densa

Użytkownicy
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About densa

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. densa

  MIUI 9.5.16/17

  Wystarczy żeby apka miała ustawiony autostart, jak Ci przeszkadza małe opóźnienie które czasem może wystąpić to ustawiasz ją jeszcze na brak ograniczeń w tle.
 2. @convi33 galeria > wybierasz zdjęcie > edytuj > filtr > niebo (na samym końcu)
 3. @marcinj6 tak, sprawdzałem dzisiaj na 9.5.16, filtr jest i działa na whyred
 4. densa

  MIUI 9.5.16/17

  Na blokadzie ekranu podczas ładowania jest teraz tylko sam napis 'Ładowanie x %' i nie ma tych wcześniejszych statystyk. Nic nie widzę o tym w changelogu, tak powinno być czy to coś u mnie? Whyred
 5. densa

  MIUI 9.5.9

  Możliwe jeszcze, że np. dana apka ma wyłączona wibracje w powiadomieniach, chyba że w ogóle Ci wibracje nie działają to nie mam pojęcia. Factory reset raczej na pewno by pomógł, ale zrób najpierw tak jak mówiłem czyli wipe cache, dalvik cache i ponowne sflashowanie 9.5.9 (tutaj chodzi mi bardziej o problem z wskaźnikiem baterii). Żadnych danych nie tracisz, jedynie pierwszy boot chwilę potrwa po usunięciu cache.
 6. densa

  MIUI 9.5.9

  @zagrobelny Domyślnie wibracja (połączenia i powiadomienia) jest tylko dla trybu cichego, popatrz sobie w 'dźwięk i wibracje' w ustawieniach. W przełącznikach wibracje też można włączyć: Tak, czyścisz dalvik/art cache i cache, generalnie powinno to się robić przy każdej nowej aktualizacji (tzw. dirty flash) żeby unikać ewentualnych problemów.
 7. densa

  MIUI 9.5.9

  @zagrobelny U mnie normalnie pokazuje, na oszczędzaniu baterii nie wiem dokładnie jak jest, bo mam je włączone tylko na noc (ale pasek zawsze mi się pokrywa z %). Możliwe że coś po aktualizacji z oreo do pie coś się stało, myślę że factory reset to najprostsza opcja. Ewentualnie możesz spróbować wyczyścić cache, dalvik i sflashować 9.5.9 jeszcze raz, może się poprawi i z danymi się nie będziesz bawił. Co do wibracji, to w panelu sterowania masz na samym dole takie coś jak test sprzętu i tam są wibracje testowane. *#*#64663#*#* - wchodzisz w 16. key and motor i tutaj też masz
 8. densa

  MIUIpolska system i GCAM

  Nie cytuj tyle w każdym poście, bo początkowo ciężko się połapać o co Ci chodzi. Krzyczy że nie masz roota, to teraz pytanie czy ty go w ogóle masz? Jak masz to może odmówiłeś im uprawnień wcześniej? Wejdź w magiska, zakładka superuser i sprawdź czy mają nadane uprawnienia.
 9. U nas raczej nie powinno być z tym problemów, ale generalnie jest to możliwe bo wszystko przechodzi przez ich serwer.
 10. densa

  MIUIpolska system i GCAM

  Dałeś w ogóle uprawnienia root total commanderowi? . . . -> konfiguruj -> uprawnienia root (przedostatnia opcja) Generalnie nie używam total cmd, ale widzę że on też ma wbudowany edytor (używam mixplorer z xda), więc nie trzeba tak kombinować jak @paralemptor. build.prop>edycja pliku>dodanie linijki na końcu>zapisanie zmian>reboot urządzenia
 11. densa

  MIUI 9.5.9

  Po aktualizacji (whyred) większość apek dostała uprawnienie autostartu, na xiaomi.eu widziałem też parę osób o tym pisało. Druga sprawa to ta czcionka % baterii (obok ikony) na pasku stanu, która jest inna niż czcionka godziny i prędkości sieci.
 12. densa

  Update software Global

  Jeśli masz ustawiony region Polska to spróbuj ustawić np. Szwajcarię. Nie mam pewności czy to to, ale u mnie (whyred) to właśnie chyba po zmianie regionu dla motywów pojawiła się opcja lokalizacji w pogodzie (na Polsce na pewno nigdy nie miałem).
 13. Z tego co wiem to na chrome trzeba jeszcze zmienić flagę chrome://flags/#enable-async-dns na disabled, bo inaczej zmiana DNS nic nie da.
 14. densa

  MIUI 9.5.9

  W pierwszym poście jest o tym, zalecany jest backup partycji (w recovery) /boot i /system przed aktualizacją. Możesz dorzucić do tego /data i masz pełny backup w razie w.
 15. To nie mam pojęcia, ale jak na moje to ta paczka u Ciebie w ogóle nie działa inaczej byś nie miał reklam w przeglądarkach (najłatwiej na nich sprawdzić, bo w apkach często te reklamy dalej są np. ampere czy aquamail). Jaki masz rom dokładnie i czy po aktualizacji systemu wgrywasz paczkę za każdym razem? Używam chrome, ale specjalnie włączyłem stockową przeglądarkę żeby sprawdzić i też nie ma reklam na niej.