Jump to content

k120

Użytkownicy
 • Posts

  207
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by k120

 1. Ee bzura, xiaomi nie ma problemu z ssid a ma problem z bt i wifi 2,4, ale nie kazdy model i nie kazdy egzemplarz.
 2. Dokładnie. Kodami na telefonie włączyłem, dodatkowo karta sim została przerzucona do Iphone 8 aby aktywowało obie usługi, bo po smsie na numer 282 mialem na wielu telefonach, ze nie da rady aktywowac, bo albo nie mam tego w pakiecie albo zly telefon. W pakiecie mialem, wiec nerw i do iphone i działa od kopa.
 3. Ja mam Play i Redmi Note 8 z Global Miui 11 11.0.9.0 wersja MI. Działa volte ale i vowifi.
 4. Gdzie Ci ludzie go chwalą? Przecież obrazowo to szajs w porównaniu do konkurencji. Chyba, że chwalą, że cena mała i ładny wygląd zewnętrzny. Ja spotkalem negatywne opinie co do obrazu, szczegolnie na forach o tematyce tv, w tej cenie u konkurencji mamy lepszy obraz. Dwa jest to najtansza okrojona bardzo wersja. Rozdzielczość lipna. Oprogramowanie zbugowane i mega okrojone na Polske. Hdr to tylko z nazwy jest. Obsluga pilotem bardzo dziwnie rozwiązana. Plus to obsluga formatow no DTS oraz ładny design, ale to kwestia gustu. Cena mała, ale cóż jaka cena taka jakość, gdzie jednak konkurencja w podobnej cenie lepszą jakość obrazu oferuję.
 5. A na Globalu w stockowej apce masz napis HD lub wifi calling on Play czy jakoś tak
 6. @wypcio [email protected] dobrze mówi Zrobiłeś literówkę napisałeś "maski" a teraz podajesz "masik" ale przecież wpisał, że zapewno chodziło Ci o "masik" a ja cieszę się, że czegoś nowego się dowiedziałem. Dziękuje wam obu.
 7. Bez sensu zalożyłeś ten temat bo jak mniemam jesteś autorem. Skoro testują już od dawna Miui 12, to nikt nie skupia się już na Miui 11, a kolejna sprawa regularne aktualizacje na Stable? Od kiedy?
 8. Jest tam język PL albo chociaż EN? Sprawdzał ktoś rom pod względem szpiegowania i wykradania danych? Widzę Rosyjski Twórca. Wygląda jednak zachęcająco.
 9. Ja bym się nie przejmował. Mieli też aplikacje co się łączyła z jd.com i już nie działa. Tutaj także może być, że po prostu nie działa. Ja dziś mam jeszcze dziwniejsze anomalia z ich chmura, na jednym telefonie i na i.mi.com działa ok, a na drugim mam z ta samą kartą sim problem, bo wyrzuca, jakby zablokowane konto i kieruje mnie do odzyskiwania... Także coś im szwankuje na serwerach
 10. Nie! RN8 to Ginko a RN8T to Willow. Nie kombinuj tylko czekaj. Uwalisz telefon i tyle. Ginko jest już nawet na Q a Willow chyba dalej na Pie.
 11. Przecież OTA nie pomyli Ci romu...
 12. Ta stronka po prostu nie działa. A w mi.com/verify bez dalszej częsći w linku co podałeś , SN nie podejdzie chyba, że z telefonu podasz, a w 2 zakładce musisz mieć kod zdrapkę. Nie wiek czy to jeszcze stosują. A serialem źle zrozumiałeś! To fake produkty mają taki sam serial wszystkie. To tak jakby wszystkie telefony miały ten sam sn i imei.
 13. Dziwne też Twoje postępowanie, sprawdzasz inne regiony i nie pobierasz romu, a potem chcesz pobrać? Na Polskim regionie tez było i jest. Po prostu to jest Beta Stable i jest losowo wysyłana do zwykłych użytkowników. Jak zmieniałeś regiony i nie pobierałeś romu, to dostał serwer wiadomość, że to konto nie zaktualizowało systemu, więc puszczają do innych.
 14. W Play Abo na Redmi Note 8 Global z Miui Global 11.0.8.0 mam zarówno VOLTE I VOWIFI. Nie wiem, czy jak zainstaluje 11.0.9.0 dalej b3/będzie albo jak zmienię na rok Indonezyjski 11.0.3.0 Wysłane z mojego Redmi Note 8 przy użyciu Tapatalka
 15. Powiem szczerze widzę, że to obrało zły kierunek, przeszło w przepychankę który z doradzców ma rację i pokaże swoją wyższość nad drugim. Ale chyba nie o to chodzi w tym temacie prawda? Celem jest pomoc poszkodwanemu oraz wyjśnić sprawę aby serwis Acida nie ucierpiał także na tym. A tym czasem wszyscy niby nie trzymają niczyjej strony ale bronią za wszelką cenę Mi Center. Tym bardziej rozumiem rozgoryczenie poszkodwanego. Tym bardziej twierdzę, że ta sprawa powinna być załawiana między Acidem a poszkodwanym, bez mieszania zdania innych, które nic nie wnosi poza zamieszaniem. Owszem widać tu 2 bezstronnicze opinie i tylko tyle na tylu tu użytkowników się wypiadających. Do autora tematu, załatw tą sprawę na PW z właścicielem Mi Center czyli Acidem. Bez zbędnej widowni etc. Napewno obaj na tym lepiej wyjdziecie niż tutaj, lub po prostu nie wdawajcie się z innymi w dyskusję. Tak jak wspomniałem wcześniej sam miałem taką sytuację i najlepiej to zrobić na spokojnie bez nerwów. A jak chcesz to skierować na drogę prawno cywilną to zrób to i tyle. Pisząc tu nic nie zyskasz.
 16. Nie koniecznie może być odporny na zachlapania itp, ale już na zanurzenia nie Kolejna sprawa, co to da jak nie masz nigdzie tego w papierach i na gwarancji na byle co odwalą Ci telefon, bo był zamoczony i serwisz zawsze może podciągnąc inna usterkę, że to wina wody itp. Xiaomi nie robi wodoszczelnych telefonów co najwyżej odporne na zachalapania i to nie każdy oczywiście, może w waszych droższych tak jak Mi Note 10 czy Mi 10
 17. Pewnie, że podlega reklamacji, a co mają pisać w instrukcji? Defekt konstrukcyjny jakiś. Na szczęscie ja mam Mi Czajnik a nie te od Viomi.
 18. Jak masz taką możliwość to włóż kartę do Iphona, aktywuj vowifi i volte. Potem do Xiaomi i będzie działać jakiś czas potem Orange Ci wyłaczy. Sam tak robiłem przekładając do Iphone 8. Bez dzownienia do BOK itp poszło, a w Xiaomi nie chciało mimo kodów na volte, vowifi i ustawienia. Po tym zabiegu włączyło się i w Xiaomi.
 19. To wina Miui. Problem zgłaszany przez wielu użytkowników. A kto wie czy i nie sprzętowy. Musisz czekać na ruch chińczyków z Xiaomi i mieć nadzieję, że to poprawią.
 20. Dalej się z Tobą nie zgadzam. Redmi Note 7 Global Version z Miui Global - Mi ma andka niby w którym tego nie powinno być i ma. MI 9 SE z Miui Global EEA na rynek europejski z Mi Home w PL, także ma nagrywanie.Nie mają tylko te w których już zamiast aplikacji od Xiaomi wrzucają już aplikacje Google. Pomijam tu romy Miui Global India i Indonesia gdzie także są te od Xiaomi i jest nagrywanie nawet dla Andka 10. Tak jak wspomniałem 2 telefony a jest ich więcej gdzie masz wersję telefonu Global przeznaczoną na rynek Globalny lub z romem na EU i także z andkiem 9.0 i jest nagrywanie Jeszcze jeden przytoczę Redmi 6 Global Version. Na miuipolska.pl wyjaśniano dlaczego przeskoczyli w nowych telefonach na aplikacje Google i nie ma nagrywania, co prawda nie przemawia to do mnie także, ale już bardziej logiczne i bliżej prawdy niż jakieś regulacje odnośnie EU. Bo telefony które podałem kupowane z oficjalnym sklepie w PL przeznaczone na EU lub Global mimo andka 9.0 lub 10 dalej mają aplikacje Xiaomi i nagrywanie.
 21. Ja bym próbował wgrać od nowa fastboot rom z opcją clean and lock, oddał na sprawdzenie slot sim, może jest tam nawalone brudu, wymiana karty sim na inną lub zmiana slotu? W Chinach masz max 1 rok gwarancji a i to nie zawsze. Czasem też nie opłacalna wysyłka czy naprawa. Można też wgrać starszy rom jakiś Xiaomiflashem jak nie ma ARB
 22. Ale wcale świadczy, że jest wodoodporny a wręcz napewno nie jest. Może na lekkie zachlapania ale z tym też bym nie przesadzał. Żaden Xiaomi nie jest więc nie ma co tu debatować. Uszkodzenie mechaniczne i serwis także zobaczy, że od wilgoci, zalania i gwarancja nie uznana. Chyba, że ktoś się w serwisie nie zna. A filmiki gdzie wkładają w wodę, oczywiście nikt nie powie, że destylowaną można sobie w 4 literki wsadzić, bo potem nie jest pokazane co się dzieje z telefonem kilka godzin lub dni po takim czymś. Normalnie potrafi działać i nagle paść. A tam robią to często osoby które, wiedzą jak ratować telefon po zalaniu itp. Także tyle w temacie wodoodporności.
 23. Tak? A Redmi Note 7? A telefony na Miui China?
×
×
 • Create New...