Elderbary

Moderatorzy lokalni
 • Content count

  709
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Elderbary last won the day on May 13 2015

Elderbary had the most liked content!

Community Reputation

43 Excellent

4 Followers

About Elderbary

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5S

Recent Profile Visitors

1177 profile views
 1. dzięki, zadziałało
 2. Brak systemu, jest tylko twrp Wysłane z mojego LT22i przy użyciu Tapatalka
 3. Nie mam zainstalowanego systemu Wysłane z mojego LT22i przy użyciu Tapatalka
 4. Nie mam jak wylaczyc debugowania, co to jest PTP? Wysłane z mojego LT22i przy użyciu Tapatalka Tak, korzystam z Windowsa 10 Wysłane z mojego LT22i przy użyciu Tapatalka
 5. Cześć, dziś postanowiłem zrobić pełen factory reset łącznie z danymi wewnętrznymi. Ku mojemu zdziwieniu, po podłączeniu do kompa nie pokazują mi się pliki telefonu (mimo zaznaczonej opcji MTP). Również nie działa OTG (mam kabel OTG dedykowany do usb C), postanowiłem użyć miflasha lecz beng korzystam z tego poradnika https://forum.xda-developers.com/mi-5s/how-to/guide-flash-xiaomi-mi-5s-chinese-rom-to-t3530834 lecz telefon ani drgnie, po podłączeniu kabelka B i G włącza się ładowanie (bez podłączenia również). Jakieś pomysły?
 6. Twój wątek nie spełnia regulaminu, który obowiązuje w dziale giełda. Masz 48h na poprawienie treści / tematu, w przeciwnym wypadku wątek zostanie usunięty.
 7. Wątek został uznany za nieaktualny - z powodu informacji w treści lub z powodu braku aktualizacji przez 14 dni. Jeśli jesteś autorem wątku i chciałbyś go przywrócić - napisz do moderatora.
 8. Wątek został uznany za nieaktualny - z powodu informacji w treści lub z powodu braku aktualizacji przez 14 dni. Jeśli jesteś autorem wątku i chciałbyś go przywrócić - napisz do moderatora.
 9. Wątek został uznany za nieaktualny - z powodu informacji w treści lub z powodu braku aktualizacji przez 14 dni. Jeśli jesteś autorem wątku i chciałbyś go przywrócić - napisz do moderatora.
 10. Twój wątek nie spełnia regulaminu, który obowiązuje w dziale giełda. Masz 48h na poprawienie treści / tematu, w przeciwnym wypadku wątek zostanie usunięty.
 11. Wątek został uznany za nieaktualny - z powodu informacji w treści lub z powodu braku aktualizacji przez 14 dni. Jeśli jesteś autorem wątku i chciałbyś go przywrócić - napisz do moderatora.
 12. Wątek został uznany za nieaktualny - z powodu informacji w treści lub z powodu braku aktualizacji przez 14 dni. Jeśli jesteś autorem wątku i chciałbyś go przywrócić - napisz do moderatora.
 13. Wątek został uznany za nieaktualny - z powodu informacji w treści lub z powodu braku aktualizacji przez 14 dni. Jeśli jesteś autorem wątku i chciałbyś go przywrócić - napisz do moderatora.
 14. Wątek został uznany za nieaktualny - z powodu informacji w treści lub z powodu braku aktualizacji przez 14 dni. Jeśli jesteś autorem wątku i chciałbyś go przywrócić - napisz do moderatora.
 15. Wątek został uznany za nieaktualny - z powodu informacji w treści lub z powodu braku aktualizacji przez 14 dni. Jeśli jesteś autorem wątku i chciałbyś go przywrócić - napisz do moderatora.