Skocz do zawartości

Mi 9T/Redmi K20 - MIUI Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

Na Globalu jest liczba ikonek bardzo ograniczona.

Cytat

com.android.calendar
com.android.email
com.android.mms
com.android.server.telecom
com.facebook.orca
com.google.android.calendar
com.google.android.gm
com.tencent.mm
com.tencent.mobileqq
com.whatsapp
jp.naver.line.android

Inne niż z tej listy się nie pojawią, no chyba, że jakąś dodali.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Wiktorusmus napisał:

Czy tylko ja spodziewałem się Androida 10 wraz z MIUI 11? Kiedy możemy go oczekiwać? 

Prawdopodobnie tylko Ty :p Co do drugiej kwestii - prawdopodobnie przed końcem roku (przynajmniej w ramach testów - Mi Pilot).

Edytowane przez Antyhaker
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni mam problem z aktualizacją aplikacji Facebook. Raz wyrzuca jakiś błąd, za chwilę niby się aktualizuje, ale przerywa po pobraniu 210 kB danych, a kolejny raz niby aktualizuje się w całości i po kilku godzinach znów wyrzuca komunikat o dostępnej aktualizacji.

Nie pomaga czyszczenie danych aplikacji (włącznie z jej odinstalowaniem i ponowną instalacją), ani czyszczenie danych Sklepu Play.

Miał ktoś podobne zdarzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2019 o 14:40, mrosi napisał:

Od kilku dni mam problem z aktualizacją aplikacji Facebook. Raz wyrzuca jakiś błąd, za chwilę niby się aktualizuje, ale przerywa po pobraniu 210 kB danych, a kolejny raz niby aktualizuje się w całości i po kilku godzinach znów wyrzuca komunikat o dostępnej aktualizacji.

Nie pomaga czyszczenie danych aplikacji (włącznie z jej odinstalowaniem i ponowną instalacją), ani czyszczenie danych Sklepu Play.

Miał ktoś podobne zdarzenie?

miałem to samo tylko 415 kilobajtów , pomogło zainstalowanie APK pure to alternatywa dla sklepu Googla , i aktualizacje w wyżej wymienionej apce

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2019 o 10:27, matt_berninger napisał:

Dzięki za info. U mnie to samo z autostartem się stało, kupa aplikacji dostała autostart. Wiecie dokładnie jak to działa? Aplikacja startuje tylko po ponownym uruchomieniu telefonu czy po wybudzeniu?

Jak zrobić aby widżet pogodowy obok zegara sam się aktualizował? Bo od zawsze wchodzę w pogodę i ręcznie aktualizuje przeciągnięciem. W autostarcie nie widzę pogody.

Przyłaczam sie do pytania. Do czego jest ten autostart? Co daje jeśli aplikacja ma autostart? Czy tylko jak jest restart telefonu czy np.  autostart nie pozwala na wejscie w deep sleep gdy działa aplikacja w tle?  Pytam bo różne dziwne rzeczy się dzieją z moim Mi9t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, densa napisał:

Autostart pozwala aplikacji działać w tle, ale są to podstawowe procesy żebyś np. dostawał powiadomienia push od razu. Nie ma to nic wspólnego z brakiem przechodzenia w deep sleep, chyba że coś z samą apką nie tak.

Mam problem z odtwarzanie serwisów streamingowych, przy wyłaczonym ekranie cos mi przerywa co jakis czas. Czy brak pozwolenia na autostart może byc przyczyną? Czy właczenie autostaru nie będzie pobierac niepotrzebnie baterii wtedy kiedy aplikacja nie działa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, symforian napisał:

Mam problem z odtwarzanie serwisów streamingowych, przy wyłaczonym ekranie cos mi przerywa co jakis czas. Czy brak pozwolenia na autostart może byc przyczyną? Czy właczenie autostaru nie będzie pobierac niepotrzebnie baterii wtedy kiedy aplikacja nie działa? 

W tym przypadku to pewnie chodzi o oszczędzanie baterii i mógłbyś zmienić je na 'brak ograniczeń' dla tej apki. Co do autostartu to mam z 10 apek z których chce powiadomienia i nie widać różnicy w poborze baterii, to nie działa tak jakbyś te apki włączył ręcznie i by sobie działały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@symforian autostart tu nie potrzebny. Założenie kłódki dla danej aplikacji powinno pomóć. Oczywiście dodatkowo w ustawieniach oszczędzania energii "brak ograniczeń" i nie chodzi tu o ogólne wyłączenie oszczędzania, tylko ustawienia dla tej konkretnej aplikacji. U mnie Tidalowi to pomaga, bez kłódki wcześniej czy później przerywa działanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.11.2019 o 14:13, densa napisał:

Autostart pozwala aplikacji działać w tle, ale są to podstawowe procesy żebyś np. dostawał powiadomienia push od razu. Nie ma to nic wspólnego z brakiem przechodzenia w deep sleep, chyba że coś z samą apką nie tak.

Czy aby na pewno? Nie mam nic w autostarcie i bez problemu mi dochodzą powiadomienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co upewniam się tylko, różni ludzie są dlatego wolę zapytać :-D Może teraz lepiej trochę jest, zależy też pewnie od apki, ale miui miało z tym problem od dawna. Może nie tyle co nakładka to ludzie którzy z niej korzystają, bo Chińczycy stawiają na czas pracy i się tym nie przejmują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, żeby nie zakładać nowego wątku piszę tutaj.

Poproszę o zwięzłą informację jak przejść z MIUIPolska na Global na mi9t?

Zainstalowałem miuipolska, ale obecnie nie da się go używać... być może to kwestia aktualnej wersji, niemniej nie zamierzam się w to bawić ciągle. ma po prostu działać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...