Skocz do zawartości

Mi 9T/Redmi K20 - MIUI Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam telefon kupiony w gearbest i wczoraj wieczorem po sprawdzeniu akutalizacji pojawiła się do pobrania przez ota. wersja PFJEUXM. bez zmiany regionu itp

@qaz0123 no właśnie bawiłem się tym wczoraj sprawdzałem powiadomienia z różnych aplikacji i zawsze tak jak piszesz, jedno mrugnięcie... lipa trochę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, KarKam napisał:

ja mam telefon kupiony w gearbest i wczoraj wieczorem po sprawdzeniu akutalizacji pojawiła się do pobrania przez ota. wersja PFJEUXM. bez zmiany regionu itp

No to teraz zgłupiałem... Niby jeszcze nie ma aktualizacji dla Global Stable Rom... Też mam fona z GB i nie mam OTA :/

@pkonrad co Ty na to ?

Edytowane przez Lionel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Lionel napisał:
No to teraz zgłupiałem... Niby jeszcze nie ma aktualizacji dla Global Stable Rom... Też mam fona z GB i nie mam OTA :/ @pkonrad co Ty na to ?

PFJEUXM to EEA Stable ROM. Widocznie taka sztuka się trafiła z europejskim softem w GearBest. "Normalny" global to PFJMIXM. Sprawdz sobie jaką masz wersję ROMu, ale skoro nie masz aktualizacji no to na 99% masz Global Stable ROM (nie EEA).

Edytowane przez pkonrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Algeroth82 napisał:

Po aktualizacji do 11.0.2.0 PFJEUXM automatycznie pozmieniało uprawiania autostartu - w zasadzie wszystkie zainstalowane aplikacje go dostały (a ustawione miałem raptem kilka)

Dzięki za info. U mnie to samo z autostartem się stało, kupa aplikacji dostała autostart. Wiecie dokładnie jak to działa? Aplikacja startuje tylko po ponownym uruchomieniu telefonu czy po wybudzeniu?

Jak zrobić aby widżet pogodowy obok zegara sam się aktualizował? Bo od zawsze wchodzę w pogodę i ręcznie aktualizuje przeciągnięciem. W autostarcie nie widzę pogody.

Edytowane przez matt_berninger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, qaz0123 napisał:

Czy jest możliwość aby te nowe animacje ekranu wyświetlane po otrzymaniu powiadomienia (dostępne w zakładce always on display) wyświetlały się co pewien czas

Nie ma takiej możliwości. Jeśli chcesz takie coś przetestować to ten "feature" ma najnowsze xiaomi.eu. Oczywiście jest to błąd. ;) 

BTW. warto dodać, że poraz pierwszy changelog jest w języku polskim. Jeśli chodzi o zwykły global - wątpię, że aktualizacja pojawi się w ciągu paru godzin, ponieważ tej aktualizacji nie dostali jeszcze testerzy.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szyps

Masz MIUIPolska, zaktualizuj tu: https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv11/xiaomi.eu_multi_HMK20MI9T_V11.0.3.0.PFJCNXM_v11-9.zip. Jeśli chcesz zainstalować Globala, możesz przez TWRP, ale lepiej zrobić format data. Oczywiście bez tego też może działać, ale wipe cache itp. wymagane.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Antyhaker napisał:

Żebyś sobie cokolwiek wypalił musiałbyś wyświetlać jedną, statyczną rzecz przez wiele godzin dziennie. Nie ma szans - ten zegar się porusza cały czas :P

Ciekawe ale jakoś nie widze aby się poruszał, chyba że są to ruchy nieuchwytne dla ludzkiego oka .:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Immortel napisał:

U mnie jedynie z tego co zauważyłem to motyw zmieniło na classic. Reszta bez zmian

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 

To już nie "classic", aktualnie jest on domyślny - stąd zmiana :P

10 godzin temu, pkonrad napisał:

PFJEUXM to EEA Stable ROM. Widocznie taka sztuka się trafiła z europejskim softem w GearBest. "Normalny" global to PFJMIXM. Sprawdz sobie jaką masz wersję ROMu, ale skoro nie masz aktualizacji no to na 99% masz Global Stable ROM (nie EEA).

Jak to "trafiła"? Oni chyba takie tylko sprzedają, bo też mam takową od nich :P

9 godzin temu, Raamboo napisał:

Może ktoś sprawdzić mms'y u siebie? Mi po update do MIUI 11 przestały działać :/

edit: sieć t-mobile

Na Orange działają jak działały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, GoldSnickers napisał:

Ja z gearbesta mam PFJMIXM i niestety ile bym nie odświeżał to nie ma miui11. Co ciekawy Indyjski ROM dzisiaj ponoć dostał MIUI11 (Dowód). Ruski i Global tylko zostały bez aktualizacji.

U  mnie tez jeszcze nie ma. Kupiony z Gearbesta. Zmieniałem na Indie, Niemcy, UK, Francja, Rosja i nic. Ciekawe od czego to zależy ze większość już dostała a ja nie.

Screenshot_2019-10-24-17-03-42-656_com.android.settings.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Zenderable napisał:

@symforian

Bo nie czytasz ze zrozumieniem, dlatego nie dostałeś. ;) Zwykły global jeszcze nie ma aktualizacji, dostał ją tylko Global EEA (zamiast MI jest EU w nazwie softu) i Global IN. 

W takim razie wiadomo w jakim terminie dostanie Global skoro EEA ma od 22-31 października.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja spodziewałem się Androida 10 wraz z MIUI 11? Kiedy możemy go oczekiwać? A co do samego MIUI 11 to jestem zadowolony, choć muszę się przyzwyczaić do nowego wyglądu ikon. A jeszcze do tego autostartu, wie ktoś jak to działa i jaka jest różnica gdy jest wyłączony, a włączony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...