k120

Użytkownicy
 • Content Count

  159
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

33 Excellent

About k120

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1. Nie pisałem do Ciebie 2. Nie podał na jakim modelu a napisał ogólnie, że tracimy. Jakoś nie straciłem. 3. Nie jest to mój pierwszy tel Xiaomi. 4. Twoja odpowiedź jest to typowy spam nic nie wnoszący do tematu i wcale z nim nie związany. Tyle w temacie
 2. Dziwne rzeczy wypisujesz. Nic nie straciłem.
 3. Jakich spekulacji? Przecież Xiaomi wydało listę Beta/Close Beta Miui 12 China oraz 3 etapy Stabilne Miui 12 China.Redmi 5 nie dostanie, MI6 dostanie Bete i Stable, Redmi Note 5 także dostanie Bete i Stable. Global nie wiem, ale chyba jeszcze nie ma żadnych info, nie wchodziłem ba Mi Community Global.
 4. Nie ma to znaczenia, ja zawsze podpinam pod usb 3.0 i zawsze flashe idą. Tu winien jest procek no Ryzen. Było o tym głośno i jest znany temat.
 5. A podobno na siłe wprowadzona i tylko lekkie zmiany wizualne niedawno tak pisaliście
 6. Ja mam Samsunga i jest to bajka w porównaniu do Xiaomi. Mam też LG Plazme i oba Tv przegrywają z tym Tv jeśli chodzi o jakość obrazu.
 7. A czemu? Jaki to powód. Przecież tak samo było z Miui 11, że wypuściliście Xiaomi.eu równocześnie z Close Beta na pierwsze telefony jak miało premierę Miui 11. Problemy softwarowe etc?
 8. Ta biedna obsługa wynika z taniości i z tego, że ten to Xiaomi. Nie wszystkie produkty Xiaomi to udany produkt i dobry wybór. Takim jest właśnie TV Xiaomi. Słaba jakość obrazu w porownaniu do kobkurencji. HDR, tylko z nazwy to hdr. Obsługa to tragedia, jak zauważyłeś, wolny zbugowany soft. Dwa bida na języku PL i to się nie zmieni, w porównaniu np na Chiny i Indie. U nas to dno.Nie liczyłbym na znaczne poprawy w obsłudze i sofcie a tym bardziej na PL. W tej cenie można kupić coś znacznie lepszego obrazowo i jeśli chodzi o obsługę. Te Tv na portalach na tematy TV, ma mega marne opinie a i na Mi Community nawet wśród testerów nie zbiera pochwał. Plusem jak dla mnie obsluga formatu DTS oraz wygląd oraz cena ale na tym koniec. Cena jest tu także minusem bo w tej cenie wśród mocnej konkurencji można dorwać coś lepszego. Wracajęc do tematu odezwij się na Mi Community Polska do 2 testerów, to może oni podpowiedzą czy da rade coś z tym zrobić lub na forum Xiaomi.eu
 9. Serio? O ile Redmi 5 fakt nie dostanie Miui 12 China i pewnie Globala też nie. To taki Redmi Note 5 dostał Miui 12 China Close Beta i dostanie wersję Stabilną. Potem pewnie zostanie [email protected] nie patrz na pseudo listy, listy spodziewanych telefonów na portalach plotkarskich. Patrz na komunikaty oficjalne Xiaomi dla Miui 12 China a potem Miui 12 Global Tylko to jest pewne a nie jakieś domysły. Redmi 5 nie dostanie Miui 12 a Redmi Note 5 tak
 10. Jeśli chcesz wersję China to kupuj na Gearbest, Banggood, Aliexpress i każdym innym portalu chińskim. Omijaj te z nazwą Global/International bo dostaniesz albo Globalą wersję telefonu lub China ale z Miui Global. A jak już kupować Globala to lepiej z oficjalnej sprzedazy, chyba, że kasowo chcesz zaoszczędzić to z Chin wersję Global. Najlepiej kupić z Miui China i zmienić na Xiaomi.eu lub zmienić na Miui Global, bez blokowana bootloadera. Miui China nie ma Polskiego ale za to ma język angielski, doinstalujesz usługi Google Play, wywalisz chińskie aplikacje i także możesz korzystać. Ale czym się różnią wersja telefonu Global od China musisz dopytać kogoś kto jest tego pewien, abyś się nie naciął. Kiedyś China nie miały B20 np, teraz jak czytam wasze wypowiedzi to China ma dualsim a Global single, któryś też ma większą baterię.
 11. Mylisz wersje telefonu China/Global(International) z Miui China/Miui Global.Fakt obecnie jest to równoznacze z tym, że wersja China telefonu ma Miui China a Global ma Globala, ale zawsze możeez system zmienić np na Xiaomi.eu i masz telefon China oraz Miui z językiem PL itp i nie musisz się martwić o zablokowanie bootloadera. Teoretycznie możesz też zainstalować na nim Miui Global, ale bez blokowania bootloadera. Co dla mnie jest totalną głupotą Xiaomi. Skoro oba systemy są legalne/oryginalne i ich własne, telefon także, to czemu odbiera się wybór romu. O ile u nas rom China nie ma popularności to wszystkie odmiany Global Miui tak. Kiedyś ktoś kupował wersje China telefonu u albo miał Miui China albo Global lub przechodził na Xiaomi.eu i na 2 pierwszych można było zablokować bootloader. Kompletnie też nie rozumiem kastrowania tak drogiego telefonu, skoro flagowiec i w dodatku taki drogi to powinni nie kombinować. To samo z aplikacjami Google, wiem z jakiej przyczyny to zmienili ale ich aplikacje są świetne, czego nie można powiedzieć o tych z Google. Tak wiem, odbiegłem od tematu, ale już wracam do niego, jak mogę doradzić bierz China a system zmienisz i tyle.
 12. Tym, że Global ma wiele języków i jest dostosowany do rynku Globalnego ma np Sklep Play etc. Wersja China Miui nie ma Sklepu Play, ma 5 języków w tym 2 chińskie i angielski. Nie ma języka PL, ma aplikacje chińskie, które da się odinstalować.Obecnie przewaga jak dla mnie chińskiego Miui nad Globalnym to ma dalej aplikacje chińskie - kontakty, rejestr połączeń i wiadomości a Globalna ma od Google.
 13. Jak dla mnie wytyczne to tylko i wyłącznie: 1. Czy telefon sprawny i nie uszkodzony. 2. Stan baterii - jak kupujesz 2-4 letni Xiaomi, może już naprawdę kiepsko trzymać. 3. Wylogowanie z konta Xiaomi. Tyle, reszta to jakieś bzdety, kto patrzy na gwarancje jak np kupuje 2 letni telefon?
 14. No to nie była to Beta Stable tylko Stable i tyle.No nie ważne,@Orjon wam wytłumaczy jak jest ma duża więdze i zna prawde hehe.
 15. Nie nie wejdzie, niech ktoś pobierze rom z linku jak nie jest publiczny i jak nie masz twrp zainstaluj, zobacz co wyrzuci updater. To nie Xiaomi.eu, że chłopaki nie robią jakiś utrudnień jak w Globalu czy China