Jump to content

WEXEL

Użytkownicy
 • Posts

  20
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi9T 6/128

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

WEXEL's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

3

Reputation

 1. Mi się pojawiają ale nie mam MIUI Polska tylko Global EEA.
 2. Sieć PLAY i wszystko działa dobrze.
 3. Witam. Ja mam Mi9T EEA i nagrywanie rozmów jest ... i działa.
 4. Ja kupiłem właśnie na tej aukcji i jest OK. https://pl.aliexpress.com/item/33052699592
 5. Też mi się tak wydaje, że to nie hydrożel albo została zostawiona wierzchnia folia zabezpieczająca którą trzeba oderwać tak jak w tym filmiku z aukcji: https://pl.aliexpress.com/item/33052699592.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.43345c0fRNg8uM
 6. Sorry za jakość ale w tej chwili miałem po ręką tylko Redmi 3
 7. Witam. Po przygodach ze szkłami ( także od 3MK ) doszły do mnie z Chin dwa hydrożele do Mi9T. Pierwszy zepsułem bo nie obejrzałem jak to się zakłada i postępowałem jak ze zwykłą folią. Drugi po założeniu wygląda super. Ślizg ok, zachodzi trochę na zaokrąglenia ale nie odstaje tylko przylega. Ogólnie telefon wygląda jakby nie było żadnego zabezpieczenia ( czyli super ) . Wszystkie czujniki i czytnik odcisków działają ... ja jestem zadowolony i dam sobie spokój ze szkłami na jakiś czas. Tak, że polecam.
 8. Jak nie ręcznie to pomaga też zmiana Lokalizacji na jakiś inny kraj i wykrywa wtedy aktualizację. Potem można wrócić na Lokalizację: Polska. Tak było u znajomego w Mi9T zaś w moim obyło się bez kombinacji i znajdowało aktualizację jak tylko się pojawiały.
 9. Tak...widziałem. Po prostu napisałem, że z aplikacji które posiadam ( i daję im wyświetlać komunikaty ) wszystkie wyświetlają ikony w trybie AOD. Nie tylko Facebook ( którego nie posiadam ). Miłego piątku i weekendu
 10. Czyli wszystko w porządku z tym szkło-folią? Nie wystaje poza zaokrąglenia ekranu? Jakieś zdjęcia byś mógł załączyć?
 11. Może i niemożliwe ale nie posiadam kont w portalach społecznościowych a powiadomienia SMS/MMS, Poczty, Gmaila , Whatsapp i kalendarza wyświetlają mi się i każde z inną ikoną.
 12. Ja posiadam oprogramowanie w wersji Global i od samego początki mam powiadomienia z aplikacji trzecich na ekranie AOD.
 13. Witam. Po zgłoszeniu do 3mk faktu, że ich szkło za bardzo nie pasowało do modelu Mi9T było podejrzenie, że przysłali mi nie do tego modelu. Przysłali drugi...i niestety. Nie polecam " Xiaomi Mi 9T - Szkło hartowane 3mk HardGlass "...poniżej zdjęcie z drugim szkłem. Czy ktoś już ma szkło które jest dobrze wyprofilowane dla Mi9T?
 14. Tak na górze wystaje mocnej ..ale na dole także ...więc jedynie co mógłbym poprawić to to, że szkło wystawałoby tak samo średnio po obu stronach. Napisałem do nich informację na ich stronie. Nie oczekuję zwrotu kasy ale poinformowałem ich, że niedługo Mi9T będzie więcej na rynku i mogą być skargi na ich szkła.
 15. Sorry za jakość zdjęć ale nie mam pod ręka lepszego aparatu niż stary Redmi3.
×
×
 • Create New...