densa

Użytkownicy
 • Content Count

  168
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Excellent

About densa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Zenderable Pewien nie jestem czy ma aktualnie, ale nawet jeśli jeszcze nie ma to raczej na pewno się pojawi. Na liście netflixa jest: mi 9t, mi 9t pro, k20 i k20 pro jako urządzenia obsługujące HD i HDR. https://help.netflix.com/en/node/23939
 2. Przecież mi 9t pro ma L1 tak jak zwykłe mi 9t, to nic dziwnego że masz netflixa w HD, a to że nie mogłeś ściągnąć z sklepu Play to już inna sprawa (brak certyfikacji przez odblokowanie bootloadera).
 3. Nawet na gcam działa to tak samo jak na stockowej apce i przetwarzanie jest właśnie przez HDR, nie mam pojęcia czego u Ciebie jest inaczej.
 4. Pewnie tak, na auto nie zawsze się włącza, dlatego najlepiej to sprawdzić na on i off.
 5. Na 99% chodzi o HDR, u mnie na auto jest przetwarzanie, a przy wyłączonym od razu mogę kliknąć
 6. @ciacin a nie masz czasem jakiegoś szkła z ramkami założonego na ekran?
 7. Tak, nie korzystam ale miałem jako oczekującą instalacje w Google Play. Wcześniej podobno też się dało, ale tylko przez APK.
 8. Ja miałem wozinskiego, teraz flexibleglass i jest spora różnica na korzyść 3mk. Wystarczy dotknąć i oczywiście trafić w czytnik, przy wozinskim musiałem czasami przytrzymać chwilę palec, bo nie łapało. Nie wiem jak na innych szkłach, ale jednak taka hybryda jest cieńsza od szkła i raczej to będzie działać lepiej.
 9. Jak to znika? Tak jak napisałem, nie wiem jak to wygląda w praktyce, ale z tego co słyszałem wszędzie potrafią kombinować z naprawą gwarancyjną. Pewnie dużo też zależy na kogo trafisz, bo problem możesz mieć nawet przy telefonie z oficjalnej dystrybucji.
 10. Na GB przy kupnie na polskiej stronie jest 2 lata rękojmi, więc teoretycznie to samo co w bestcenie. Jak w praktyce to wygląda to nie mam pojęcia, jeszcze nigdy nie musiałem korzystać z jakiejkolwiek gwarancji.
 11. Może sprawdź czy w GravityBox nie ma czegoś podobnego, tylko nie wiem czy działa on z edxposed. Ewentualnie spróbować podmienić systemui.apk na takie ze starszych wersji, ale nie jestem pewien czy coś to da. Sposóbu łatwego na to raczej nie na, trzeba kombinować albo przyzwyczaić się do nowego wyglądu.
 12. Napisałeś że 2G jest zawsze włączone, a to co zrobiłem pokazało że chyba nie do końca tak jest i przy wymuszeniu danego trybu sieci aktywny jest tylko on.
 13. Skoro 2G jest zawsze włączone to czego po ustawieniu trybu sieci na LTE only nie mogę wykonać połączenia (brak VoLTE)? Tak samo jak po wybraniu WCDMA only można normalnie dzwonić, co podobno jest możliwe tylko na 2G.
 14. Nie masz racji, sprawdź sobie w 'Informacje o telefonie' albo nawet w jakiejś apce typu network cell info i zobaczysz że sieć danych jak i głosowa będzie taka sama.
 15. To że masz wyłączone dane mobilne nie znaczy że jesteś połączony tylko z 2G, może być to przecież 3G jak i LTE. Jakiś czas temu Chińczycy zmienili jak to wygląda i prawdopodobnie już nie widać typu sieci przy wyłączonych danych. Wiem że na miuipolska były właśnie te pomniejszone napisy już od jakiegoś czasu, ale szczerze nie wiem jak wyglądało to przy wyłączonych danych, bo zawsze mam je włączone.