Jump to content

Raamboo

Użytkownicy
 • Posts

  30
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9t

Raamboo's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

1

Reputation

 1. Wgranie nowszego firmware nie dawało możliwości wyboru języka polskiego. Wgrywało się go zewnętrznie programem XVacuum Firmware po pobraniu tokena i wybraniu pakietu językowego lub używając FloleVac i wykupując subskrypcję.
 2. Wejdz w odkurzacz, potem 3 kropki i tam masz zaplanowane czyszczenie. Tam ustawiasz harmonogram dla odkurzacza.
 3. Nie podłączysz tego razem w oryginalnej apce. Możesz użyć home assistant z uniwersalną bramką zigbee/bt i wtedy możesz robić automatyzacje jakie chcesz i mieszać sprzęty rożnych firm. Wpisz w google home assistant to dowiesz się co to takiego. Ewentualnie sprzęty wspierane w home kit od ios. Niektóre też są kompatybilne ale to już wyższy nakład cenowy, bo potrzebujesz urządzenia od apple aby to działało.
 4. Home assistant i po sprawie. Xiaomi po co ma wypuszczać głowice skoro w Azji nie mają grzejników?
 5. Tak. Jest tego cała masa tematów z plikiem json.
 6. W takim razie skoro dzieje się to na 2 ładowarkach proponuję przeczyścić wejście do telefonu. Na innym xiaomi miałem kiedyś taki problem (patyczek do uszów i ipa). Odnośnie aktualizacji. Może zbieg okoliczności?
 7. A no takie znaczenie, że albo coś nie tak z ładowarką albo telefon po aktualizacji zjada więcej prądu niż dostarcza mu ładowarka dlatego pytam o amperaż.
 8. Przeczytaj post wyżej. Zmień na PL i spróbuj dodać. Reset odkurzacza i dodaj na nowo. Spróbuj na innym tel. Pamiętam, że ktoś kiedyś coś pisał o ustawieniach routera. Jakiś problem z szyfrowanie hasła czy coś w tym stylu.
 9. Mi rysowało na chińskim i polskim. Próbuj do skutku lub metodą, którą Ci podałem wyżej.
 10. Spróbuj jeszcze raz go dodać na PL regionie. Ja też miałem problemy za którymś razem złapał. Ostatnio miałem u szwagra na 2 generacji problem z dodaniem go na jego telefonie. Dodałem go na swoim telefonie potem mu udostępniłem odkurzacz. Usunąłem u siebie odkurzacz u niego oczywiście zniknął, bo go udostępniałem. I wtedy już złapał u niego na telefonie normalnie bez problemu. Ja taki cyrk miałem z Air Purifier 2H. Spróbuj na innym telefonie z opcją udostępnienia urządzenia.
 11. Wejdź w odkurzacz trzy kropki u góry po prawej -> ustawienia ogólne -> aktualizacje oprogramowania sprzętowe i masz napisane jaką posiadasz wersję. Też używałem regionu chińskiego ale zmieniłem na PL, bo miałem problem z oczyszczaczem powietrza używając chińskiego regionu. Na polskim regionie teraz odkurzacz i oczyszczacz działa bez zarzutów. Czekam tylko na aktualizację aby móc dzielić mapę na pomieszczenia, bo podobno już testują.
 12. A masz ustawione Karty SIM i sieci komórkowe -> wybrana karta -> Właściwości sieci -> preferuj Wi-Fi? Bo ja dzisiaj też ten temat przerabiałem MIUI Global 11.0.3 na Mi 9T i dopiero po ustawieniu tej opcji mam ikonkę na belce u góry.
 13. A dodatkowym powiadomieniem może być wyświetlenie ikonki na ekranie w trybie AoD lub pulsowanie ekranu. Dioda powiadomień znajduje się na górze wysuwanego aparatu i nie zobaczysz jej patrząc na ekran Edit: tu masz link do AoD na 9T Pro
 14. Jak często się to dzieje? Sporadycznie? Też miałem kilka razy taki przypadek. W moim przypadku dotyczy to drainu baterii. Nagle coś zaczyna zżerać baterię, telefon mocno się grzeje i mi potrafi się wyłączyć. Wczoraj miałem taką sytuację. Ciekawe kiedy zrobi mi to w nocy i nie obudzi kiedyś do pracy :/
×
×
 • Create New...