Skocz do zawartości

MI 4c - pytania ogólne - wątek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, makovic napisał:

Powszechnie tak jest traktowane.

Tak, a szczególnie przez osoby, które znają MIUI tylko ze słyszenia albo z opisów w internecie.

Czy to nie jest (teoretycznie) tak, że nakładka to z definicji bardziej coś, co zmienia wygląd czy rozmieszczenie opcji, ale raczej nie dodaje nowych funkcjonalności i nie ingeruje głęboko w system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System to android, Windows, ios.

Wikipedia prawdę Wam powie:

MIUI – zamknięte oprogramowanie dla urządzeń mobilnych (smartfony, tablety) oparte na systemie operacyjnym Android oraz jego modyfikacji CyanogenMod. Zostało stworzone przez chińską firmę Xiaomi Tech. Oferuje ono interfejs bardzo zmodyfikowany względem Androida bez modyfikacji (jest podobny do iOSa od Apple’a). Aktualizacje MIUI wydawane są co tydzień, w każdy piątek[1].

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Elderbary napisał:

Orientuje się ktoś jaki typ usb c mamy w mi4c? Już wtopiłem pieniądze kupująć przejściówki na usb type c 3.1 i nie chciałbym znów tego zrobić ;/

Wydaje mi się, że ten adapter co zamówiłeś jest jakiś wadliwy bo z tego co się orientuje nie ma innych wariantów tego gniazda.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Elderbary napisał:

Orientuje się ktoś jaki typ usb c mamy w mi4c? Już wtopiłem pieniądze kupująć przejściówki na usb type c 3.1 i nie chciałbym znów tego zrobić ;/

Na razie tylko na gsm arena znalazłem że Typ-C 1.0. Szybciej kupiłeś marną podróbkę za złotówkę :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, mam pytanie.

Zauważyłem, że w MIUIPolska jest jakiś antywirus, czy mimo to powinienem zainstalować sobie innego?

Nie

Na stronie miui.com są dwie wersje jedna "Stable ROM Version: V7.0.15.0" a druga "Developer ROM Version: 5.11.12 " czym się różnią od siebie ?

Jedna to Stable bez root a druga Dev.

Zostaw miui.com i bierz rom z MIUIPolska.pl.

Wysłano z MI Note

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie poleca bo szybkie ładowanie to m.in. wyższe natężenie a więc potencjalnie bateria krócej pożyje, a jeśli chodzi o czas ładowania to mój mi4c ładuje się błyskawicznie na oryginalne ładowarce (od 30% do 95-97%) w godzinkę, a na klasycznej 2A w godzinę ledwie przekroczyło 50%.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...