Jump to content

Kotlet

Użytkownicy
 • Posts

  31
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Kotlet

 1. Działa Android Auto na MIUI-V13.0.4.0.SKBEUXM
 2. Android auto u mnie to samo, nie da się go używać w tej formie. Mam nadzieję że szybko to naprawią 😔
 3. Dobra, ta metoda pomogła - w tej kombinacji (próba zainstalowania wersji dla pilota pod Szwajcarią) nie próbowałem. Instaluję.
 4. Nie no, takie podstawy to sprawdzam od razu Niestety nie wyskakuje jeszcze.
 5. Panowie, ten update jest już do pobrania skądś czy trzeba grzecznie czekać na OTA dla Polski?
 6. Czekaj, czyli w EEA jest a w Globalu nie ma "cyfrowej równowagi"??
 7. Dokładnie, zdalny ekran działa całkiem dobrze. U mnie z 6-cio letnim tv LG.
 8. U mnie też, klasycznie . Wróci za parę dni.
 9. Może tak, może nie - to bardziej kwestia tego że telefon nie wykrywa dotyku z jakieś przyczyny. Nie sądzę jednak żeby AoD i jego ustawienia miały na to jakiś wpływ. Dzieje się to w absolutnie losowych sytuacjach. Np. od 3 dni nie miałem takiego objawu, ale kilka dni wcześniej było kilka razy dziennie.
 10. Tak, ja mam dosyć często taki objaw.
 11. U mnie zarówno przed jak i po aktualizacji też tak było. Pomogło wyłączenie opcji "naciśnij" i "dotknij dwa razy"- zostawiłem tylko naciśnij i przytrzymaj.
 12. Przeczytaj ostatnie dwie strony, zadaj sobie chociaż trud...
 13. Dokładnie, IKO działa jak złoto z Mi 9. Jedna rzecz która się zmieniła - po aktualizacji jednej aktualizacji, albo IKO albo systemu tel przestał wyświetlać kartę podczas płatności. NIe wiem co z tym fantem zrobić, zakładałem nawet temat na forum ale nikt słowa nie rzekł. Najgorzej jest w momencie gdy limit płatności zbliżeniowych się wyczerpie - nie pojawia się w tedy okienko do potwierdzenia płatności PIN i transakcje są odrzucone. Może ktoś ma pomysł jak to ogarnąć?
 14. Panie i Panowie, temat wygląda następująco: Po aktualizacji do EEA 10.2.28.0 i prawdopodobnie którejś aktualizacji apki IKO, podczas płatności przestała się pojawiać karta płatnicza na ekranie. Co gorsze - jeśli wyczerpie się limit płatności zbliżeniowych, nie wyskakuje również okienko logowania do potwierdzenia płatności pinem/palcem i trzeba wejść w appkę ręcznie. Jest to mocno irytujące, bo wykonuję 90% płatności telefonem... Pamiętam że w którymś z tematów - czy o Global rom czy w dyskusji ogólnej ktoś miał podobny problem ale tam temat rozbił się o Magiska itp. U mnie temat wygląda inaczej bo: zablokowany bootloader, brak roota, nic nie grzebane, grzecznie i kulturalnie "fabryczne" EEA 10.2.30.0 oraz najnowsza appka IKO. Więc albo jestem gapa, i nie zauważyłem opcji którą mogę przełączyć, aby karta pojawiała się tak jak poprzednio, albo potrzebuję żebyście uświadomili mnie że muszę się przyzwyczaić do nowego. Any help? Pozdro!
 15. No proszę, aktualizacja przyniosła mi VoLTE, i to w Play, które próbowałem bezskutecznie uruchomić od 3 miesięcy. Oczywiście połączenia przychodzące wyświetlają się jako nieznane - coś można z tym zrobić?? WiFi Calling chyba nadal nie działa. Ciekawe na jak długo mam tą niewątpliwą przyjemność...
 16. Kotlet

  Bateria w mi9

  Moim zdaniem , jak na normalnie używany telefon bez przesadnej dbałości o ubijanie czegokolwiek i energooszczędność, twój czas na baterii jest raczej normalny jak na Mi9. SoT (Screen on time) - dokładnie tak jak mówisz. Ustaw sobie tryb ciemny w systemie i na Messenger i czarne tapety dla amoled, może oszczędzisz 2,17% baterii w ten sposób A może i więcej
 17. Kotlet

  Bateria w mi9

  U mnie jest dopiero na 10 miejscu z 2%, natomiast od zawsze na czele tabeli mam Android i System Android. Zdarzały się aktualizacje Messengera które wysysały baterię, zwłaszcza wcześniej gdy miałem LG G6. Na Mi9 jeszcze się nie zdarzyło, używam od kwietnia.
 18. Kotlet

  Bateria w mi9

  Masz dla porównania, bo mamy podobny stan baterii na ten moment
 19. Z LG TV dogaduje się w tej kwestii bez problemu.
 20. Mam podobny problem, trzeba wykonać całkiem sporo zdjęć zanim trafi się na ostre. Ale sprawdzałem na 2.27, bo udało mi się w nie trafić zanim wycofali. Na 2.28 jeszcze nie.
 21. No właśnie od dłuższego czasu próbuję zmusić do działania VoLTE w PLAY, niestety bezskutecznie. Po aktualizacji mimo włączonej opcji, na belce tylko LTE+, tak jak koledzy powyżej. Ktoś ma jakiś pomysł?
×
×
 • Create New...