Skocz do zawartości

Dostępna aktualizacja globala


Mentos

Rekomendowane odpowiedzi

beta to to co developer rom, nightly to wersja dzienna tylko dostaje ją grupka ludzi i na nich sprawdzają czy to działa i jak. Jeśli nie znajdą żadnych poważnych błedów to wypuszczą niezmienioną wersję dla wszystkich. Jest bardzo duża szansa, że tak będzie, ale zawsze mogą wycofać aktualizację jak to się już zdarzyło parę razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, ja też jeszcze nie mam, zwykle dostawałem 'nightly' i potem 'stable', trzeba poczekać i tyle. Nie wiem czy jest już do pobrania ROM z serwerów, bo jeśli tak, to możesz sobie ręcznie wrzucić przez updater. Nie ma jeszcze oficjalnie wersji 'stable', tu możesz sobie sprawdzić: http://en.miui.com/download-309.html#468

Edytowane przez grimmripper
uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, grimmripper napisał:

Spokojnie, ja też jeszcze nie mam, zwykle dostawałem 'nightly' i potem 'stable', trzeba poczekać i tyle. Nie wiem czy jest już do pobrania ROM z serwerów, bo jeśli tak, to możesz sobie ręcznie wrzucić przez updater. Nie ma jeszcze oficjalnie wersji 'stable', tu możesz sobie sprawdzić: http://en.miui.com/download-309.html#468

na serwerze juz dostepna stable 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, michal.smoderek napisał:

Ta wersja "Stabilna", która jest na serwerze to ta sama niedopracowana co wychodziła przez OTA? bo nie wiem czy jest sens pobierać

Pewnie ta sama, u mnie dzisiaj pojawiła się w OTA i zniknęła po kilku godzinach, pewnie coś tam jeszcze grzebią, z poprzednimi wersjami też tak bywało. Zawsze czekam kilka dni od pojawienia się w OTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ta wersja 9.0.3.0 ma być stabilna to gdzie są te wszystkie szumnie zapowiadane w changelogu funkcje? Gdzie nowy wygląd ikon i aplikacji?O pełnym braku tłumaczenia nie wspomnę. Dla mnie wersja developer jest lepsza i stabilniejsza na obecną chwilę. Dziwi mnie tylko po co wypuszczają wersję jako stabilną skoro tyle rzeczy w niej brakuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pkonrad

Ustawiłem tak jak napisałeś, dalej nie "mówi". :)

@konsolite

Tak, wyniki mi wyświetla i rozumie moje zapytania, ale nie wypowiada ich. Jak np. pytam o dana drużynę piłkarską, kiedyś Google od razu mówiło wynik trwającego, bądź nadchodzącego spotkania, teraz tylko wynik tekstowy wyszukiwania mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...