Skocz do zawartości

MiFit 3.0


Diaph

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś pojawiła się nowa wersja MiFit w wersji 3.0. Wprowadza ona zupełnie nowy design, brak aktualizacji oprogramowania dla MiBand 2 ale za to pojawił się w aplikacji Bike Mode o który wiele osób prosiło na en.miui. Wersja na razie dostępna tylko na chińskiej aplikacji.ed66ec75ef3b66e58583a8947224d54b.jpgc595d9c58a65bd69e4a2fa9450e1384a.jpgbc599b51404b16d6fedb7f47ecb05da0.jpg

 

5c00b3267119ae35353acd245090f348.jpgcc29871bfcb37736ebcc974c19d8612b.jpg

9227e13ea86d34acefb361806865433d.jpg

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Waterloo napisał:

Testował już ktoś Bike mode ?

Jest już na apkmirror, ale nie testował, instaluję http://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-technology/

Znajduje już aktualizację z poziomu MiFita (sprawdź aktualizacje)

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Sid1969 napisał:

u mnie nic nie znajduje, może trzeba język na angielski ustawić?

To musisz poczekać, albo pobrać z apkmirror. Zmiana na angielski chyba tu nie pomoże, ale pomoże przy wyświetlaniu ID dzwoniącego, bo z pl ciągle brak opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli korzystacie tylko z mifit to spoko. Ale ja właczając w MiFit tryb Running(tylko taki byl dostepny) by mierzyła puls ciągle, endomondo wykrywalo ten puls, ale po chwili mifit kradl gps, przez co na endomondo mialem linie prostą praktycznie z punktu a do b, a mifit wszystko ladnie pieknie.

 

Kupiłem Mi Band Tools,właczam opcje ciągły pomiar pulsu,endomondo i wszystko działa. Więc mi raczej ten Bike Mode niewiele pomoże,bo zapewne jest to ten sam tryb tylko ze nie liczy kroków i nie wlicza ich w statystyki ? Mam racje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dołożyłem do Band'a 2 ze wzgledu na wyswietlacz. Aktualnie na wakacjach telefonu na dworze nie nosze-boje sie ze mi sie uszkodzi. Miałem kiedyś S4 i szybka pękła przy noszeniu w kieszeni, był tylko sam telefon. Nie wiem czy czyms dotknąłem przez spodnie.

Także jak teraz pracuje z narzędziami to wole telefonu nie nosić. A powiadomienia są,godzine można sprawdzić. Druga opcja to właśnie pomiar pulsu do endomondo(głównie i przeważnie rower). Po za tym te kroki,kalorie etc to dla mnie dodatek. Kupiłem uzywke (zapewne z chin) i po tygodniu od naładowania ładowarką od mojego 4x mam polowe bateri w mi band 2. Nie narzekam. Mógłbym ładować i tydzien i krocej. Ładowało się to tak szybko, że jakoś nie musi to dla mnie trzymać miesiąca :D

Nawet ,,godziny zasypiania i pobudki się wmiare zgadzają. Czy ide leże w łóżku i zasypiam 23 czy siedze przy pc do 4/5 rano i klade sie spac.  Średnio w te fazy snu wierze, ale jak sie przebudzilem pójść po wode to ladnie zarejestrowalo.

Przed odlozeniem telefonu i spaniem wlaczam apke mifita, i jak sie obudze na dobre też wlaczam mifit'a i tyle. Działa spoko. Ogólnie Polecam, jest coraz lepiej. Jak czytałem negatywne komentarze o aplikacji etc, to większość jest nieaktualna. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie polecam się wstrzymać z aktualizacją. Niektórzy mają problem z historią kroków (kliknięcie na ilość kroków na ekranie głównym powoduje crash aplikacji) (Pobrałem z strony miui.com - forum)

 

 

Na telefonie moim i mojej dziewczyny też mifit wyrzuca gdy próbujemy przejrzeć historię kroków. Rozwiązanie to zmienić język na angielski, lub czekać na poprawkę

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się aplikacja wywala gdy chcemy podejrzeć kroki trzeba poczekać na aktualizację ale zapowiada się fajnie


Wygląda na to że w naszej wersji językowej jest jakiś problem, bo po zmianie języka na angielski wszystko działa bez problemu.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Vergiliusz napisał:

Dziwne ale mimo sparowania z amazfit nie zlicza kroków niezależnie od wersji MiFit. Sam wygląd wersji 3.0 oceniam na plus :-)

Próbowałeś reinstal apki, ponowne połączenie czy coś w tym stylu? Może zatrybiło by jakoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kosinho4 napisał:

U mnie po przełączeniu na ang. ID działa, ale po powrocie na polski już nie. 

U mnie też przestało, ogólnie powiadomienia przestały działać, niezależnie od języka pomimo poprawnych ustawień. Dodatkowo dziwne przycięcia przy pierwszym uruchomieniu, na trzech różnych telefonach. Chyba szybko następną poprawioną wersję zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ID po zmianie na polski działa dopóki nie wykonam jakieś akcji w Mi Fit jak np wibrowanie opaski. W poprzednich wersjach były modyfikacje które odblokowywały ID w naszym języku?

W tłumaczeniu w ogóle jest błąd. W "zasięg odblokowywania" Close jest przetłumaczone jako "zamknij"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.07.2017 o 20:49, Waterloo napisał:

Testował już ktoś Bike mode ? :D 

tak działa super ale polecam apke z apkmiror ta z numerem nizszyszym wtedy masz trasę w mapach googla i ładnie widać trasę a na chinskich tylko zarys jak jechałeś link do wersji google:
http://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-technology/mi-fit/mi-fit-3-0-2-release/mi-fit-3-0-2-android-apk-download/
przy okazji najnowsza wersja 3.0.2 
 

20117322_10208230778802201_752905947_n - Kopia.png

20120904_10208230778242187_1220940873_n.png

20121056_10208230778882203_88947114_n - Kopia.png

20134673_10208230778402191_477305358_n.png

20134814_10208230778682198_1921771022_n.png

Edytowane przez jjarik
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^^ zależy od regionu i urządzenia, można więc stopniowo tak jak w przypadku chociażby apek od Google - gmail, chrome...

Edit: u mnie właśnie się sama zaktualizowała ze sklepu play v 3.0.2

Edytowane przez abc00
aktualizacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...