Jump to content

densa

Użytkownicy
 • Posts

  273
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by densa

 1. Tak jak wyżej, od kilku wersji Yanosik bez przerwy powoduje wakelocki. Ktoś ma podobny problem? Mi 9T 12.0.3 Global
 2. @Antyhaker Właśnie coś mi się wydawało że był, ale myślałem że już naprawili do tej pory. Ciekawe ile im to zajmie, zwłaszcza że to samo było w miui11 przez jakiś czas.
 3. W miui12 znowu zepsuli PiP przy obsłudze gestami (da się wywołać okienko tylko przez zębatkę na pasku statusu), czy na xiaomi.eu był/jest ten problem?
 4. Pierwszy link, bo drugi to OTA z 12.0.1.0.
 5. Ja siedzę na 12.0.1.0, musiałem ręcznie sprawdzić żeby pokazało aktualizacje.
 6. Dokładnie, sam kiedyś ustawiałem to ręcznie (dla yanosika) ale jak widać działa to jak należy i nie ma co kombinować.
 7. Nie polecam wyłączać tej opcji, sprawdziłem teraz i ustawienie oszczędzania baterii na 'brak ograniczeń' wyłącza również optymalizację baterii dla wybranej apki.
 8. Na najnowszym globalu stable miui12 też gubi te ustawienia. Problemem jest miui, które ma własne oszczędzanie baterii, a optymalizacja baterii to funkcja czystego androida i nie działa to jak powinno (zresztą takich kwiatków jest więcej). Jeśli twoja aplikacja wymaga tego to ustawienie oszczędzania baterii na 'bez ograniczeń' powinno dać ten sam efekt, zawsze możesz ustawić to i to.
 9. Wystarczy wyrzucić te 2 z paska obojętnie gdzie na pulpit i wrzucić tam swoje zamienniki.
 10. To nie jest czasem kolejne beta stable? Widzę że nie każdy dostał na globalu, ja jako tester mam, ale czekam na normalne stable.
 11. Ja się zastanawiam o co chodzi z tymi wersjami softu, a tu już 3 osoba pisze Gdyby trzeba było mieć roota to bym o tym nie pisał, pod tym linkiem wszystko jest łącznie z instrukcją. https://szaki.github.io/XiaomiADBFastbootTools/
 12. @Nanibymy Jaki ty masz w końcu rom dokładnie? Jeśli nie masz dostępu do roota to wystarczy wyłączyć/odinstalować stockową przeglądarke przez adb (polecam XiaomiADBFastbootTools) i będzie odpalało normalnie w Chrome.
 13. @Antyhaker Nie wiem czemu, ale myślałem że puszczą więcej niż jedną wersję przed oficjalną. Ja już wróciłem na ostatnią stabilną ze względu na google pay, tak poza tym to bym raczej nie zmieniał.
 14. Wiem że kiedyś były jakieś chyba komplikacje z rootem na globalu, możliwe że jest jakaś inna procedura trochę. Global niby nie działa aż tak źle, ale xiaomi.eu jest bardziej dopracowane i szybciej się doczekasz poprawki jak wystąpią jakieś bugi. Na globalnym, stabilnym sofcie też są bugi i często czekasz 2-3 miesiące na kolejną aktualizację, która może to naprawić lub nie.
 15. Nie wiem jak na globalu, ale jak się jeszcze bawiłem w custom romy to normalnie się flashowalo magiska bez żadnych kombinacji. Ciężko powiedzieć jak nie napisałeś jaki to błąd wyskakiwał. Ja na twoim miejscu to bym w ogóle instalował Xiaomi.eu, skoro i tak masz odblokowany bootloader + root.
 16. Jeśli chodzi o betę to wiadomo tyle że pracują nad tym Znając Xiaomi myślę że nic z tym nie zrobią, będzie działać dopiero jak wyjdzie oficjalna wersja. Sam inaczej wyobrażałem sobie to 'stable beta' i już na taką minę się drugi raz nie wpakuje.
 17. @Orjon Coś się ostatnio zmieniło z tą certyfikacja? Mam tą betę od początku (mi 9t) i Google Pay codziennie używałem bez problemów aż do wczoraj kiedy terminal odrzucił płatność. W Google Play pokazuje dalej że urządzenie jest certyfikowane, a płacić się chyba już nie da.
 18. densa

  MIUI 20.6.4

  Jeśli komuś dalej coś blokuje Google Pay to polecam sprawdzić czy to nie wina gestów, u mnie na global beta blokowały dodanie karty (po zmianie na przyciski przeszło).
 19. To jest tylko raczej taka forma zabezpieczenia dla nich, żeby nikt potem nie narzekał że ma np. snapa 625 jak kolega wyżej, a bateria leci mu w oczach i ma spadki płynności. Na stockowych romach zostaje jedynie ręczna instalacja i sprawdzenie jak to działa, jak od początku tego nie ma to i raczej się to nie pojawi dla danego modelu. W mi 9t raczej śmiało można instalować, snap 730 jak na średniaka jest całkiem mocny i w procesorowych zadaniach nie wiele odstaje od snapa 845 (chyba najniższy model który wspiera super tapety). Nie mam pojęcia jak bardzo te tapety obciążają grafikę, bo tu już różnica w 730 vs 845 jest spora w mocy gpu.
 20. Procentów to Ci nie będę mówił, bo to nie ma sensu (zależy od użycia), ale jeśli masz z tym problem to miui12 nic nie zmieni. U mnie jest niby trochę lepiej niż na miui11, ale dalej system android zazwyczaj pierwszy na liście.
 21. U mnie lepiej trzyma niż na miui11, w szczególności przy niekorzystaniu wolniej schodzi bateria, czas na ekranie raczej taki sam.
 22. Maili nie wysyłali, jedynie puścili jakaś listę na telegramie kto się dostał i to chyba tyle
 23. A nie wspomniałeś o tym że zapisałeś się do programu testerów mi pilot To co masz to beta, nie ma global stable jeszcze.
 24. Global stable to podobno pod koniec czerwca, aktualnie jest beta stable tylko dla globala (QFJMIXM).
 25. Wstawiam screeny z global bety miui12, ogólnie u mnie bateria to niebo a ziemia w porównaniu do miui11. Android system dalej widnieje jako pierwszy, z tym że na miui11 wyciągałem około 4h na ekranie (100-20%). Wczoraj go odłączyłem wieczorem, nic na noc nie wyłączam, gdyby nie ten kiepski zasięg było by lepiej.
×
×
 • Create New...