Evenred

Użytkownicy
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Evenred

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Łódź

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi MIX

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, było ok zrobiłem reinstal systemu. I teraz jak tylko uruchamiam dialer to wywala aplikacja zatrzymana i błąd. Usunięcie danych aplikacji, casch/dalvik itp nie dziala. Reinstal od nowa nic nie daje, poprzedni soft czyli 8.4.4 też d*pa. Jakieś pomysły?
 2. Dla innych miłośników mi MIX Wgranie TWRP z linku + totalny wipe = sukces Ale jest wałek za każdym razem jak odpalę telefon po wipe mówi że muszę odblokować przez podanie hasła do konta, no i tutaj jest zabawa bo ni cholery klawiatura się nie wyświetla i muszę robić to na open wifi
 3. Też mam ten problem, Tak jakby nowy update, albo TWRP błędnie zczytywało nazwę kodową telefonu, u mnie wywala błąd że update jest dla lithium a telefon to " " czyli bez nazwy. Tylko u mnie taki błąd ?
 4. Ok ale jakie są te gesty? Bo ukrywanie paska powiadomień było już dawno. Nie ma tego opisanego. Bo gesty które są opisane w postach w necie raczej tu nie działają.
 5. Witam W aktualizacji 7.12.28 wprowadzono do mi mix gesty pełnego ekranu takie jak w iPhone x, i teraz pytanie, gdzie to jest w menu? Bo w teorii przeszukałem i nie ma.
 6. Evenred

  MIUI 7.8.24

  Działa wam OTA ? bo mi po kliknięciu w Aktualizuj daje do wyboru program przez który mam zainstalować, a powinno po prostu samo zainstalować.
 7. Evenred

  Soft Global

  Witam, Na oficjalnej stronie pojawił sie soft global http://en.miui.com/download-317.html Jako że lobię się bawić i chętnie bym protestował android PAY potrzeba mi zablokowanego bootloader. I tutaj kilka pytań 1) miflash - tym jak dobrze pamiętam jestem w stanie wgrać soft i zablokować bootloader ? 2) Jak wygląda potem opcja odblokowania ? trzeba na nowo występować do Xiaomi po zezwolenie czy stare będzie działać ? Pozdrawiam
 8. Witam Na forum XDA znalazłem info o TWRP z działającym dotykiem dla mi mix. https://forum.xda-developers.com/mi-mix/development/rom-epic-rom-pro-7-1-t3539408 w tym temacie jest link do niego. Wgrane i działa bez zarzutu.
 9. Evenred

  Problem z LTE

  W plus kusisz mieć APN ustawiony jako "plus" a często komórki ustawiają to jako "internet" zmień restart i dziala
 10. Evenred

  TWRP

  No tak wiesz przez ADB jasne tylko nie znam komend odpowiednich
 11. Evenred

  TWRP

  Ktoś, coś, gdzieś ? Ma ktoś jakieś info do TWRP nowszego niż 3.0.2.0 litium ?? co by dotyk działał normalnie
 12. Łatwe wgrywanie MIUIPL ??:D można sobie pomarzyć, dla Mi MIX najnowsze TWRP to 3.0.2.0 lithium( chyba że ktoś zna miejsce gdize jest nowsze) które działa poprawnie tylko z starszym softem, w każdym nowym przypadku TWRP nie współgra z krenelem softu i dotyk przy TWRP nie działa ( po 15 minutach też nie) więc jedyne sensowne rozwiązanie to downgrade do softu zgodnego z TWRP tak żeby dotyk działał, potem instalacja romu (miuiPL) z 10 na końcu i koniecznie z usunięciem kodowana partycji !!!!!!! i potem moża update do najnowszego MIUIpl. Nie, nie jesteś pierwszy
 13. Cześć Mam Mi MIX i na wcześniejszym roomie był ok, na najnowszej aktualizacji 6.12.22 gdy telefon startuje standardowo pokazuje sie ikona Mi.com Potem pokazuje się na czarnym tle MIX i powered by android i to jest jak najbardziej prawidłowe ale potem znów pokazuje się ikona mi.com ale tym razem z odwróconymi kolorami ( to co czarne białe i odwrotnie ) Niby nie jest to jakiś bug znaczący ale wkurza :] Ktoś coś ?