Jump to content

yogi625

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by yogi625

  1. Cześć, mam takie pytanie. Jaki macie kolor telefonu i numer najnowszej aktualizacji? Mam razem z dziewczyną po MI 9, ona fioletowy (tryb jasny na zdjeciu), ja niebieski (tryb ciemny). Dziewczyna dostała jakiś czas temu aktualizacje do ver. 11.0.5.0, a dziś do 11.0.6.0. ja natomiast miałem 11.0.2.0 i dziś aktualizacja do 11.0.3.0. Ma może ktoś pojęcie, czy chodzi tylko o kolor, czy o coś jeszcze?
  2. Dzięki za odpowiedź. Niestety, wyczyściłem dane apki w miejscu jak w załączniku. Niestety problem dalej występuje, nie mogę wysłać sms Edit: Pobrałem aplikacje "Wiadomości" od Googla i wszystko działa. Nie wiem czy aplikacja "SMS" od Xiaomi jest walnięta, czy tylko na MI 9 tak to działa. Mam nadzieję że to poprawia, bo wolałbym używać aplikacji systemowej, niż pobranej dodatkowo
  3. Część! Zaktualizowałem telefon do miui 11 (oficjalna aktualizacja, pojawiła mi się informacja o aktualizacji w ustawieniach) do wersji miui 11.0.1.0. Zaraz po aktualizacji nie mogłem wysyłać smsów. Dostaje wiadomości, ale przy próbie wysłania, dostaje informacje, że wiadomość nie została wysłana (screen w załączniku). Próbowałem już instalować ROM drugi raz, próbowałem manipulować ustawieniami SIM, ale nic nie działa. Czy miał ktoś podobny problem, czy udało się rozwiązać, czy może zna ktos rozwiązanie? Będę wdzięczny za info!
×
×
  • Create New...