Jump to content

trev79

Użytkownicy
 • Posts

  55
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN4(snap), x4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

trev79's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

0

Reputation

 1. Co powiecie nt odcieniu ekranu w F3? Czy u Was biały jest biały czy żółtawy? Na wprost, pod pewnym, niewielkim kątem?Fabryczna folia. Czy Amoled y tak wszystkie mają? W RN4x, RN8pro biały jest biały (ekrany IPS).
 2. Jak kiedyś w ZTE balde, dzien bez resetu, dniem straconym Też się zastanawiam nad tym fonem (F3) , ale zielony amoled mnie stopuje, itp. ew. X3 pro, lub N10pro .Foty mnie zbytnio nie interesują ani gry, ważny jest ekran, brak lagów i dźwięk na słuchawkach.
 3. Gdzie są te opcje bo ich nie widze
 4. Tel. to MI 9 T Pro, nie wysyła sms. Wszędzie piszą, że rozwiązaniem jest włączenie opcji “Używaj alfabetu GSM” (SMS > Ustawienia) w SMS. https://miuipolska.pl/po-aktualizacji-do-global-v11-nie-mozna-wyslac-sms-ow/ Tyle tylko, że u mnie nie ma aplikacji SMS (z pomarańczową ikoną) jest tylko apka z niebieską "Wiadomości". Wszystkie update zainstalowane (fabryczne dostepne przez aktualizacje).
 5. Wiecie czy coś yt zmieniło, że ogyutube przestał się uruchamiać?
 6. Jak czytnik linii papilarnych i jak współgra z etui (czy etui nie podnosi na brzegach szkła), jakie masz etui, ja mam nillkin z klapką
 7. Takie https://www.fostertechnologies.pl/pl/p/Clear-View-Futeral-z-klapka-Xiaomi-Mi-9T-Niebieski/3702 ktoś ma?
 8. Potrzebne jest szkło jeśli jest Gorilla glass ? Noszę telefon w etui Nillkin z klapką.
 9. Przymierzam się do wygrania nowego systemu(9 tka), zależy mi na stabilności, baterii, jakości dźwięku (po bluetooth), co polecacie i czy nie trzeba prosić Chińczyka o odblokowanie bootloadera? Telefon redmi note 4x
 10. Podepne się żeby nie zakładać nowego tematu. Mam redmi note 4, i łącze się z Shanling m2x przez bluetooth i kodek jaki mam to tylko sbc, da radę jakoś wymusić chociaż aptx? Zmiana kodeka na odtwarzaczu nie wymusza bo tel chyba nie ma nic w typie aptx nie mówiąc o ldac. Mam też słuchawki Shanling MW100 i mają one aptx ale nie wiem czy łączą się po nim.Wgrywalem apke checker aptx, checker ldac lecz nie wykryla tych kodeków, w aida 64 też jakoś nie widzę kodeka. Tel na stocku 7.0 miui 10
 11. Kiedy przewijam na lewy pulpit to mam informacje, że jest dostępna aktualizacja. Raz na to kliknąłem i znikło bez żadnego poinformowania że coś zrobiło itp. Teraz znów mam ta informacje. Kiedy sprawdzam w ustawienia, aktualizacje to jest brak dostępnych, nie wiem o co chodzi? Wirus, jakaś aplikacja się podszywa? Niby wirusa nie ma.
 12. Czy bezpieczne jest podłączanie tel. do wieży w sensie czy nie uwali się coś w tel.? Wydaje mi się, że nie należy podczas połączenia toru audio podpinać ładowarki bo może nastąpić różnica potencjałów między masami wieży i tel. Zauważyłem, że tel. jednak wykrywa, że to podłączone nie są słuchawki bo nieaktywne są ustawienia słuchawek (pewnie chodzi o większą impedancję). Tak mam podłączone(żółty to video, nie podłączone): https://postimg.org/image/5wlfvo1rz/
 13. Łączę się z telefonem Note 4x przewodem USB (wybieram: przesłać pliki). Jednak nie wyświetlają się wszystkie pliki. Nie chodzi o konkretny rodzaj plików, gdyż dotyczy to nagrań .mp3 jak i zdjęć. Przykładowo folder z nagraniami na PC ma 800MB a folder na tel. ma 1.3 GB. Widać też wzrokowo, że brakuje plików. Pamięć wewn. tel. nie podłącza się jak zwykły dysk USB tylko jest to "Wewnętrzna pamięć współdzielona". Nie mam karty mSD w tel. Po skopiowaniu większości plików na PC i usunięciu ich z tel. folder wydaję się być pusty. Jednak są tam pliki. Restart tel. nic nie daje dalej ich nie widać na PC. Chciałem sprawdzić czy mam wł. debugowanie USB ale kiedy klikam 7-10x "miui ver." pojawia się tylko powiadomienie "w porządku, jesteś już programistą"
 14. https://www.joybuy.com/3366392.html Warto tu kupić, cena z 50-100 zł niższa niż w PL , głośnik chyba taki sam jak wszędzie (kupowany w PL czy nie i tak "gada" po chińsku.Płatność PPal powinna zapewnić bezpieczeństwo . Miałem kupić dla osoby, która ma Redmi 4x i namiętnie słucha muzy na głośniku tel., pod uwagę brałem JBL Go ale chyba ten lepszy?
×
×
 • Create New...