jjarik

Użytkownicy
 • Content Count

  114
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Good

About jjarik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  wawa

Dodatkowe

 • Smartfon
  mi9T

Recent Profile Visitors

383 profile views
 1. to zapytam jeszcze o jedną rzecz mianowicie nie wszytko ładnie chodzi prócz synchronizacji SMS patrzyłem na mi cloud i tam są za to do telefonu jakoś nie chcą przeskoczyć ?
 2. chyba coś źle zrobiłem bo z mi9t zrobił mi się redmi K20 , wie ktoś co skopalem
 3. Zmieniłem jak motywy ustawiałem więc bez zmian
 4. Aktualny soft wygląda tak , dźwięk z głośnika dolnego jest ok głośno dzwoni czy odtwarza muzykę albo rozmowy , górny ten do ucha albo jak podłącze słuchawki to delikatnie mówiąc porażka w porównaniu do mi9 se z miui polska
 5. Słyszałem o tym że są cichsze i miałem to na uwadze ale czy ta różnica jest aż tak wielka ? to jakiś dramat z tą unia a jak ktoś słabo słyszy to już unia ma go w d*pie ,npo to jest regulacja żeby regulować co jak komu pasuje ,aby w sumie co będę tu się rozwodził unia inwazytko jasen ok , więc jak wgram eu to dopisze czy to aż taka różnica w głośności między softami występuje chyba że ktoś miał już takie porównanie i potwierdzi .
 6. Witajcie mam pytanie przesiadłem się z mi9 se rom eu 9.8.29,na mi9T jest jeszcze rom 10.3.11global , czekam na zgodę i mam pytanie , czy u was też słabiej słychać dźwięk w słuchawkach i głośniku podczas rozmów bądź słuchania muzyki ? ,na mi9 se na 3/4 było głośno na mi9T na max jest jakbym dał w 9se na pół suwaka , i teraz zastanawiam się czy to wina mojego egzemplarza czy tylko softu ? .
 7. Posiadam mBank , karta revalut też nie śmiga safty net ok
 8. Witam czy działają wam płatności telefonem na mi 9se ciągle mam taki komunikat próbowałem już magisk i pliku ZIP z instrukcji ale nadal kupa. Mam mBank
 9. jjarik

  MIUI 7.10.26

  no to fajnie by było wraz z nowym bulidem romu miec nowy host blokujacy reklamy z tego tez dnia bez zbednych aplikacji