Jump to content

Raamboo

Użytkownicy
 • Posts

  30
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Raamboo

 1. Wgranie nowszego firmware nie dawało możliwości wyboru języka polskiego. Wgrywało się go zewnętrznie programem XVacuum Firmware po pobraniu tokena i wybraniu pakietu językowego lub używając FloleVac i wykupując subskrypcję.
 2. Wejdz w odkurzacz, potem 3 kropki i tam masz zaplanowane czyszczenie. Tam ustawiasz harmonogram dla odkurzacza.
 3. Nie podłączysz tego razem w oryginalnej apce. Możesz użyć home assistant z uniwersalną bramką zigbee/bt i wtedy możesz robić automatyzacje jakie chcesz i mieszać sprzęty rożnych firm. Wpisz w google home assistant to dowiesz się co to takiego. Ewentualnie sprzęty wspierane w home kit od ios. Niektóre też są kompatybilne ale to już wyższy nakład cenowy, bo potrzebujesz urządzenia od apple aby to działało.
 4. Home assistant i po sprawie. Xiaomi po co ma wypuszczać głowice skoro w Azji nie mają grzejników?
 5. Tak. Jest tego cała masa tematów z plikiem json.
 6. W takim razie skoro dzieje się to na 2 ładowarkach proponuję przeczyścić wejście do telefonu. Na innym xiaomi miałem kiedyś taki problem (patyczek do uszów i ipa). Odnośnie aktualizacji. Może zbieg okoliczności?
 7. A no takie znaczenie, że albo coś nie tak z ładowarką albo telefon po aktualizacji zjada więcej prądu niż dostarcza mu ładowarka dlatego pytam o amperaż.
 8. Przeczytaj post wyżej. Zmień na PL i spróbuj dodać. Reset odkurzacza i dodaj na nowo. Spróbuj na innym tel. Pamiętam, że ktoś kiedyś coś pisał o ustawieniach routera. Jakiś problem z szyfrowanie hasła czy coś w tym stylu.
 9. Mi rysowało na chińskim i polskim. Próbuj do skutku lub metodą, którą Ci podałem wyżej.
 10. Spróbuj jeszcze raz go dodać na PL regionie. Ja też miałem problemy za którymś razem złapał. Ostatnio miałem u szwagra na 2 generacji problem z dodaniem go na jego telefonie. Dodałem go na swoim telefonie potem mu udostępniłem odkurzacz. Usunąłem u siebie odkurzacz u niego oczywiście zniknął, bo go udostępniałem. I wtedy już złapał u niego na telefonie normalnie bez problemu. Ja taki cyrk miałem z Air Purifier 2H. Spróbuj na innym telefonie z opcją udostępnienia urządzenia.
 11. Wejdź w odkurzacz trzy kropki u góry po prawej -> ustawienia ogólne -> aktualizacje oprogramowania sprzętowe i masz napisane jaką posiadasz wersję. Też używałem regionu chińskiego ale zmieniłem na PL, bo miałem problem z oczyszczaczem powietrza używając chińskiego regionu. Na polskim regionie teraz odkurzacz i oczyszczacz działa bez zarzutów. Czekam tylko na aktualizację aby móc dzielić mapę na pomieszczenia, bo podobno już testują.
 12. A masz ustawione Karty SIM i sieci komórkowe -> wybrana karta -> Właściwości sieci -> preferuj Wi-Fi? Bo ja dzisiaj też ten temat przerabiałem MIUI Global 11.0.3 na Mi 9T i dopiero po ustawieniu tej opcji mam ikonkę na belce u góry.
 13. A dodatkowym powiadomieniem może być wyświetlenie ikonki na ekranie w trybie AoD lub pulsowanie ekranu. Dioda powiadomień znajduje się na górze wysuwanego aparatu i nie zobaczysz jej patrząc na ekran Edit: tu masz link do AoD na 9T Pro
 14. Jak często się to dzieje? Sporadycznie? Też miałem kilka razy taki przypadek. W moim przypadku dotyczy to drainu baterii. Nagle coś zaczyna zżerać baterię, telefon mocno się grzeje i mi potrafi się wyłączyć. Wczoraj miałem taką sytuację. Ciekawe kiedy zrobi mi to w nocy i nie obudzi kiedyś do pracy :/
 15. Mi się przytrafił raz taki problem. Wyłączenie i włączenie telefonu i już się to nie przytrafiło. Odpukać na razie jest ok. Faktycznie telefon był wtedy mocno ciepły. MIUI Global 11.0.2 | Stabilna 11.0.2.0 (PFJEUXM) Andek: 9 PKQ1.190302.001
 16. Masz aplikację asystent google? Otwórz ją i zerknij czy nie trzeba tam kliknąć przypadkiem "dalej". Czy od razu zaczyna nasłuchiwać? Kolega musiał kliknąć dalej, bo pewnie jakieś pytania albo potwierdzenie czegoś trzeba było kliknąć.
 17. Taki przypadek miałem wczoraj. Gadam ok google, a u kolegi obok włączył się asystent na zablokowanym telefonie. Wejdź w asystenta i czy on czasem nie ma opcji kliknij "dalej"? U kolegi rozwiązało to sprawę. Już nie działa na zablokowanym ekranie. A może masz ustawionego asystenta po kliknięciu klawisza? I dlatego zdarza Ci się go uruchomić w kieszeni?
 18. A na MIUI 10 działały ikony wiadomości i połączeń? Z tego co wiem to też nie, bo MI9T Pro ma aplikacje googla, a nie xiaomi tak jak ma to MI9T. Kolega z pracy ma wersję pro, a ja bez pro i wydaje mi się, że na 10 też tego nie miał. Za to on teraz ma MIUI 11 na androidzie 10, a ja nadal 9 przy MIUI 11.
 19. Zmień region i sam sprawdź.
 20. Tak wiele osób. Zmień region na Wielką Brytanię i będziesz mógł pobrać. Będzie android 10 i miui 11. edit. Mowa tu o globalu.
 21. Kolega dzisiaj wgrał miui 11. Zmienił region na Wielką Brytanię i miał dostępną aktualizację.
 22. Ja już naprawiłem ten problem 1 dnia. Dodawałęm apn ale potem go usunąłem i po prostu istniejący zresetowałem i wszystko działa.
 23. Może ktoś sprawdzić mms'y u siebie? Mi po update do MIUI 11 przestały działać :/ edit: sieć t-mobile
×
×
 • Create New...