Kotlet

Użytkownicy
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Kotlet last won the day on November 5 2019

Kotlet had the most liked content!

Community Reputation

7 Neutral

About Kotlet

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi 9

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czekaj, czyli w EEA jest a w Globalu nie ma "cyfrowej równowagi"??
 2. Dokładnie, zdalny ekran działa całkiem dobrze. U mnie z 6-cio letnim tv LG.
 3. U mnie też, klasycznie . Wróci za parę dni.
 4. Może tak, może nie - to bardziej kwestia tego że telefon nie wykrywa dotyku z jakieś przyczyny. Nie sądzę jednak żeby AoD i jego ustawienia miały na to jakiś wpływ. Dzieje się to w absolutnie losowych sytuacjach. Np. od 3 dni nie miałem takiego objawu, ale kilka dni wcześniej było kilka razy dziennie.
 5. Tak, ja mam dosyć często taki objaw.
 6. U mnie zarówno przed jak i po aktualizacji też tak było. Pomogło wyłączenie opcji "naciśnij" i "dotknij dwa razy"- zostawiłem tylko naciśnij i przytrzymaj.
 7. Przeczytaj ostatnie dwie strony, zadaj sobie chociaż trud...
 8. Dokładnie, IKO działa jak złoto z Mi 9. Jedna rzecz która się zmieniła - po aktualizacji jednej aktualizacji, albo IKO albo systemu tel przestał wyświetlać kartę podczas płatności. NIe wiem co z tym fantem zrobić, zakładałem nawet temat na forum ale nikt słowa nie rzekł. Najgorzej jest w momencie gdy limit płatności zbliżeniowych się wyczerpie - nie pojawia się w tedy okienko do potwierdzenia płatności PIN i transakcje są odrzucone. Może ktoś ma pomysł jak to ogarnąć?
 9. Panie i Panowie, temat wygląda następująco: Po aktualizacji do EEA 10.2.28.0 i prawdopodobnie którejś aktualizacji apki IKO, podczas płatności przestała się pojawiać karta płatnicza na ekranie. Co gorsze - jeśli wyczerpie się limit płatności zbliżeniowych, nie wyskakuje również okienko logowania do potwierdzenia płatności pinem/palcem i trzeba wejść w appkę ręcznie. Jest to mocno irytujące, bo wykonuję 90% płatności telefonem... Pamiętam że w którymś z tematów - czy o Global rom czy w dyskusji ogólnej ktoś miał podobny problem ale tam temat rozbił się o Magiska itp. U mnie temat wygląda inaczej bo: zablokowany bootloader, brak roota, nic nie grzebane, grzecznie i kulturalnie "fabryczne" EEA 10.2.30.0 oraz najnowsza appka IKO. Więc albo jestem gapa, i nie zauważyłem opcji którą mogę przełączyć, aby karta pojawiała się tak jak poprzednio, albo potrzebuję żebyście uświadomili mnie że muszę się przyzwyczaić do nowego. Any help? Pozdro!
 10. No proszę, aktualizacja przyniosła mi VoLTE, i to w Play, które próbowałem bezskutecznie uruchomić od 3 miesięcy. Oczywiście połączenia przychodzące wyświetlają się jako nieznane - coś można z tym zrobić?? WiFi Calling chyba nadal nie działa. Ciekawe na jak długo mam tą niewątpliwą przyjemność...
 11. Kotlet

  Bateria w mi9

  Moim zdaniem , jak na normalnie używany telefon bez przesadnej dbałości o ubijanie czegokolwiek i energooszczędność, twój czas na baterii jest raczej normalny jak na Mi9. SoT (Screen on time) - dokładnie tak jak mówisz. Ustaw sobie tryb ciemny w systemie i na Messenger i czarne tapety dla amoled, może oszczędzisz 2,17% baterii w ten sposób A może i więcej
 12. Kotlet

  Bateria w mi9

  U mnie jest dopiero na 10 miejscu z 2%, natomiast od zawsze na czele tabeli mam Android i System Android. Zdarzały się aktualizacje Messengera które wysysały baterię, zwłaszcza wcześniej gdy miałem LG G6. Na Mi9 jeszcze się nie zdarzyło, używam od kwietnia.
 13. Kotlet

  Bateria w mi9

  Masz dla porównania, bo mamy podobny stan baterii na ten moment