Jump to content

lindinho

Użytkownicy
 • Posts

  137
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by lindinho

 1. Po skończonym sprzątaniu, robot sam wraca do stacji. I tam go pozostaw, włączonego. Zresztą, z tego co kojarzę, zadokowanego nie można wyłączyć.
 2. Masz wersję global, ona znacząco różni się od chińskiej, w której są multimapy.
 3. Albo coś tam sobie jeszcze rysuje. Daj mu objechać i zapisać mapę.
 4. 1. Tak. 2. Nie licz na aktualizacje, od dłuższego czasu jej nie ma. W razie czego języka nie stracisz. 3. Nic, wszystko jest w zestawie. Mały tip: jak ze zbiornika 2w1 wyjmiesz filtr, masz wtedy pojemnik na wodę i możesz tylko mopować. Mały, ale jest.
 5. Sugestie te same co zawsze. Zmień położenie stacji i już jej nie ruszaj, podobnie jak sprzętów w mieszkaniu. Puść go wtedy po krawędziach z zapisem mapy.
 6. Przepraszam, jeśli moje pytanie będzie niemądre. Od dłuższego czasu też mam problem z dotykiem, zdjąłem nawet szkło, myśląc że to od tego. I wtedy, wysiadając z auta, spadł mi telefon i zbił się (niemocno) ekran. Czy to wyłącza moje roszczenie gwarancyjne? Ekran jest zbity delikatnie w dolnej części wyświetlacza. Problem wariowania ekranu dotyczył i dotyczy jego części górnej.
 7. Panowie, bardzo Wam dziękuję za pomoc. Sam bym w życiu tego nie wymyślił. Jeszcze raz - wielkie dzięki!
 8. Do mopowania albo masz oddzielny pojemnik albo wyciągasz filtr HEPA z pojemnika 2w1. Jeśli to zrobione, to może wyczyść pamięć podręczną apki?
 9. Dziękuję bardzo. Tak zrobię, gdy tylko będę miał techniczną możliwość. Pozdrawiam kolegę
 10. Czekaj, ale nie połączę się jednocześnie hotspotem i wifi jednocześnie na jednym telefonie heh.
 11. Gubię się. Skonfigurowałem na Mi Home, podłączając uprzednio do wifi (korzystając z sieci innego smartfona). A teraz odpalam hotspota na smartfonie z zainstalowanym Mi Home i co to da?
 12. Dzięki za odpowiedzi. Sprawdzone, do obsługi odkurzacza via apka, musi być on podłączony do sieci. Inaczej jest info, że offline i zostaje tylko ograniczone sterowanie z guzika na nim samym. Czyli jeden smartfon do obsługi to za mało.
 13. Dzięki za odpowiedź. Gdybyś mógł w skrócie opisać jak to wygląda. Nigdy nie robiłem, a rodzicom chcę ustawić.
 14. Ja też mam problem z dotykiem, może walnięty wyświetlacz. Randomowo włącza różne aplikacje itp. Sprawdź na szybko, czy masz włączaną optymalizację Miui. Jeśli nie - włącz
 15. Dziękuję Ci za odpowiedź. Ostatnie pytanie. Czy na Globala mogę wgrać z poziomu telefonu wersję EEA? Waham się czy to wina wyświetlacza czy softu, stąd kombinuję.
 16. Czy odblokowanie bootloadera i wgranie xiaomi.eu jest równoznaczne z utratą gwarancji (Gearbest)?
 17. Witam. Mam soft 12.0.3.0 QFMIXM. Dawno tak nieudanego softu nie doświadczyłem. Odcisk palca nie pozwala wejść w deep sleep, harmonogram AoD nie działa (mimo ustawienia 8-20), działa 24H. Jednak najgorsze jest wariowanie wyświetlacza/dotyku. Losowo zaczyna mi migać pasek górny (np.godzina) i system odpala losowe apki. Zdjąłem folię i ponownie wgrałem soft. Pytanie: czy wariowanie wyświetlacza też może być winą softu (jak to zweryfikować)? Nie jestem przywiązany do Globala, jeśli Xiaomi.eu mogę wgrać w miarę prosty sposób i działa bez hocków klocków NFC, proszę o instrukcję. Wiem, że było milion razy, jednak pewne rzeczy się zmieniają, nadto nigdy tego nie wgrywałem. Pytam, bo 27.09 mija rok od zamówienia telefonu na Gearbest, więc gwarancja minie już za moment. Z góry dziękuję za podpowiedzi, jak zweryfikować ten wyświetlacz.
×
×
 • Create New...