maludroid

Użytkownicy
 • Content Count

  113
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

maludroid last won the day on November 22 2016

maludroid had the most liked content!

Community Reputation

25 Excellent

About maludroid

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN4Global

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wiem już że na romie GLOBAL raczej na 100% nie da się rozmów nagrywać. Czy ktoś próbował wgrywać ROM India lub Indonesia i czy działa tam nagrywanie rozmów?
 2. To ja mam w domu dwa RN7 z polskiej dystrybucji i jeden ma EEA (x-kom), a drugi GLOBAL (sklep euro-rtv-agd). Chciałbym mieć jednolitość. Czy zipem z aktualizacją można przejść z EEA na GLOBAL? Jeśli nie, to jak najprościej? (trzeba odblokowywać bootloader?). Pytanko dodatkowe: która wersja jest prawidłowa dla oficjalnej polskiej dystrybucji?
 3. Trzeba przełączyć z karty SD na pamięć wewnętrzną.
 4. Kolego - po co pytasz forumowiczów? Zgłoś uszkodzenie na gwarancję i czekaj na odpowiedź. Moim zdaniem jeśli nie ma śladów upadki, to nie mogą Ci zarzucać, że sam to zrobiłeś. Gdyby Ci telefon upadł i szkiełko w środku pękło, to musiałyby być jakieś dodatkowe otarcia/wgniecenia/uszkodzenia.
 5. Szukałem tapet pod naszego notcha. Znalazłem tylko jedną sensowną z tancerką (w załączeniu z dwoma które mi nie podeszły). Jakby ktoś miał więcej zapraszam do wrzucenia w tym wątku.
 6. Znikające powiadomienia wciąż nienaprawione...
 7. Zależy mi na samym roocie (bez twrp), żeby zainstalować Titanium Backup. Czy muszę do tego odblokować bootloader? Zalinkowałbyś kolego do jakiegoś sensownego tematu? Używam softu Global.
 8. Macie może link do jakiejś sprawdzonej folii? Ja kupiłem 4 sztuki tej: http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-4x-folia-na-lcd-wyswietlacz-i6960640892.html i okazało się, że jest 1mm węższa od wyświelanego obrazu :-/
 9. @mgcompany Zależy o jakich otworach piszesz. W etui nie ma otworów - moim zdaniem są niepotrzebne. Natomiast w softshellu, który trzyma telefon są otwory idealnie wycięte.
 10. Tylko się pochwalę moim flip coverem, może się komuś przyda: https://www.aliexpress.com/item/For-Xiaomi-Redmi-Note-4X-Case-Original-J-R-Brand-Flip-Leather-Cover-Hongmi-Note-4X/32810295747.html Świetna jakość(!) i świetnie pasuje. A wygląda biznesowo. Używałem poziomego, ale pionowy lepszy - bo klapka na twarz nie leci podczas rozmowy
 11. A na kompie masz ustawiony protokół IMAP czy POP3 dla wiadomości przychodzących? Powinien być IMAP, bo POP3 po prostu pobiera nowe jako nieprzeczytane i nic nie synchronizuje.
 12. A moja opinia jest że TAK. Żona nosiła w torebce z dala od kluczy i ma kilka małych rysek i jedną 2-3 cm (na szczęście płytkie). Pod tym względem ten ekran to tragedia. I nauczka na przyszłość: Nie zdejmować folii transportowej dopóki się nie kupi szkła/folii ochronnej.
 13. @Wojusek Ja kupiłem na banggood za około 65 zł. Teraz jest ponad 90. Fajne promocje pojawiają się na cebula.online.