pq78

Użytkownicy
 • Content Count

  112
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

pq78 last won the day on August 11 2018

pq78 had the most liked content!

Community Reputation

10 Good

About pq78

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zmienić telefon? Nie wiadomo co jeszcze padło lub padnie wkrótce.
 2. Jest z tyłu, pod aparatami w jednej linii. Przypatrz się.
 3. Ale ubrudzony jest i dlatego go nie chcą pokazać?
 4. Przeczytaj jeszcze raz posta Zendarable. Są tam dwa screeny z FB.
 5. Jak dla mnie różnica niewielka. A przecież to jeszcze nie sensor Sony tylko Samsunga. Hasło "czy potrzebujesz flagowca" a podstawie tych zdjęć zaczyna mieć sens. Jak to wygląda w ciemniejszej scenerii?
 6. Plastikowe plecki.
 7. W takim świetle to RN4 dobre zdjęcia zrobi... Mam mieszane uczucia, bo na niektórych porównaniach w sieci faktycznie zdjęcia z Mi8 lepiej w paru ujęciach wyglądają. Realny test fotek i faktyczny SOT zdecydują w moim przypadku czy Mi9 wyladuje w łapkach. BTW na FB przebąkują, że ABC nie zedrze zbyt dużo i ma być 2000-2200 za podstawową wersję.
 8. Wesja systemu? W niektórych coś popi... poprawiają. Poczytaj tu i na forum ang. Jesli nie to i nie żadna apka, to może jednak zmęczenie materiału baterii.
 9. Huaweie mają 4000+.
 10. Niestety, nowatorskich rozwiązań to w Mi9 nie będzie. Taki brzydszy OP6t z (być może) lepszym aparatem. Do czasu aż wejdzie do Polski cena podstawowych wariantów z oficjalnej dystrybucji pewnie się zrówna. Trudny wybór...
 11. Jeżeli wyłącza przy 30% to objawy typowe dla uszkodzenia lub mocnego zużycia baterii, jeśli masz jeszcze na to gwarancję to reklamuj.
 12. Jak zmienisz region to one się pojawiają.
 13. To trafiłeś na niekompetentnych pracowników. Wersja Global, a ta jest sprzedawana w oficjalnej dystrybucji obsługuje to pasmo. U Janusza może być sprzedawana wersja chińska, bez tego pasma.