pq78

Użytkownicy
 • Content Count

  118
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

pq78 last won the day on August 11 2018

pq78 had the most liked content!

Community Reputation

10 Good

About pq78

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ustawienia fabryczne, a jak nie pomoże to gwarancja? Coś na pewno jest felerne...
 2. A próbowałeś reinstal systemu z pobranej całej "paczki" i ustawienia fabryczne? W innym temacie ludzie piszą, że pomaga.
 3. Jak Cię nie pili to poczekaj na Black Friday. Z zagranicy lepszą od polskiej gwarancję ma Amazon. W PL unikaj RTV Euro AGD. A jeśli poszukujesz taniej, to właśnie zamówiłem niebieski 128 z Gearbest za ok. 980 PLN. Pewna gwarancja przez PayPal jest przez 6 miesięcy.
 4. Skąd go pobrać? To wersja stabilna, jak rozumiem? A może ma ktoś dobrą wersję Global z MIUI8, na angielskim forum były linki do najlepiej trzymającej wersji global na 8ce, ale nie mogę ich odnaleźć...
 5. A ustawienia fabryczne i wipe robiłeś?
 6. Czy obecnie w Globalu nagrywanie rozmów jest możliwe? W Mi9T Pro zostało wyłączone, i nie wiem czy to będzie dotyczyć wszystkich Global/EEA, a zastanawiam się nad kupnem dla człowieka który potrzebuje tej opcji i nie zna się na modyfikacjach ROMów.
 7. Zmienić telefon? Nie wiadomo co jeszcze padło lub padnie wkrótce.
 8. Jest z tyłu, pod aparatami w jednej linii. Przypatrz się.
 9. Ale ubrudzony jest i dlatego go nie chcą pokazać?
 10. Przeczytaj jeszcze raz posta Zendarable. Są tam dwa screeny z FB.
 11. Jak dla mnie różnica niewielka. A przecież to jeszcze nie sensor Sony tylko Samsunga. Hasło "czy potrzebujesz flagowca" a podstawie tych zdjęć zaczyna mieć sens. Jak to wygląda w ciemniejszej scenerii?
 12. Plastikowe plecki.
 13. W takim świetle to RN4 dobre zdjęcia zrobi... Mam mieszane uczucia, bo na niektórych porównaniach w sieci faktycznie zdjęcia z Mi8 lepiej w paru ujęciach wyglądają. Realny test fotek i faktyczny SOT zdecydują w moim przypadku czy Mi9 wyladuje w łapkach. BTW na FB przebąkują, że ABC nie zedrze zbyt dużo i ma być 2000-2200 za podstawową wersję.
 14. Wesja systemu? W niektórych coś popi... poprawiają. Poczytaj tu i na forum ang. Jesli nie to i nie żadna apka, to może jednak zmęczenie materiału baterii.