ernet

Update software Global/EEA

Recommended Posts

Poużywałem sobie trochę telefonu na globalu i jest rakieta  Chciałem od razu wgrywać TWRP i flashować EU ale trzeba czekać na unlock bootloadera 168h, nie wiem co za pajac to wymyślił. Tak czy siak tydzień minie i flashuje xiaomi.eu bo wkurza mnie brak tych ikon, a te wszystkie aplikacje które mają to naprawić to druciarstwo trochę.
Nie długo wychodzi miui 11 i tam powiadomienia powinny być

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

4 minuty temu, jarek882 napisał:

Nie długo wychodzi miui 11 i tam powiadomienia powinny być emoji1787.pngemoji28.png

Gdzie to czytałeś, to interesująca informacja.

Znając Xiaomi żadnych powiadomień nie naprawili dalej, no ale poczekamy zobaczymy :lol:

• Like 1

W sumie może macie rację telefon nawet nie ma roku a już taka olewka i pierwsze co to wspieranie starych mi mix 2 i które teraz wyszły czyli mi9t

Gdzie to czytałeś, to interesująca informacja.
Tutaj masz:
https://www.tabletowo.pl/miui-11-global-kiedy-premiera-data-co-nowego-aktualizacja/
Zapewniali, że cała rodzina Mi9 w pierwszej transzy będzie, także może do końca października dostaniemy. EEA pewnie nieco szybciej, international trochę później.

Odniosłem się tylko do faktu, że niedługo na być. Niemniej w MIUI11 jest przebudowany interfejs więc jest to wysoce prawdopodobne, graniczące z pewnością.

Żadnych ikonek na globalu nie będzie. Zaraz flagowce bez notcha będą wcale (kamerka wysuwana/pod ekranem) więc po cholerę pisać kod na powiadomienia.

Już pomijam że od premiery Mi8 to nie nastąpiło, Mi9 nic nie zmieni.

Edited by galakty
  • Like 1

Kolego ale ty wiesz, że na Beta to od dawna jest poprawione, także kod jest dawno napisany? Bo zachowujesz się jak byś nie wiedział...

Edited by Karls

No, od dawna, stable niedawno było aktualizowane i jakoś nie ma. MIUI11 ma to zmienić? Jak tak to otworzę szampana w imieniu programistów xiaomi. 

"Na dniach" ma wyjść Xiaomi mi note 10. Olać mi9.

edit. przepraszam za literówki nie wiem jak to się stało :D

IMG_20191011_172808.jpg

Edited by stereo0
  • Like 1
  • Haha 1

Gdyby ktoś był ciekawy to Xiaomi podało daty aktualizacji do Global Stable (MIUI 11) dla poszczególnych modeli. Mi 9 (wersja podstawowa, bez literek) jest spodziewany na turę 4 do 12 listopada. Niestety nie wiadomo czy chodzi o EEA czy International. Stawiałbym, że to pierwsze, bo on cały czas był do przodu względem tego drugiego, no ale zobaczymy.

Edited by Karls

No tak, zgadza się, druga tura to 4 do 12 listopada. W pierwszej puścili widzę tańsze modele, czyli chyba zrobią z ludzi darmowych betatesterów, jedyne co by uzasadniało taką kolejność.

• Thanks 1

6 minut temu, Karls napisał:

No tak, zgadza się, druga tura to 4 do 12 listopada. W pierwszej puścili widzę tańsze modele, czyli chyba zrobią z ludzi darmowych betatesterów, jedyne co by uzasadniało taką kolejność.

Nie, po prostu Mi9 mają głęboko w tyłkach. Mi8 cały czas otrzymuje nowsze łatki bezpieczeństwa i nowsze feature'y, jak np. DC Dimming. Miałem Mi8, miał DC od dłuższego czasu, kupiłem Mi9 i musiałem czekać kilka miesięcy żeby być na poziomie starego telefonu :D Łatki bezpieczeństwa to samo, Mi8 do przodu, z MIUI11 to samo widzę... Trochę śmieszne.

No to skoro jesteś tak przekonany to szybciutko sprzedawaj Mi9 i wracaj do Mi8 ciesząc się dodatkową kasą ;).

• Like 2
  • Confused 1

Ja dziś dostałem aktualizację menadżera pulpitu i zauważyłem, że mam takie coś jak 3Dtouch w iPhonie, całkiem spoko sprawa :-)

19 minut temu, cocoz napisał:

Ja dziś dostałem aktualizację menadżera pulpitu i zauważyłem, że mam takie coś jak 3Dtouch w iPhonie, całkiem spoko sprawa :-)

To już jest od jakiegoś czasu.

Co macie na myśli? Gesty do otwarcia wyszukiwarki czy powiadomień?

1 godzinę temu, galakty napisał:

To już jest od jakiegoś czasu.

Ja na EEA zauważyłem to dopiero dziś.

42 minuty temu, Karls napisał:

Co macie na myśli? Gesty do otwarcia wyszukiwarki czy powiadomień?

Dłuższe przytrzymanie np. kalendarza uruchamia taki dymek przy ikonie, w którym można ustawić np. nowe wydarzenie 

Na Globalu od miecha co najmniej to jest. Przypadkiem odkryłem. Ale i tak funkcjonalność zerowa dla mnie :) 

Tak, mam Global. No to ciekawa sprawa, że u mnie tego nie ma. Jaką wersję menadżera pulpitu macie? Ja na STABLE-4.10.0.910 nie widzę takiej opcji.

Edited by Karls

24 minuty temu, Karls napisał:

Może koledzy @galakty i @cocoz siedzą na xiaomi.eu, albo mają launcher w wersji testowej, nie Stable?

W życiu, xiaomi.eu jest ble :) 

Zwykły Global.

@Karls np Ustawienia, Zainstalowane aplikacje, Systemowy menedżer pulpitu. Najnowsze Miui launcher-y stabilne, dev i alpha znajdziesz na apkmirror. Ten kolegi @galakty to najnowszy stable, ale alphy są ciekawsze (o ile zadziałają poprawnie).

Edited by FromWP

Ja mam System launcher DEV-4.12.1228-09301034, a MIUI Global 10.2.30 :-)
Tak jak kiedyś mi tu podpowiadaliście to zrozumiałem, że mam EEA.

• Like 1

Dzisiaj dostałem aktualizacje launchera do 4.12 i już działa. Czyli wychodzi na to, że Xiaomi jak Google, wypuszcza updaty partiami, nie każdy ma tą samą wersję w danym momencie ;).

• Like 1