Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 753
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Jaki masz procesor? Być może komputer ma problemy z poprawnym wykrywaniem urządzenia w Fastboocie (widzi go w MiFlash co prawda, ale może się zdarzyć, że widzi tylko na chwilę...).
  2. Nie wiem, jak na Globalu, ale na xiaomi.eu w ustawieniach paska statusu jest opcja "Użyj ikon z aplikacji". Jeśli jest ona odznaczona, to masz ikony z czystego Androida.
  3. Jeśli dobrze kojarzę, to Redmi 5A da się jeszcze wgrać bez autoryzowanego konta Xiaomi, w trybie EDL. Tylko że musiałbyś pewnie najpierw otworzyć telefon i zrobić testpointa...
  4. Tak, miuipolska się pojawi. Myślę że Xiaomi wyda rozwojowa dla tego modelu więc chyba będzie beta, ale musimy poczekać na więcej informacji.
  5. Jeszcze nie ma miuipolska, bo czekamy na premierę w Chinach (prawdopodobnie jako Mi 11 LE, być może jeszcze w tym tygodniu).
  6. Innego nie możesz, ale możesz wgrać Magiska innym sposobem: https://topjohnwu.github.io/Magisk/install.html#patching-images
  7. Możliwe, że POCO Launcher inaczej rozumie ikonę dialera albo po prostu ma taką na sztywno. Zgaduję, że na launcherze MIUI (który chyba powinien być też na POCO w naszych wersjach) jest normalna, zielona ikonka.
  8. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  9. Brak partycji w sensie? Tu nie masz niczego montować. Główne menu > Wipe > na dole Format Data > wpisujesz "yes" i zatwierdzasz ikonką po prawej.
  10. Nie mam niestety tych słuchawek, więc nie jestem Ci w stanie w sposób wiążący odpowiedzieć na to pytanie. Teoretycznie powinno być, w praktyce bywało różnie.
  11. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  12. Podeślij zrzut ekranu, bo mnie zaciekawiłeś. Niebieski dialer zazwyczaj równa się Google'owi, a tam o ile kojarzę nagrywania w Polsce nie dodali...
  13. To w takim razie zrobiłeś źle. Nie zrobiłeś opcji zaznaczonej w menu Wipe na dole na szaro, czyli Format Data. Zrób to i uruchom system, powinno pójść.
  14. Poradnik jest uniwersalny w dziale Tutoriale, ale nie ma jeszcze ROM-u. Będzie niebawem.
  15. Launcher nie ma nic do paska statusu. To na pewno nie to.
  16. Wyświetla się tak, bo tak to zrobiło Xiaomi.
  17. Jeśli masz nasz ROM, to w ustawieniach > Pulpit powinna być opcja Pasek wyszukiwania.
  18. Z Mi Fans to prawdopodobnie chodzi o to, od ilu % Mi Fanów obudziłeś się wcześniej (albo coś w tym stylu, dokładnie nie wiem).
  19. No to prawdopodobnie trzeba będzie zrobić format data. Być może starsze wersje mają pewne zmiany w kwestii szyfrowania albo TWRP nie chce z nimi działać.
  20. Instalowałeś tydzień po tygodniu bez czyszczenia w ogóle? No to tak za którymś razem nie przejdzie. Musisz zrobić wipe data.
  21. W chińskiej specce Mi 11/Pro nie ma wsparcia dla N38 5G. Jedynie jako LTE. W globalnej wersji Mi 11 wspiera. Wgrywanie miuipolska nie zmienia nic w kwestii obsługiwanych częstotliwości.
  22. Możesz zrobić samemu, ale odblokowanie bootloadera potrwa w najlepszym razie jakiś tydzień. Czyli przez ten czas będziesz skazany niejako tylko na karty Orange.
  23. MIUI Global EEA V12.5.2.0.RFAEUXM - Wydane tylko na Polskę https://bigota.d.miui.com/V12.5.2.0.RFAEUXM/miui_CEPHEUSEEAGlobal_V12.5.2.0.RFAEUXM_54d7f7ae88_11.0.zip
  24. Gdyby robił inaczej, to prawdopodobnie nie miałby takiego komunikatu. OTA niestety nie widzi żadnej aktualizacji z 12.0.5.0, może zablokowali wrzucanie w ten sposób (czemu, to już niestety ich sprawa). Nie wiem, czy nie pozostanie jedynie metoda przez MiFlash...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...