k120

Użytkownicy
 • Content Count

  109
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Excellent

About k120

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Już dawno wersja ze zgodami jest nie aktuana. Teraz poprostu, w wersja dev powiązujesz konto Xiaomi z telefonem, potem telefon w fastboot i mi unlockiem odblokowujesz. Jedymy minus obecnie, że może wyskoczyć spory czas na osblokowanie. Tyle.
 2. Mi Max i Mi 9 Lite to takie podszywańce pod flagowce i nic więcej. Takie Mi nie Mi, tak jak Mi 8 Lite
 3. Zoltan78 to coś mylisz albo słabo się orientujesz, tak jak wspomniałem romy close beta(developer) są dla grup Close Beta oraz dla wszystkich innych grup specjalnych np news team, moderatorów, super moderatorów i innych grup obecnie na Mi Community np dla Mi Tech Team, Mi Pilot Team etc. Zawsze tak było. Także Close Beta romy dostawały wszystkie specjalne teamy forum en.miui.com i miui.com a obecnie wszystkie teamy Mi Community, taki przywilej bycia w grupie specjalnej na Mi Community. Co do Beta Stable czyli wersja testowa lini Stabilnej była na takich samych zasadach dostawali ją użytkownicy wszystkich specjalnych Teamów tak jak napisałem wyżej. Ale od czasów Redmi Note 3 - Kenzo i Kate dostawali w OTA także losowi użytkownicy, mający wersje Stabilne. Jak był pozytywny feedback z Beta Teamów, innych Teamów specjalnych oraz od tych losowych użytkoników to puszczano tą Beta Stable oficjalnie jako już Stable w OTA jak i w postaci plików na forum zip i tgz. Trwa to do tej pory na każdy telefon. Czyli taki Beta Stable mogą dalej dostać zwykli użytkownicy, ale jeśli sam osobiście nie dostaniesz jej w OTA, to aby zainstalować musisz być w Close Beta lub innym specjalnym Teamie lub wgrać przez twrp ewentualnie edytować rom wywalając weryfikację. Tu poprostu jakiś użytkownik dostał w OTA, udostępnił link do romu i tyle. Co do aktualizacji do Miui11 mają ją wszystkie Teamy Mi Community Global o China a czy idzie do zwykłych użytkowników? Jak widać tak skoro ludzie dostają.
 4. Wysyłają także do losowo wybranych użytkowników i tylem. Tak jest od Redmi Note 3, gdzie Beta Stable było wysyłane do zwykłych użyfkowników także losowo.
 5. No i masz odpowiedź, rom pochodzi z kanału dla close beta, musiałbyś być beta testerem aby go zainstalować lub musisz edytować rom wywalić weryfikację lub wgrać np przez twrp a nie przez updater/mi recovery
 6. To jest oficjalny Global Stable Miui 11. A co Ci szkodzi spróbować, jak nie jest to wersje Close dla Teamów Beta to przejdzie.
 7. k120

  MIUI 11

  To te listy można w d.. Wsadzić jak widzę na lięcie 7A jest na końcu a tu dostał dziś
 8. k120

  MIUI 9.9.26

  Wejdź na byle który serwer bezpośrednio. Jest folder 9.9.26
 9. k120

  MIUI 9.9.26

  A co byś chciał jakieś naprawione bugi, jak tu tak naprawdę zmiany wizualne.
 10. Wszystko się zgadza. Apple wymyśla, wrzuca rendery, patentuje i na tym koniec. Chińczycy słyną z kopiowania i z kiepskiej jakości. Obecnie widać, że zapanowali nad światem i starają się odejść od tego sterwotypu. Robią dobrej jakości już rzeczy. Czasem nawet dużo lepsze niż niby Europejskie czy Amerykańskie firmy. Fakt kopiują wiele rzeczy. Ale nikt im nie odmówi wyobraźni i rozmachu. Kopiują, kreatywnie rozwijają i wzbogacają. Obecnie na przykładzie Xiaomi to widać, a także widać, że potrafią to wprowadzić w życie i nawet wyprodukować. Myśle, że w Teamie Xiaomi bedą używać Tego Mixa jak i jakieś "Szychy" Co do renderu Apple, nie wiem czy to wytwór apple czy kogoś z neta, bo od zawsze krąży, ale to tylko render nawet jak Apple to stworzyło nie jakiś zdolny grafik. Czemu nie wprowadzono tego w życie? Nawet 1 sztuki? Co z tego, że pomysł z 2013? Może być i z 1800.
 11. Miui 4, Mi4, Mi4c,Mi4s, Redmi 4/Pro, Redmi4X, Redmi Note 4, 4X. MIUI Beta 9.7.4 Stable 10.4.0.0 etc. To nagle mają mieć pecha a kiedyś nie?
 12. Kup wersję 128GB gdzie na chińskim portalu i bedzie lepiej niż na allegro.
 13. Nic to nie daje. Mialem volte potem zgineło nagle. 5 telefonow do BOK play i za kazdym razem inny ktos i dalej to samo. Olalem temat i tyle.
 14. Nie trzeba nawet rootowac. Na Globalu także bez problemu pozbędziemy się tego badziewia.