Kotlet

Użytkownicy
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Kotlet

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi 9

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dokładnie, IKO działa jak złoto z Mi 9. Jedna rzecz która się zmieniła - po aktualizacji jednej aktualizacji, albo IKO albo systemu tel przestał wyświetlać kartę podczas płatności. NIe wiem co z tym fantem zrobić, zakładałem nawet temat na forum ale nikt słowa nie rzekł. Najgorzej jest w momencie gdy limit płatności zbliżeniowych się wyczerpie - nie pojawia się w tedy okienko do potwierdzenia płatności PIN i transakcje są odrzucone. Może ktoś ma pomysł jak to ogarnąć?
 2. Panie i Panowie, temat wygląda następująco: Po aktualizacji do EEA 10.2.28.0 i prawdopodobnie którejś aktualizacji apki IKO, podczas płatności przestała się pojawiać karta płatnicza na ekranie. Co gorsze - jeśli wyczerpie się limit płatności zbliżeniowych, nie wyskakuje również okienko logowania do potwierdzenia płatności pinem/palcem i trzeba wejść w appkę ręcznie. Jest to mocno irytujące, bo wykonuję 90% płatności telefonem... Pamiętam że w którymś z tematów - czy o Global rom czy w dyskusji ogólnej ktoś miał podobny problem ale tam temat rozbił się o Magiska itp. U mnie temat wygląda inaczej bo: zablokowany bootloader, brak roota, nic nie grzebane, grzecznie i kulturalnie "fabryczne" EEA 10.2.30.0 oraz najnowsza appka IKO. Więc albo jestem gapa, i nie zauważyłem opcji którą mogę przełączyć, aby karta pojawiała się tak jak poprzednio, albo potrzebuję żebyście uświadomili mnie że muszę się przyzwyczaić do nowego. Any help? Pozdro!
 3. No proszę, aktualizacja przyniosła mi VoLTE, i to w Play, które próbowałem bezskutecznie uruchomić od 3 miesięcy. Oczywiście połączenia przychodzące wyświetlają się jako nieznane - coś można z tym zrobić?? WiFi Calling chyba nadal nie działa. Ciekawe na jak długo mam tą niewątpliwą przyjemność...
 4. Kotlet

  Bateria w mi9

  Moim zdaniem , jak na normalnie używany telefon bez przesadnej dbałości o ubijanie czegokolwiek i energooszczędność, twój czas na baterii jest raczej normalny jak na Mi9. SoT (Screen on time) - dokładnie tak jak mówisz. Ustaw sobie tryb ciemny w systemie i na Messenger i czarne tapety dla amoled, może oszczędzisz 2,17% baterii w ten sposób A może i więcej
 5. Kotlet

  Bateria w mi9

  U mnie jest dopiero na 10 miejscu z 2%, natomiast od zawsze na czele tabeli mam Android i System Android. Zdarzały się aktualizacje Messengera które wysysały baterię, zwłaszcza wcześniej gdy miałem LG G6. Na Mi9 jeszcze się nie zdarzyło, używam od kwietnia.
 6. Kotlet

  Bateria w mi9

  Masz dla porównania, bo mamy podobny stan baterii na ten moment
 7. Z LG TV dogaduje się w tej kwestii bez problemu.
 8. Mam podobny problem, trzeba wykonać całkiem sporo zdjęć zanim trafi się na ostre. Ale sprawdzałem na 2.27, bo udało mi się w nie trafić zanim wycofali. Na 2.28 jeszcze nie.
 9. No właśnie od dłuższego czasu próbuję zmusić do działania VoLTE w PLAY, niestety bezskutecznie. Po aktualizacji mimo włączonej opcji, na belce tylko LTE+, tak jak koledzy powyżej. Ktoś ma jakiś pomysł?
 10. Mam, to samo. Wczoraj wskoczyło 1.1.5.36 a weekend będzie w górach. Zobaczymy czy się wysypie po update.
 11. Absolutnie nie ma nic wspólnego, prawdopodobnie kwestia softu.
 12. Kotlet

  Etui na telefon

  Pod Spigena kurz nie wchodzi, przynajmniej po trzech dniach użytkowania. Rozmiary są niemalże identyczne jak w fabrycznym case, jednak chroni aparat całkiem dobrze. Irytują mnie trochę wysokie krawędzie przy obsłudze gestami, ale nie są aż tak bardzo problematyczne. Może byłoby lepiej jakbym miał szkło na ekranie, ale mam ubezpieczenie więc nie chcę. Ogólnie ma super fakturę i świetnie leży w ręku. Dopóki 3MK nie wypuści InvisibleCase dla MI9, zapewne będę zmieniał co trochę Spigena i fabryczne. Mam też to MSVII to supercienkie pokazane powyżej, ale to jest kaszana. Bardzo śliska, krawędzie przeszkadzają przy gestach i wchodzi kurz i syf pod niego. Ale świetnie spasowane i prawie nie powiększa gabarytów.
 13. Puścili znowu ta aktualizację (17), mam nadzieję że teraz już bez bugów