Jump to content

krss32

Użytkownicy
 • Posts

  63
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

krss32's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

7

Reputation

 1. Ja co prawda jeszcze Google Pay nie testowałem ale kilka osób tutaj się wypowiadało, że działa normalnie.
 2. Tylko sama aplikacja zegara/stopera oraz kalkulatora wygląda bardzo badziewnie. U góry czcionki jakieś duże i inne niż w pozostałych aplikacjach. Ktoś chyba zapomniał je zmienić W czystym androidzie tak już jest od dawna. Mi osobiście tak się bardziej podoba ale w sumie mogliby dać użytkownikowi możliwość wyboru - chociaż zdaję sobie sprawę, że od strony technicznej mogłaby to być zbędna komplikacja. Moim zdaniem aktualizacja na plus. Szkoda tylko, że dalej upierają się przy swoich ustawieniach powiadomień dla danej aplikacji zamiast skorzystać z tych co oferuje czysty android.
 3. Czym sprawdzasz Safetynet? AndroidPay nie działa?
 4. Pojawiła się nowa wersja 8.2.3.0 - póki co tylko chińska na oficjalnej stronie.
 5. Dzięki kolego za sprostowanie Odinstalowałem sterownik z menadżera urządzeń i powtórzyłem proces jeszcze raz. Tym razem poszło gładko - właśnie się flashuje. Dzięki raz jeszcze i pozdrawiam. No napisałem trochę skrótowo ale wydaje mi się, że jak najbardziej zrozumiale. Pozdrawiam również.
 6. Z Twojej instrukcji zrozumiałem, że dźwięk powinien wystąpić jeszcze na kablu ze zworką. Dopiero po tym dźwięku piszesz aby zmienić kabel. Gdy "potraktuję" telefon kablem ze zworką i po chwili przełączę na zwykły kabel to telefon jest wykrywany jako "Care Suite Emergency Connectivity". Czyli telefon przechodzi do trybu EDL ale mam problem ze sterownikami - dobrze rozumiem? EDIT: Mój telefon to Redmi 3S
 7. Tak, daje refresh. Próbowałem zarówno na załączonym MiFlash jak i najnowszej wersji.
 8. Zrobiłem wg. Twojej instrukcji lecz niestety telefon dalej nie przechodzi do trybu EDL (nie ma charakterystycznego dźwięku na pc). Jedyna różnica w porównaniu do kabla bez zworki to taka, że po odłączeniu kabla muszę trochę dłużej przetrzymać włącznik aby telefon odpalił. Chyba, że to właśnie jest EDL a po prostu u mnie jest problem ze sterownikami. Ekran w trybie EDL powinien być całkiem czarny (tak jak wyłączony) czy czarny ale z podświetleniem?
 9. Wydaje mi się, że bateria trochę gorzej trzyma na MIUI 8. Poza tym wszystko działa ok i bezproblemowo. Na stronie MIUI jest już wersja 8.1.1.0.LXKCNDI ale na razie tylko 'chińczyk' - trzeba czekać na wydanie xiaomi.eu
 10. Z tego co zauważyłem te z aliexpress nie różnią się raczej niczym oprócz języka - nie ma np oryginalnej wtyczki EU. Na gerabest trwa przedsprzedaż, która kończy się pod koniec miesiąca - tutaj możliwe, że będzie to już wersja international.
 11. @didny Albo oficjalna angielska wersja, którą od ponad 2 tygodni można kupić na aliexpress (około 5$ droższa).
 12. Ne GearBest pojawiła się przedsprzedaż tego routera z oryginalnym oprogramowaniem w wersji angielskiej i wtyczką EU. http://www.gearbest.com/wireless-routers/pp_497233.html Mam kilka pytań co do tego urządzenia: 1. Można go zasilić przez PoE? 2. Jest możliwość zamontowania go na ścianie? 3. Antenki można wymienić?
 13. Rozumiem, że te dwie wersje różnią się tylko tą jedną częstotliwością LTE, tak? Na chińczyku można postawić Global rom?
 14. Jakie są wersje telefonu Redmi 3s? Wiem tylko o wersji international obsługującej LTE800 oraz tej wcześniejszej bez tej częstotliwości. Oprócz tych dwóch są jeszcze jakieś?
 15. Nową kartę przez jakiś czas używałem razem ze starą - nie zmieniałem ich od razu. Bardzo możliwe, że wtedy w celu autoryzacji wpisałem to hasło bo je jeszcze pamiętałem lub zrobiłem przypomnienie (miałem jeszcze aktywny stary numer więc nie było to problemem) - nie pamiętam dokładnie bo to było sporo czasu temu. Nie zmienia to faktu, że do odzyskania potrzebowałem SMS ze starego numeru. Udało mi się jeszcze wczoraj rozwiązać problem. Napiszę co zrobiłem (dla potomnych): 1. Założyłem nowe konto Xiaomi przy pomocy PC oraz przypisałem do niego nowy nr telefonu. 2. Na starym koncie wyłączyłem opcje "Find Device" (z poziomu MiCloud). 3. Wyłączyłem telefon i wyciągnąłem kartę SIM. 4. Odpaliłem w trybie recovery i zrobiłem WIPE. 5. Przeszedłem wstępną konfigurację pomijając wszystkie kroki. 6. Włączyłem WiFi i zalogowałem się na nowe konto. W tym wypadku bardzo kluczowy okazał się pkt 2 bo wcześniej próbowałem kilka razy bez tego i niestety telefon do razu się blokował po połączeniu z internetem.
×
×
 • Create New...