Jump to content

dd4422

Użytkownicy
 • Posts

  70
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  redmi note 4x

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

dd4422's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Reacting Well Rare
 • Dedicated Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

7

Reputation

 1. Temat kart był poruszany już kilka razy i nikt nie znalazł rozwiązania.U mnie dopiero po wymianie trzeciej z kolei karty telefon chodzi tak samo płynnie jak bez niej.Dodam że miałem wszystkie karty firmowe, kupowane w sklepie stacjonarnym i wszystkie klasy 10.Dwie były samsunga 32gb i ostatnia Kingstona też 32gb.Dopiero ta ostatnia nie powodowała zamulania telefonu.
 2. W EDL przejdzie po wgraniu MiFlashem romu 8.2.5.0. Wgrywasz ten rom w trybie fastboot Miflashem, jak po wgraniu tel sie uruchomi wyłączasz go i naciskasz jednocześnie Volume up, volume down i power.Mignie na moment logo i ekran zrobi sie czarny.Po podłączeniu do kompa zacznie migać czerwona dioda.Wybierasz w Miflash rom jaki chcesz wgrac i flashujesz. Sposób sprawdzony na 3 szt.RN4x
 3. Jest różnica i dosyc duża.Wgrywanie romu przez MIflash czyści dokładnie cały tel, poza tym odbudowuje partycje, czego TWRP nie robi.MiFlash używa się własnie przy takich specyficznych problemach jak u ciebie, z którymi flashowanie przez TWRP sobie nie radzi.
 4. No jeśli wgrywaleś przez TWRP, to musisz mieć odblokowany bootloader. Sprobuj wpierw wgrać sam plik, jak nie pomoże to Miflash z opcją clean all.
 5. Dokładnie tak.Wez ten plik NON-HLOS.bin z romu na którym miałeś dobry zasięg.Przed wgraniem usuń stary modem poleceniem erase modem w wierszu poleceń fastboota, nastepnie wgrywasz poleceniem flash modem i wskazujesz plik.
 6. A próbowałeś zmienić w ustawienia -wyświetlacz- kontrast i kolory? Jaki masz rom?
 7. Karta była formatowana w telefonie, więc nie za bardzo wiem jaki jest format plików.Klasa karty 10, tego samsunga też była 10.
 8. Wgraj rom jeszcze raz i zobaczysz co sie dzieje.
 9. Zobacz jeszcze gniazdo antenowe, może tam coś żle styka.
 10. arekss16 Ładowałeś oryginalną ładowarką? Mogło wystąpić jakieś przepięcie w ładowarce i uszkodziło płyte główną lub baterie. Pisz do Acida, on zajmuje się takimi rzeczami. http://micenter.pl/
 11. U mnie problem występował na karcie Samsunga 32 Gb, po zmianie na Trancent 32Gb komunikat już wiecej się nie pokazał.Testuje od tygodnia i jest dobrze.
 12. Na działanie systemu nie ma to żadnego, przynajmniej widocznego, wpływu.Na innych wersjach twrp ten problem też występuje ,np w twrp 3.1.1.1 do redmi note 4x też to jest.
 13. To nie jest krytyczny błąd który by w jakiś sposób wpływał na działanie telefonu.Po prostu twrp informuje że jakiś log z procesu wgrywania nie został zapisany i tyle.Także nie ma co na to patrzeć.
×
×
 • Create New...