, gdybym nie miał tego na 11
  12. Komunikat "Otrzymałeś nową wiadomość" nie pochodzi z aplikacji Google, tylko z Interfejsu systemu, i jest wyświetlany tylko wtedy, gdy treść powiadomienia jest ukryta. Możliwe więc, że dla jakiegoś kanału powiadomień z apki Google (niekoniecznie dla całej, trudno powiedzieć bez sprawdzenia u Ciebie w telefonie) masz ustawione wyświetlanie powiadomień na ekranie blokady, ale ukrycie ich treści. Podobnie może być jak masz włączone Blokowanie aplikacji (czyli ustawiony wzór czy coś, żeby do jakiejś aplikacji się dostać) Możesz ewentualnie sprawdzić historię powiadomień, może ona coś podpowie: Ściągnij Launcher aktywności ze Sklepu Play i go uruchom Jak się załaduje lista aplikacji to w szukajce na górze wyszukaj Dziennik powiadomień w nim masz wszystkie powiadomienia, sprawdź, czy jest tam coś podejrzanego.
  13. Nie masz włączonej jakiejś Blokady aplikacji dla apki od Google? Bo to dość dziwne.
  14. Jeśli używasz innego launchera niż domyślny to problem jest tutaj. Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
  15. Próbowałeś wyłączyć synchronizację SMS-ów w Chmurze Xiaomi i włączyć ją ponownie?
  16. Jeśli masz ROM EEA (z dopiskiem EU w wersji MIUI) to jest Android 11, zmień region na inny niż Polska. Jeśli nie masz to trzeba czekać.
  17. Coś było wrzucane 9 października, ale po co - nie wiem. Wersja jest taka sama, może po prostu coś było w międzyczasie aktualizowane albo był naprawiony jakiś problem o którym nie wiem.
  18. Musisz wybrać plik ręcznie w tymże OrangeFoxie i przeciągnąć, wtedy zainstaluje. Niestety z jakiegoś powodu (może szyfrowanie?) OTA nie jest wywoływane na niektórych TWRP i nie mamy na to wpływu. Nie stracisz żadnych danych.
  19. Od tego czasu stable jest połączone z tym co jest na Mi 10T, nie robimy oddzielnych na 10T i Pro. Beta na Pro to problem z aparatem, którego bez poprawionych bibliotek z Globala nie da rady naprawić (sprawdzamy wszystkie stable, na razie nie zaktualizowali).
  20. Na razie nie mam info żeby coś się działo z tą nową wersją. W tygodniówkach dalej piszę co się zmieniło. To, że ostatnio nie zmienia się nic widocznego na pierwszy rzut oka, to już nie do końca nasza kwestia. W stable musiałbym kopiować to co wrzucają oficjalnie, no bo nie mamy każdego modelu żeby to sprawdzać.
  21. Po ostatniej aktualizacji, czyli po jakiej? Bo chyba nie po tej. Na poprzedniej mogło tak być, bo w międzyczasie były problemy z SafetyNetem. Jeśli tu jest problem to daj znać. Stworzenie kompletnego changeloga dla stable, jak już gdzieś wspominałem, jest awykonalne. Musiałbym porównywać wszystkie zmiany jakie zaszły między wersjami, a przy takiej ilości urządzeń nie starczyłoby mi na to życia. A kopiowanie oficjalnych changelogow mówiących tylko o poprawkach bezpieczeństwa pewnie by Ciebie nie zadowoliło... Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
  22. Możliwe że przez ten rok Xiaomi zmieniło jakoś sposób autoryzacji i klient się już nie łączy normalnie, a autor tego nie zaktualizował. Ale to tylko hipoteza. Niestety, prawdopodobnie bez wirtualki się nie obejdzie...
  23. Poszła wersja pod fastboot, podmieniam link w pierwszym poście.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...