k120

Użytkownicy
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About k120

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja coś o pisaniu do supportu i odblokowaniu kamery czytałem, ale to chodziło o tą kwadratową i tam chyba wcale się nawet po wifi nie dało połączyć.Moja to Chuangmi 720p Ip camera Mijia a ta gdzie ludzie słali do supportu to Dafang.
 2. Serio i zostawić tłuszcz z palca ? To nie wina karty sim ani styków, to bug w miui.
 3. Wiele telefonów obecnie tak ma z Xiaomi.
 4. No ja myśle, że wracają np po flashu pod miflash w trybie edl lub fastboot. Właśnie z pliku modem.
 5. Przyjmą jak każdy z otwartymi rekami, a potem oleją jak każdy i nowy klient będzie miał lepiej niż Ty. Tak jest wszędzie i w każdej sieci, a BOK i dział Techniczny Play jest mega słaby tak jak w Orange.
 6. Nie zgodzę się, Play ma słaby zasięg, chyba najsłabszy ze wszystkich sieci. Net po 3G u nich w sumie i po 4G to porażka. Konsultanci nic nie wiedzą, dzwoniłem ze 4 razy do BOK i na 4 telefony tylko jeden wiedział co to volte i vowifi/wifi calling. Reszta wprost a co to jest i dopytywanie po kilka razy co to jest? Mam u nich abonament odkąd wprowadzili pierwszy i popsuli się nawet z oferta i opłatami.Kolejna sprawa chyba pierwsi wprowadzili Xiaomi, nie dając wsparcia volte czy wifi calling bez kombinacji z Iphonem i Samsungiem? Teraz vowifi wywalają, volte też ludzie tracą.
 7. @onken serio aż tak Ci na tych uslugach zależy? Nie czuję różnicy odkąd mam Volte stosunku do stanu sprzed zmiany. Nic nie zyskałem nic nie straciłem. Vowifi przydaloby się u tesciów gdzie mam słaby zasięg ale po jakimś czasie Orange Cie zbanuje na stałe, myślisz, że nie analizują sieci? Kiedyś przyślą pismo, że działasz na szkodę firmy i użytkowników, powodując swoim działaniem niestabilność lub zalychanie sieci. Co w sumie jest prawda, bo bawicie się z nimi w kotka i myszke, oni deaktywują a wy aktywujecie itp.
 8. Przecież to nie Asystent AI. Po co ma być AI w Globalu jak to nawet nie wspiera angielskiego i nie wszystkie "chińskie" odmiany? W Xiaomi.eu możesz to mieć bo jest budowany na China. Ale co z tego jak po chińsku? Co prawda nauczyłem się jak wywołać pogodę po chińsku oraz jaj uruchomić odczyt z termometru w pokoju i tyle.Szczerze beta to i tak ta publiczna to pic na wodę, mało który użytkownik pibliczny bety zgłaszał bugi, a często był to spam lub zgłaszanie w stylu, czemu nie mam aktualizacji etc. Dwa beta team ma praktycznie zerowy wpływ na jakość beta close, więc się wcale nie dziwię. Zresztą jakaś rozmowa bez sensu niezgodna z tematyką, teraz będziecie się przkonywać czy Global lepszy czy Xiaomi.eu a może czy China etc. Jaki sens? Wszystko ma swoje plusy i minusy, dwa jeden woli to a drugi coś innego. Śmieszy mnie natomiast, że kiedyś global nie dopracowny a teraz super, dalej jest taki sam, tylko kiedyś u nas popularny miuipolska i nikt nie znał globala. Nie przypominam sobie aby był gorszy niż xiaomi.eu, albo aby xiaomi.eu było gorsze. Stable ma także bugi tak jak beta, bo bugi są dokładnie takie same jak w beta. Nie ma co się dziwić z takiego rozwoju sytuacji, mają ogromną bazę telefonów i nie tylko i wydają na niektóre telefony po 5 różnych wersji romów. To i już ich przerosło i tyle. Jaki sens wydawać na 1 telefon: China Stable, China Beta Stable, China Close Beta/Developer a potem z tego China Public Beta, Global Beta Close, Global Beta Public, Global Stable, Miui Russia, Miui India, Wersja EAA czy jakoś tak. A popatrzcie ile mają telefonów i innych urządzeń, a robią już dosłownie wszystko nawet szczotke do wc. Kolejna sprawa już opanowali rynek i nie muszą przyciągać klienta piątkowymi aktualizacjami.
 9. Właśnie zmieniłem w ustawieniach kamery strefę czasową na Pekin i uaktualniłem Mi Home do najnowszej wersji, data pozostała ta sama i czas czyli nasz ale połączyło bez problemu po 4G, ciekawe czy jednorazowo i przypadkowo jak wcześniej czy na stałe już wróciło. Masz chyba racje. Edit. Niestety przypadek, kolejna próba i to samo. A tak się cieszyłem przez 2 miesiące po 4G z drugiego końca Polski widokiem na syna masakra. Myślę, że już nie wróci, jakaś regionalizacja, automatycznie wykrywa pewnie, że nie Chiny a kamerka chińska i blokuje czy jak...
 10. Poszukać znajomego z iphone to i vowifi zadziała na Xiaomi, po telefonie do BOK nie
 11. Najlepiej włożyć do Iphone, jak aktywuje, wtedy przełożyć do Mi9. Ewentualnie inny jakiś który ma oficjalne wsparcie Play. Zawsze każdy mówi o wadach iphone a tu mamy zaletę, że tu automat działa i nawet sam aktywować nie musisz ani dzwonić na bok etc
 12. Ja nie przekładałem do żadnego telefonuc na bok nie dzwonilem. Volte nie działa. Vowifi nie i chyba tu trzeba tak zrobić. U mnie dalej działa na Playu, nic nie kombinują.
 13. Pisałem do supportu z apki, ale odpisują po chińsku, a wiadomo tłumacze są takie sobie.. Coś wspominali o wechat i tam konkretnie napisać jak samemu sobie nie poradzć, mam apkę itp, ale ostatnio niemiłosiernie zwiesza mi telefon i nawet nie mam jak tam napisać.