Jump to content

AdamKli

Użytkownicy
 • Posts

  940
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by AdamKli

 1. AdamKli

  Mi Mix 3

  Szukaj na Amazonie, ceny są dobre a gwarancja jedna z lepszych moim zdaniem
 2. Wszystko mam włączone, mifit uprawnienia ma bo wcześniej miałem miband 3 i hulało. Teraz nie ma żadnych powiadomień.
 3. Mój bip nie otrzymuje powiadomień, jest jakiś sposób na ich otrzymywanie bez wgrywania modowanych aplikacji itp?
 4. Dokładnie. Możesz podać źródło takiej informacji że będzie można spokojnie zablokować bootloader na wersji CN?
 5. Wersja global od cn różni się jedynie w kwestii softu? Tzn na CN po wgraniu globala nie zablokujemy bootloadera mimo że hardware to samo ( np te same obsługiwane pasma)?
 6. AdamKli

  Mi Mix 3

  Ciekawe jaka to wersja? Czy u nas muszą sprzedawać global? Przy mix 2s mają info że to globalna a przy mix 3 żadnej takiej informacji nie ma, [emoji4]
 7. AdamKli

  Mi Mix 3

  W banggood pojawił się preorder wersji global w cenie 499$. Wysyłka w okolicach 9 stycznia. Cena zacna, ciekawe ile jeszcze poleci jak już trafi do sprzedaży
 8. Działa Wam synchronizacja danych? Szczoteczka łączy się z aplikacją niestety zakładka z poszczególnymi dniami nie pokazuje żadnych danych.
 9. AdamKli

  Mi Mix 3

  Ceny już spadły o ~150$ niż ledwo po premierze więc jest akceptowalnie [emoji4] ale właściwie to lepiej poczekać jeszcze pół roku - dopiero będzie tanio..
 10. AdamKli

  Mi Mix 3

  Nie instalujesz na china usług google dopóki nie wyjdzie global? Druga sprawa ile masz oczekiwania na odblokowanie bootloadera? Bo na xda czytam że niektórym pokazuje tylko 72h
 11. AdamKli

  Mi Mix 3

  Również złożyłem. Ale nie liczę że się uda więc zamówiłem mi mixa 3 w banggood dziś wysłali ale nie liczę że dojdzie do Świąt..
 12. Dziś kontaktowałem się z brakiem Santander odnośnie płatności i Pani na czacie twierdzi że jest możliwość płatności zbliżeniowych jeśli urządzenie posiada NFC. Pytałem czy urządzenie musi być jakieś certyfikowane lub jest jakaś lista kompatybilnych urządzeń to odpisała że nie ma. Rozumiem że android pay nie działa a płatności przez bank? Czy to jest zblokowane po stronie opaski?
 13. AdamKli

  Mi Mix 3

  Skąd info że przyszły rok? Podobno miał się pojawić jeszcze w grudniu.
 14. AdamKli

  Mi Mix 3

  Zamówiłeś wersję Chińską, jak aktualnie wygląda wgranie globala jest będzie dostępny? Bez problemu się wrzuci taki ROM i zablokować bootloader czy xiaomi coś kombinowało?
 15. AdamKli

  Mi Mix 3

  Również chciałem upolować mixa 3 ale ta szpara.. Ciekawe jak to wygląda w innych egzemplarzach. Ile teraz czeka się na odblokowanie bl w takim mix3? Troszkę ostatnio nie jestem na czasie bo przesiadłem się na oxygenos ale wracam do miui.
 16. Kupiłem w gearbest za 0.54$ 2szt. Takie w żółtej foli ochronnej. Pierwsza na zmarnowanie, drugą nakleiłem idealnie przykładając płaską powierzchnię później lekkie podgrzanie suszarką i dociśnięcie boków (gdzie wyświetlacz jest już zaokrąglony). Folia już ponad tydzień trzyma i sie nigdzie na bokach nie odkleja. Nie zakrywa całej powierzchni ale góra jest chroniona czyli najbardziej podatne miejsce na zarysowania w moim przypadku. 3mk chyba pogrzało z tą ceną. Gdyby kosztowało z. 14.99 bym się jesCze zastanawiał.
 17. Czy ktoś próbował wrócić z Open WRT do stock firmware? Niestety wgranie bin przez stronkę openwrt jak i pendrive ( reset i power ) nie przynosi skutku. Wersja routera 3G.
 18. AdamKli

  Mi Band 2

  Również go miałem ale w kolorze czarnym, polecam. Choć po dłuższym czasie dziurki się wyrabiają.
 19. AdamKli

  MIUI 8.7.5

  Potwierdzam problem z endomondo, po odpaleniu telefon dostaje "muła" jakby procesor skręcił się do 100Mhz
 20. AdamKli

  MIUI 8.7.5

  Również zmieniałem, bez zmian brak powiadomień.
 21. AdamKli

  MIUI 8.7.5

  Korzysta ktoś z signala? Na mi5 brak powiadomień na ekranie blokady oraz pasku statusu. Przychodzi wiadomość, słychać dźwięk i nic więcej. Na ikonie signala pokazuje się 1. Aplikacja instalowana od nowa, powiadomienia w ustawieniach aplikacji włączone..
 22. AdamKli

  MIUI 8.3.22

  @Nezumi dioda powiadomień też działa prawidłowo?
 23. AdamKli

  MIUI 8.3.22

  Działa Wam dioda powiadomień przy nowym sms? Mi5 oreo.
 24. @holsik komputer poprawnie wykrywa zegarek? Sprawdź komendą adb devices
 25. Z jaką aplikacją łączy się szczoteczka? Mihome nie łączy, apka dedykowana do szczoteczki pobrana z linku wyżej wywala się przy uruchamianiu.
×
×
 • Create New...