Jump to content

densa

Użytkownicy
 • Posts

  273
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

densa's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

34

Reputation

 1. Tak jak wyżej, od kilku wersji Yanosik bez przerwy powoduje wakelocki. Ktoś ma podobny problem? Mi 9T 12.0.3 Global
 2. @Antyhaker Właśnie coś mi się wydawało że był, ale myślałem że już naprawili do tej pory. Ciekawe ile im to zajmie, zwłaszcza że to samo było w miui11 przez jakiś czas.
 3. W miui12 znowu zepsuli PiP przy obsłudze gestami (da się wywołać okienko tylko przez zębatkę na pasku statusu), czy na xiaomi.eu był/jest ten problem?
 4. Pierwszy link, bo drugi to OTA z 12.0.1.0.
 5. Ja siedzę na 12.0.1.0, musiałem ręcznie sprawdzić żeby pokazało aktualizacje.
 6. Dokładnie, sam kiedyś ustawiałem to ręcznie (dla yanosika) ale jak widać działa to jak należy i nie ma co kombinować.
 7. Nie polecam wyłączać tej opcji, sprawdziłem teraz i ustawienie oszczędzania baterii na 'brak ograniczeń' wyłącza również optymalizację baterii dla wybranej apki.
 8. Na najnowszym globalu stable miui12 też gubi te ustawienia. Problemem jest miui, które ma własne oszczędzanie baterii, a optymalizacja baterii to funkcja czystego androida i nie działa to jak powinno (zresztą takich kwiatków jest więcej). Jeśli twoja aplikacja wymaga tego to ustawienie oszczędzania baterii na 'bez ograniczeń' powinno dać ten sam efekt, zawsze możesz ustawić to i to.
 9. Wystarczy wyrzucić te 2 z paska obojętnie gdzie na pulpit i wrzucić tam swoje zamienniki.
 10. To nie jest czasem kolejne beta stable? Widzę że nie każdy dostał na globalu, ja jako tester mam, ale czekam na normalne stable.
 11. Ja się zastanawiam o co chodzi z tymi wersjami softu, a tu już 3 osoba pisze Gdyby trzeba było mieć roota to bym o tym nie pisał, pod tym linkiem wszystko jest łącznie z instrukcją. https://szaki.github.io/XiaomiADBFastbootTools/
 12. @Nanibymy Jaki ty masz w końcu rom dokładnie? Jeśli nie masz dostępu do roota to wystarczy wyłączyć/odinstalować stockową przeglądarke przez adb (polecam XiaomiADBFastbootTools) i będzie odpalało normalnie w Chrome.
 13. @Antyhaker Nie wiem czemu, ale myślałem że puszczą więcej niż jedną wersję przed oficjalną. Ja już wróciłem na ostatnią stabilną ze względu na google pay, tak poza tym to bym raczej nie zmieniał.
 14. Wiem że kiedyś były jakieś chyba komplikacje z rootem na globalu, możliwe że jest jakaś inna procedura trochę. Global niby nie działa aż tak źle, ale xiaomi.eu jest bardziej dopracowane i szybciej się doczekasz poprawki jak wystąpią jakieś bugi. Na globalnym, stabilnym sofcie też są bugi i często czekasz 2-3 miesiące na kolejną aktualizację, która może to naprawić lub nie.
 15. Nie wiem jak na globalu, ale jak się jeszcze bawiłem w custom romy to normalnie się flashowalo magiska bez żadnych kombinacji. Ciężko powiedzieć jak nie napisałeś jaki to błąd wyskakiwał. Ja na twoim miejscu to bym w ogóle instalował Xiaomi.eu, skoro i tak masz odblokowany bootloader + root.
×
×
 • Create New...