Jump to content

Mungo

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Mungo

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziwię się że wypuszczają takie aktualizacje... Nawet apka mi community sie wysypuje hahah nie wspominając o szukający google czy bing
 2. No ok włączyłem alfabet GSM ale wolałbym żeby wysyłało mi SMS bez polskich znaków. Ktoś pisał że ręcznie można zaktualizować aplikacje. Jak to zrobić ? Z google Play nie idzie to samo z opcji ustawień telefonu poprzez aktualizacje aplikacji systemowych. Jakieś rady?
 3. Ktoś pisał żeby zaktualizować aplikacje od SMS recznie. Jak to zrobić żeby można było wysyłać smsy bez polskich znaków?
 4. Nie wiem kompletnie w czym szukać problemu... Nic mi do głowy nie przychodzi sprobuje to o czym mówisz chociaz wydaje mi się że to wina samej apki. Jakiej wersji mifit używasz ?
 5. Tak dokładnie to mam na myśli. Teraz to mam ustawione. Podrzucam screena ale nadal mam ustawione oszczędzanie baterii. Myślisz że może mieć to coś wspólnego?
 6. Witam posiadam problem ze swoim mibandem bądź mifitem. Podczas biegu mifit pokazuje o kilometr krótsza trasę niż w rzeczywistości przebiegłem ponadto start i meta są w tym samym miejscu a mifit pokazuje w dwóch innych! Jak temu zaradzić? Początkowo miałem ustawiona lokalizację tylko przez internet pomyślałem że w tym może tkwić problem jednak zorientowałem się i pozwoliłem mifit lokalizować po gps. Uruchamiając trening pojawia się informacja iż lokalizacja odbywa się za pomocą GPS. Przez cały trening widnieje taki napis i ikona gps. Zamieszczam screeny z endomondo i mifita dokładnie ta sama tr
 7. Mungo

  Bateria w mi9

  U mnie jest na pierwszym miejscu... I dzisiaj rano mialem 40% ... Ogólnie sporo używam Messengera ale to chyba za dużo troche. Sot to inaczej zakres pracy baterii na włączonym ekranie?
 8. Mungo

  Bateria w mi9

  Nie wiem dlaczego ale Messenger bardzo rozładowuje mi telefon
 9. Mungo

  Bateria w mi9

  Jak długo trzyma wam bateria w mi 9? Wydaje mi się że u mnie jest trochę słabo :/ sami ocencie
×
×
 • Create New...