k120

Użytkownicy
 • Content Count

  93
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

About k120

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie trzeba nawet rootowac. Na Globalu także bez problemu pozbędziemy się tego badziewia.
 2. Masz oficjalny Stabilny rom Global. Nie ma sensu przechodzić na Xiaomi.eu w tym momencie. Nic nie zyskasz. Czekaj na Miui 11
 3. Przetestuj wszystkie sam i zdecyduj [emoji3], powiem jedno bez różnicy. Albo zostaniesz na xiaomi.eu bo nie będzie Ci się chciało wracać na Globala lub na Globalu z zablokowanym bootloaderem. Jeśli chodzi o wygodę i brak kombinowania? Global lub Global EEA, w sumie z takim softem jaki zakupiłeś telefon, wiadomo tylko nowsza numeracja i tyle.
 4. Jest dostępny a na stronie masz na dole dodane że to największy dostępny rozmiar rom.
 5. Na Mi4 zainstaluj ostatni rom Global Stable i już tyle. Na inne telefony które zakończyły żywot w Xiaomi.eu na 9.1.3 także nie polecam Xiaomi.eu bo Romy zostały wydane z Bugiem FC w kilku apkach i nie zostało poprawione. No Fc Pogody, była paczka ZIP pod twrp ale już nie ma jej pod linkiem. Niestety ten telefon zakończył oficjalny jak i w miuipolska żywot dawno temu. Pozostaje użytkować na ostatnim dobrym romie Miui lub pobrać jakiś custom nie Miui i zainstalować przez twrp i tyle.
 6. Wiele sklepów na allegro jak i no bestcena. No i on kupił Redmi Note 7 India a nie Redmi Note 7 Pro
 7. Nie. Kupił Redmi Note 7 Pro India nie China. Nie nie ma odblokowane go bootloadera i soft Oficjalny Global India.Wychodzi ten telefon w 2 wersjach chiński i global ale na Indie i taką wersję odrazu na wgrana, nikt nie odblokowuje i nie wgrywa India. Bo skoro jest i dostępny soft to i wersja też taka musi być. Edit. Po sprawdzeniu ma Redmi Note 7 Global India a nie Redmi Note 7 Pro. Tyle w temacie. Redmi Note 7 Pro ma PFH a Redmi Note 7 wszystkie wersje mają PFG
 8. To jakim sposobem mam na EEA i 2 Globalach tak samo jak apki SMS etc
 9. No w sumie co macie napisać jak kupiliście szajs bez B20 bo szkoda było parę złoty więcej na wersję Global np Mi9T zamiast Redmi 20K etc. Co za bzdura że brak czegoś jest na plus albo nie ma różnicy. Niedługo się dowiem że im mniej bandów obsługuje telefon tym lepiej, że nie widać różnicy. Kupcie telefony 3G bo po nie będzie różnicy. A już LTE to szajs lepiej mieć 2G i tylko 1 band bo wszędzie mam zasięg. Buahah Aż mi się przypomniały czasy kiedy zaczynamy się zakupy w Chinach i były telefony wcdma bez obsługi bandu 900, a 850 i miały tylko 1 band wcdma. Wtedy też byli tacy że twierdzili że nie widzą różnicy a tak naprawdę wszyscy wiedzieli że bez wcdma 900 to telefon praktycznie nie ma zasięgu lub tylko 2G.
 10. Przecież ja nie będę Cię przekonywał. Specyfikacja Redmi 20K ze strony miui.com i c.mi.com dwa to że w Chinach nie używają B20 dlatego tylko globale mają B20. Przekonać się możesz sam, zrootuj telefon i sprawdź programami. Tyle w temacie z mojej strony.
 11. Stąd, że w Chinach nie używają B20 a Redmi 20K jest na Chiny a na Europę masz Mi9T.
 12. Witam. Ostatnio potrąciłem dane z telefonu Xiaomi, z pamięci telefonu. Jest to jakieś 2GB danych zdjęć i filmików kręconych telefonem. Jest szansa na odzyskanie ich w domowych warunkach? Jakiś program z Google Play lub na Pc? Nic nie zostało nadpisane, gdyż potem nic nie nagrywałem i nie kopiowałem na telefon. Nawet nie korzystałem. Jak nie ma szansy to robię miflash. Proszę o poradę, żałuję ogromnie gdyż 99% to zdjęcia mojego nowonarodzonego syna.
 13. Nic dodać nic ując. Tyle. Mi9T ma B20, Redmi 20K nie ma.
 14. A gdzie ja napisałem że idą? B20 to pasmo i przez to pasmo/band idzie wszystko nie tylko internet. jest w zasięgu b20, to masz internet, możesz wysyłasz smsy, mmsy czy prowadzić rozmowy po volte. Od kiedy B20 to internet?B20 to band LTE jak każdy inny np B3 czy B7 etc. Lepiej mieć B20 niż nie mieć, bo jest większa szansa że rzadziej lub wcale nie będziesz tracił zasięgu, bo zapełniona będzie dziura w nadajniki. LTE B20 to jest plus a nie minus a głupota jestem pisanie do czego mi te B20, nie odczuwam różnicy, a skąd wiesz jak nie masz B20? Mam kilka telefonów i tylko 2 z B20 i powiem, że czuję różnice w stosunku do tych bez, nie gubię zasięgu itp
 15. No właśnie się mylisz, po LTE idzie internet, mmsy, smsy oraz rozmowy mając Volte