Diaph

MiFit 3.0

Recommended Posts

1 minutę temu, FromWP napisał:

Niestety bez zmian. Instaluje się tylko na czysto i brak mapy i ścieżki. Sprawdzasz na telefinach z Miui? Możliwe że Miui potrzebuje czegoś więcej.

Nie mam niestety nic z MIUI - Samsungi tylko...

d279995d20e6c2c50d3cfdcd1272377a.jpg

5 minut temu, tomurbanowicz napisał:

Nie mam niestety nic z MIUI - Samsungi tylko...

Oryginalny lolex działa. Słyszałem już opinie, że słowo Miui wywołuje reakcie nerwowe u niektórych programistów.

Oryginalny lolex działa. Słyszałem już opinie, że słowo Miui wywołuje reakcie nerwowe u niektórych programistów.
Na original z playstore
Działa 2fdea027e210745affbb515d08ab0681.jpg

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

8 minut temu, tomiq75 napisał:

Na original z playstore
Działa

Tak wiemy, chodzi o to żeby lolex mod działał gadając po polsku. Rosyjski prawie wszyscy rozumieją, ale nie wszyscy akceptują.

Polski głos - POBIERZ

Zamieściłem przerobiony przeze mnie polski głos z Mi Fit. Mieści się on aplikacji "/assets/voice". Może Wam się uda skutecznie to podmienić i jak się uda podzielcie się jak to zrobiliście :)

Jeszcze jedna wersja do przetestowania (3.0.6 LoleX PL MOD ze zmienionym XML): POBIERZ

Dajcie znać jak się u Was zachowuje.

Edited by tomurbanowicz

41 minut temu, tomurbanowicz napisał:

do przetestowania (3.0.6 LoleX PL MOD ze zmienionym XML): POBIERZ

Niestety nadal brak mapy i trasy.

U mnie też brak mapy. Na lolex 3.0.6 wszystko normalnie działa. Jedno co nie działa, albo działa tylko mi się wydaje że źle, jest to, że mapy i trasy mi się nie aktualizują. W tamtym tygodniu jeździłem na rowerze i trasa mi się zsynchronizowała z Mifit - em. Później w sobotę jeździłem ale kilka krótszych odcinków i tylko jeden z nich się pojawia w Mifit - cie. Reszta tras się nie wgrywa. Ktoś z Was coś wie na ten temat, jak to ustawić żeby wszystko się synchronizowało?

Potwierdzam. Mapke widać ok! :) Dobra robota!

Jeszcze nie wiem jak z językiem, ale wierze, że jest dobrze.

3 godziny temu, tomurbanowicz napisał:

Teraz już na bank powinno działać - Mi Fit 3.0.6 LoleX MOD PL - POBIERZ

Tym razem się udało. Działa.

Mam pytanko odnośnie moda - nie chcę instalować  zanim się nie dowiem.

Czy dla własnych aplikacji wyświetla się treść powiadomienia jak w Mi Band Tools? (Whatsapp - nadawca, Business Calendar - data i treść terminu)

Mam pytanko odnośnie moda - nie chcę instalować  zanim się nie dowiem.

Czy dla własnych aplikacji wyświetla się treść powiadomienia jak w Mi Band Tools? (Whatsapp - nadawca, Business Calendar - data i treść terminu)

Nie, tylko nazwa kontaktu dla połączenia/SMS.

• Like 1

Witam na Forum.

Czy da się tak zrobić żeby nazwę kontaktu w czasie powiadamiania wyświetlało dużymi literami jak godzina? Moje oczy tych małych literek nie chcą widzieć...

32 minuty temu, mswiniuch napisał:

Czy da się tak zrobić żeby nazwę kontaktu w czasie powiadamiania wyświetlało dużymi literami jak godzina? Moje oczy tych małych literek nie chcą widzieć...

Chyba da się, jak sobie wpiszesz kontakt dużymi literami, ale pewności nie mam. To żeby pokazywało kto dzwoni z naszym językiem i tak wymagało sporo zachodu. W pierwszcych wersjach MiFita tej funkcjonalności nie było.

W kilku miejscach nie ma polskiego tłumaczenia, np tu:

Screenshot_2017-09-09-11-20-00-725_com.xiaomi.hm.health.png

Edited by Lector

Dałoby się jakoś wrzucić ikonki od aplikacji np. Olx? Whatsupa jest np. Albo w którym miejscu to jest w apce?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Witam na Forum.

Da sie wystarczy mieć MiBandTools i wpisać wielkimi literami kod zamiast małymi 130227bd00ccd73ded36c6a24b81cfd3.jpg

Dzięki. To też ciekawa opcja. Wielkie litery coś pomagają ale jeszcze słabo. Chodzi mi o to żeby powiadamianie było wyświetlane literami od zegara - aż takimi dużymi. Może ktoś zrobi takiego moda.

Dziękuję za APK MiFit 3.0.6. LolexMod, spisuje się świetnie.

Mam problem z baterią. Przed zakupem MiBanda 2 mój SOT utrzymywał się na poziomie 5,5h (głównie wifi) lecz teraz gdy mam włączony bluetooth cały czas bateria leci w tempie 20% na godzinę. Czy to wina ciągle włączonego bluetooth czy może działającego w tle MiFita? Może systemu?

Korzystam z Mi5S z xiaomi.eu 7.9.8

Po instalacji najnowszego softu z piątku cos przestały mi dochodzic powiadomiena na opaske z messengera. Nie wiem jak pozostałe. Które ustawienia telefonu sprawdzic? W aplikacji wszystko jest jak trzeba...

EDIT:

Przeszło samo.

Edited by Gravis

Wgrałem wersję MiFit lolex i mam ruski język Ktoś wie jak przywrócić język angielski?

049613a5116fa6b7815bc3a36b8fc7d1.jpg

Wysłane z mojego MI 4S przy użyciu Tapatalka

Edit:

Poradziłem sobie, tutaj rozwiązanie https://forum.xda-developers.com/general/accessories/miband2-hr-measurement-update-downgrade-t3546342/post70764164#post70764164

Edited by emarcin

Podaj link do wersji którą ściągnąłeś i zainstalowałeś.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.