densa

Użytkownicy
 • Content Count

  226
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30 Excellent

About densa

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W nocy wyłącza się z automatu? Chodzi Ci o to że jak telefon jest w ciemności jakiś czas to się wyłącza? Ogólnie global zazwyczaj lepiej trzyma na baterii, przynajmniej u mnie tak było na rn5 jakiś czas temu. Aktualnie nie wiem, na mi9t cały czas na globalu siedzę, bo nie widzę potrzeby zmiany.
 2. @Antyhaker nie wiem co napisałem, ale chodziło mi o to że właśnie w nocy aod się wyłącza
 3. U mnie na globalu też zazwyczaj to max 5%, ale zdarza się i że spada około 10. Na spanie nic nie wyłączam oprócz dźwięku (zostaje bluetooth, gps, synchronizacja, wifi), AOD mam zaplanowane 23-7.
 4. Całkiem możliwe, u mnie pojawiło się od razu po aktualizacji do miui11. To jednak stable i taka podstawowa funkcja powinna działać bez zarzutu, a tutaj sporo osób miało/ma problem nadal.
 5. Fajnie by było jakbyś czytał całe posty i ze zrozumieniem To skoro używasz gestów to pewnie siedzisz na miuipolska, china beta ma to już poprawione od jakiegoś czasu. Jest to problem który pojawił się na początku miui11, wystarczy wpisać 'miui 11 pip' w google i jest sporo tematów o tym. Tutaj nawet mój filmik z listopada, teraz dopiero jest pierwsza aktualizacja od tamtej pory i dlatego pytam kogoś kto zaktualizował.
 6. Skoro Ci działa to nie używasz gestów, od wejścia miui11 PiP jest skopane, pojawia się niewidzialne okienko po geście przejścia do ostatnich. Jedyna opcja na normalne działanie to blokada ekranu/przejście do ustawień z paska statusu.
 7. Jak ktoś ma już Q to może powiedzieć czy naprawili lub sam się ogarnął obraz w obrazie?
 8. @marcinj6 Ja rzadko kiedy wyłączam gps, ale z androidem 9 na miui10/11 działa to tak samo - po wyłączeniu gps jest on dalej włączony, przechodzi tylko w tryb 'oszczędzanie energii' (wifi i sieci komórkowe). Zobacz ustawienia po wyłączeniu gps, może na androidzie 10 całkiem wyłącza gps lub jest tryb 'tylko gps' i nie może znaleźć fixa?
 9. Spróbuj najpierw reset do fabrycznych, może pomoże. 1. żeby zmienić z globala na global eea musisz odblokować bootloader i dopiero wtedy flashowac przez mi flash 2. wszystkiego na czarno nie będziesz miał, ale większość apek od xiaomi to obsługuje (sprawdź np. kalkulator, galeria - jeśli działa to jest ok) Co do gwarancji, można normalnie flashowac custom romy, tylko przed wysłaniem do serwisu wgrywasz globala i blokujesz bootloader mi flashem (mogą nie przyjąć z nieoryginalnym softem) .
 10. @matt_berninger wyłącz podwójny zegar jak chcesz mieć wszystkie style
 11. Dokładnie, już widzę że niektórzy piszą że dostali aktualizacje (reddit, xda), więc to kwestia czasu. @Oldsnake Jaki masz region ustawiony, bo całkiem możliwe że o to chodzi?
 12. No z tego wynika że ty normalnie dostałeś OTA, u mnie nic nie ma i próbowałem przez paczkę z linku Orjona.
 13. Na razie i tak nie da się zaktualizować, chyba że to loteria.
 14. W praktyce nic się nie zmieniło, bo nic tam nie robiłeś. W wyszukiwarce w Ustawienia wpisujesz 'opcje programistyczne', wchodzisz w to i wyłączasz przełącznikiem. Tak samo wyszukujesz 'skanowanie' i tam musisz wyłączyć skanowanie wifi.
 15. Odblokowałeś tylko opcje programistyczne, nie maja one wpływu na aktualizację (na resztę również jeśli nic tam nie pozmieniasz)