Skocz do zawartości

Update software Global/EEA


ernet

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, cocoz napisał:

Trochę? Ja do tej pory mam 10.2.28 i poprawki z czerwca. Nie wiem czy to śmieszne czy żałosne :blink:

Fakt, to jest akurat żałosne, szczerze mówiąc jak długo mam telefony tej firmy to pierwszy raz się spotkałem z takim podejściem do klienta. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem Redmi Note 3 Pro i tam były aktualizacje co tydzień z tego co pamiętam i to było całkiem spoko dla mnie, później Redmi Note 5, który aktualnie ma moja dziewczyna i tam było lepiej z aktualizacjami niż na Mi9. Ogólnie olewają temat i ciężko się dziwić skoro wydali już Mi9 SE, Mi9T, Mi9T Pro i ostatnio czytałem coś o Mi9 Lite :D Brakuje chyba tylko Mi9 Max, Mi9 Mini i jeszcze czegoś. W takiej sytuacji nazywanie Mi9 flagowcem nie ma sensu, skoro jest nim tylko z nazwy. 

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co narzekają na słabe wsparcie dla flagowca Mi 9 informuję, że w dniu dzisiejszym pojawiła się nowa oficjalna aktualizacja oprogramowania EEA Stable ROM (wersja dla Europydla Mi 9.


MIUI V10.2.30.0.PFAEUXM jest już rozsyłana OTA, a jak ktos nie widzi jeszcze aktualizacji, nizej wrzucam linki.

 

Paczka OTA 514 MB do aktualizacji z wersji 10.2.28.0:

https://bigota.d.miui.com/V10.2.30.0.PFAEUXM/miui-blockota-cepheus_eea_global-V10.2.28.0.PFAEUXM-V10.2.30.0.PFAEUXM-1603271cb9-9.0.zip

 

Pełny ROM Recovery 2.2 GB do aktualizacji z dowolnej wersji MIUI:

https://bigota.d.miui.com/V10.2.30.0.PFAEUXM/miui_CEPHEUSEEAGlobal_V10.2.30.0.PFAEUXM_82c5904459_9.0.zip

 

Changelog:

  • System
    • Optimization: Reduce noise at low volume for earphone and speakers
    • Updated Android Security Patch to August 2019. Increased system security.
  • Lockscreen, status bar, Notification shade
    • Optimization: In-screen fingerprint scanner's response
    • Fix: Fingerprint icon didn't always appear on the Lock screen
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, galakty napisał:

Jedni polecają Globala, drudzy EEA, sam już nie wiem co wgrywać. Miałem Globala oficjalnie i tak zostało, w sumie to tylko DC Dimming mi brakuje. 

Miałem wcześniej EEA i Globala stable oraz bete przed przesiadką na xiaomi.eu. Z tych oficjalnych to najbardziej zadowolony byłem z EEA wszystko działało, szybciej aktualizacje puszczali i dużo mniej reklam było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni polecają Globala, drudzy EEA, sam już nie wiem co wgrywać. Miałem Globala oficjalnie i tak zostało, w sumie to tylko DC Dimming mi brakuje. 
Przetestuj wszystkie sam i zdecyduj , powiem jedno bez różnicy. Albo zostaniesz na xiaomi.eu bo nie będzie Ci się chciało wracać na Globala lub na Globalu z zablokowanym bootloaderem. Jeśli chodzi o wygodę i brak kombinowania? Global lub Global EEA, w sumie z takim softem jaki zakupiłeś telefon, wiadomo tylko nowsza numeracja i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, zoltan78 napisał:

Miałem wcześniej EEA i Globala stable oraz bete przed przesiadką na xiaomi.eu. Z tych oficjalnych to najbardziej zadowolony byłem z EEA wszystko działało, szybciej aktualizacje puszczali i dużo mniej reklam było.

Dałem DNS i nie mam reklam wcale. Telefon szybki, aparat dobry, wsio działa. Nieco irytują poprawki bezpieczeństwa, bo Mi8 ma nowsze :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, aktualizacja przyniosła mi VoLTE, i to w Play, które próbowałem bezskutecznie uruchomić od 3 miesięcy. Oczywiście połączenia przychodzące wyświetlają się jako nieznane - coś można z tym zrobić??

WiFi Calling chyba nadal nie działa.

Ciekawe na jak długo mam tą niewątpliwą przyjemność...:grin:

Screenshot_2019-09-12-16-27-41-895_com.miui.home.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, galakty napisał:

Dałem DNS i nie mam reklam wcale.

Ale na routerze czy w telefonie sobie na sztywno ustawiłeś? Próbowałem z polską aplikacją Blokada sobie ogarnąć reklamy ale coś jest z nią nie tak - po raz pierwszy chyba odkąd mam ten telefon to na chwilę się zawiesił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kotlet napisał:

No proszę, aktualizacja przyniosła mi VoLTE, i to w Play, które próbowałem bezskutecznie uruchomić od 3 miesięcy. Oczywiście połączenia przychodzące wyświetlają się jako nieznane - coś można z tym zrobić??

WiFi Calling chyba nadal nie działa.

Ciekawe na jak długo mam tą niewątpliwą przyjemność...:grin:

 

Słuchaj wina Playa mam to samo... Jak mam VOLTE pokazuje mi przy połączeniu "nieznany"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, pampersowy napisał:

Słuchaj wina Playa mam to samo... Jak mam VOLTE pokazuje mi przy połączeniu "nieznany"

Ale jest to dziwne, bo córka ma mi8(też global) i jej wyświetla normalnie, a żeby było śmieszniej na żony mi8(eu) nie można uruchomić ;]

Edytowane przez Dinar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj wina Playa mam to samo... Jak mam VOLTE pokazuje mi przy połączeniu "nieznany"
Miałem to samo w Orange. Zadzwoniłem powiedziałem , że mam Samsunga S10 i już wyświetla numer . Jedynie co mnie dziwi to to , że podczas dzwonienia dalej mi schodzi tryb na H a przecież miało się tym charakteryzować , że dalej pozostajemy w 4g. Jedynie pojawiła się ikonka HD

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...