Jump to content

k120

Użytkownicy
 • Posts

  207
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

k120 last won the day on June 16 2020

k120 had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

k120's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

43

Reputation

 1. Ee bzura, xiaomi nie ma problemu z ssid a ma problem z bt i wifi 2,4, ale nie kazdy model i nie kazdy egzemplarz.
 2. Dokładnie. Kodami na telefonie włączyłem, dodatkowo karta sim została przerzucona do Iphone 8 aby aktywowało obie usługi, bo po smsie na numer 282 mialem na wielu telefonach, ze nie da rady aktywowac, bo albo nie mam tego w pakiecie albo zly telefon. W pakiecie mialem, wiec nerw i do iphone i działa od kopa.
 3. Ja mam Play i Redmi Note 8 z Global Miui 11 11.0.9.0 wersja MI. Działa volte ale i vowifi.
 4. Gdzie Ci ludzie go chwalą? Przecież obrazowo to szajs w porównaniu do konkurencji. Chyba, że chwalą, że cena mała i ładny wygląd zewnętrzny. Ja spotkalem negatywne opinie co do obrazu, szczegolnie na forach o tematyce tv, w tej cenie u konkurencji mamy lepszy obraz. Dwa jest to najtansza okrojona bardzo wersja. Rozdzielczość lipna. Oprogramowanie zbugowane i mega okrojone na Polske. Hdr to tylko z nazwy jest. Obsluga pilotem bardzo dziwnie rozwiązana. Plus to obsluga formatow no DTS oraz ładny design, ale to kwestia gustu. Cena mała, ale cóż jaka cena taka jakość, gdzie jednak konkurencja w podobnej cenie lepszą jakość obrazu oferuję.
 5. A na Globalu w stockowej apce masz napis HD lub wifi calling on Play czy jakoś tak
 6. @wypcio kolega@Orjon dobrze mówi Zrobiłeś literówkę napisałeś "maski" a teraz podajesz "masik" ale przecież wpisał, że zapewno chodziło Ci o "masik" a ja cieszę się, że czegoś nowego się dowiedziałem. Dziękuje wam obu.
 7. Bez sensu zalożyłeś ten temat bo jak mniemam jesteś autorem. Skoro testują już od dawna Miui 12, to nikt nie skupia się już na Miui 11, a kolejna sprawa regularne aktualizacje na Stable? Od kiedy?
 8. Jest tam język PL albo chociaż EN? Sprawdzał ktoś rom pod względem szpiegowania i wykradania danych? Widzę Rosyjski Twórca. Wygląda jednak zachęcająco.
 9. Ja bym się nie przejmował. Mieli też aplikacje co się łączyła z jd.com i już nie działa. Tutaj także może być, że po prostu nie działa. Ja dziś mam jeszcze dziwniejsze anomalia z ich chmura, na jednym telefonie i na i.mi.com działa ok, a na drugim mam z ta samą kartą sim problem, bo wyrzuca, jakby zablokowane konto i kieruje mnie do odzyskiwania... Także coś im szwankuje na serwerach
 10. Nie! RN8 to Ginko a RN8T to Willow. Nie kombinuj tylko czekaj. Uwalisz telefon i tyle. Ginko jest już nawet na Q a Willow chyba dalej na Pie.
 11. Przecież OTA nie pomyli Ci romu...
 12. Ta stronka po prostu nie działa. A w mi.com/verify bez dalszej częsći w linku co podałeś , SN nie podejdzie chyba, że z telefonu podasz, a w 2 zakładce musisz mieć kod zdrapkę. Nie wiek czy to jeszcze stosują. A serialem źle zrozumiałeś! To fake produkty mają taki sam serial wszystkie. To tak jakby wszystkie telefony miały ten sam sn i imei.
 13. Dziwne też Twoje postępowanie, sprawdzasz inne regiony i nie pobierasz romu, a potem chcesz pobrać? Na Polskim regionie tez było i jest. Po prostu to jest Beta Stable i jest losowo wysyłana do zwykłych użytkowników. Jak zmieniałeś regiony i nie pobierałeś romu, to dostał serwer wiadomość, że to konto nie zaktualizowało systemu, więc puszczają do innych.
×
×
 • Create New...