trev79

Użytkownicy
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About trev79

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN4(snap), x4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy bezpieczne jest podłączanie tel. do wieży w sensie czy nie uwali się coś w tel.? Wydaje mi się, że nie należy podczas połączenia toru audio podpinać ładowarki bo może nastąpić różnica potencjałów między masami wieży i tel. Zauważyłem, że tel. jednak wykrywa, że to podłączone nie są słuchawki bo nieaktywne są ustawienia słuchawek (pewnie chodzi o większą impedancję). Tak mam podłączone(żółty to video, nie podłączone): https://postimg.org/image/5wlfvo1rz/
 2. Łączę się z telefonem Note 4x przewodem USB (wybieram: przesłać pliki). Jednak nie wyświetlają się wszystkie pliki. Nie chodzi o konkretny rodzaj plików, gdyż dotyczy to nagrań .mp3 jak i zdjęć. Przykładowo folder z nagraniami na PC ma 800MB a folder na tel. ma 1.3 GB. Widać też wzrokowo, że brakuje plików. Pamięć wewn. tel. nie podłącza się jak zwykły dysk USB tylko jest to "Wewnętrzna pamięć współdzielona". Nie mam karty mSD w tel. Po skopiowaniu większości plików na PC i usunięciu ich z tel. folder wydaję się być pusty. Jednak są tam pliki. Restart tel. nic nie daje dalej ich nie widać na PC. Chciałem sprawdzić czy mam wł. debugowanie USB ale kiedy klikam 7-10x "miui ver." pojawia się tylko powiadomienie "w porządku, jesteś już programistą"
 3. https://www.joybuy.com/3366392.html Warto tu kupić, cena z 50-100 zł niższa niż w PL , głośnik chyba taki sam jak wszędzie (kupowany w PL czy nie i tak "gada" po chińsku.Płatność PPal powinna zapewnić bezpieczeństwo . Miałem kupić dla osoby, która ma Redmi 4x i namiętnie słucha muzy na głośniku tel., pod uwagę brałem JBL Go ale chyba ten lepszy?
 4. Macie jakiś sposób na to żeby klapka w nillkin sparkle domykała się? Przydałby się jakiś zatrzask magnetyczny ale niestety producent go nie zrobił [emoji20] Tymczasowo na prawej krawędzi etui przykleiłem wąski pasek cienkiej taśmy klejącej dwustronnej, lepsze to niż nic.
 5. trev79

  Dostępna aktualizacja globala

  Dzięki, tak chodzi mi o stable. W razie czego downgrade nie jest łatwo możliwe?
 6. trev79

  Dostępna aktualizacja globala

  To Jak, można instalować update? Bateria dobrze trzyma? Nic nie zepsuli?
 7. trev79

  Pytania odnośnie 4x

  A ta wersja systemu modowana (na którą trzeba uzyskać kod od chińczyka na odblokowanie bootloadera) zawiera funkcje smart cover (lub podwójne tapnięcie wybudzające ekran) czy jest to po prostu funkcja sprzętowa, której po prostu nie ma w tym tel (czujnik Halla)? Jeśli tak, to jednak jaki problem żeby tę funkcjonalność "zrobił" czujnik zbliżeniowy-klapka otwarta, czujnik wybudza ekran, zamknięta-wygasza.Brakuje też w 4x dwukliku do wybudzania, wtedy bez otwierania klapki można by pacnąć 2x w okienko i pokazałaby się godzina bez otwierania klapki czy włączania przyciskiem zasilania.
 8. trev79

  Pytania odnośnie 4x

  Można jakoś zmusić 4x do inteligentnego współgrania z klapką etui nillkin sparkle? Na chwilę obecną w ogóle nie reaguje czy klapka otwarta.zamknięta. W note 4x działa to niemal doskonale ale w nim są ustawienia smart cover.
 9. Ma ktoś etui z dziurkowanymi pleckami?Zastanawiam się czy taki etui coś w ogóle daje.Ja mam takie w stylu TPU carbon case.Ma ono od środka taką sieć rowkow mających odprowadzać ciepło.Wydawało mi się że to tyko taki bajer marketingowy ale jak zdejme obudowę to w sumie nie widzę różnicy w temp baterii.Obecnie podczas ładowania osiąga ok 32 stopnie.Bateria jest niewymienialna (w prosty sposó dlatego staram się jej nie przegrzewać.
 10. trev79

  Etui i szkło

  1/ Jest na allegro jakieś etui silikonowe wystające ponad ekran (kiedy naklei się szło z ramką)? Mam obecnie takie ale nie wystaje i w rogu szkło się powoli coraz bardziej kruszy. 2/ http://allegro.pl/folia-ochronna-gllaser-max-sc-xiaomi-redmi-4x-i6929410879.html będzie ok? Widzę ,że są rózne rodzaje glasser max, warto brać 1 szt szkła za 16zl (anti shock) czy w/w (2 szt.) jest ok? Szkło z ramką (gdzie klej jest dookoła) jest takie sobie, niby najlepsze wyjscie w przyp. zakrzywionego ekranu ale idealne nie jest.To glasser nie będzie odłaziło po bokach.Ono wygląda bardziej jak folia?
 11. trev79

  Dostępna aktualizacja globala

  Czyli lepiej nie instalować aktualizacji?
 12. Przemo , gdzieś kiedyś widziałem podobne w polskim sklepie internetowym ale potem już tego nie mogłem znaleźć.Nie było to takie samo jak to ale też miało dziurkowane plecki (było czarne) a strona sklepu jak się nie mylę była szaro czarna.Było po ok 25 zł.
 13. Czy można zrobić na RN4x (snap) root a bez tego całego wgrywania custom romu itd.? Po prostu chciałbym mieć system fabryczny (global) tylko zrootowany żeby mieć większą kontrolę nad telefonem. Wydaje mi się, że pewne aplikacje nie chcą poprawnie działać bez roota. Chyba, że da się jakoś danej apce dać uprawienia roota?
 14. trev79

  Miui 8.5.4.0 android 7.0

  Czyli polecacie zainstalować wyskakującą aktualizację MIUI V8.5.8.0 NCFMIED stab. 358MB ? Obecnie mam 8.5.4.0, android 7.0. Jak dotychczas nie zauważyłem problemów z baterią, ale nie korzystam intensywnie z tel.Mam też na noc ustawione oszczędzanie baterii.
 15. trev79

  LTE - a blokada środków na koncie

  Nie wiem co włączenie zas. orange ma do rzeczy (w przypadku poł. głosowego) ale teraz jak w tel. teraz włączę "pref sieci lte" to jest ok. Mimo, że sprawdzając na mapie zasięgu LTE paly u mnie jest (chyba, że to tylko teoria i na mapie ma fajnie wyglądać).