Jump to content

maludroid

Użytkownicy
 • Posts

  124
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

maludroid last won the day on July 6 2021

maludroid had the most liked content!

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN10Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

maludroid's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Reacting Well Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

27

Reputation

 1. Cześć, Jestem na Globalu RKFEUXM 12.5.7. Aplikacja Aktualizacje w wersji 7.7.0, w roocie leży plik miui_SWEETEEAGlobal_V13.0.3.0.SKFEUXM_73299ee316_12.0.zip Co dalej? Nie widzę nigdzie żadnej opcji aktualizacji, a wyszukiwanie zwraca 'brak'.
 2. Odnośnie częstotliwości to nie o to chodzi. Ty mówisz o kanałach - czyli o wąskich pasmach. Kanał dobiera się tak, żeby nie zakłócał się z innymi sieciami WiFi (sąsiadującymi) - i na 99% właśnie to robiłeś. Np dla 2,4GHz kanał 1 to 2,401–2,423 GHz, a ostatni - 13 to 2,461–2,483 GHz. Ja z kolei mówię o paśmie. Wiele routerów wspiera drugie pasmo - 5Ghz, gdzie są dużo większe osiągi, ale kosztem zasięgu który jest o wiele gorszy. Istnieje prawdopodobieństwo że Twój telefon połączył się właśnie na 5Ghz i dlatego szybciej spada zasięg. Musiałbyś w ustawieniach routera sprawdzić czy masz włączone 2,4 i 5 GHz i np na chwilę wyłączyć 5Ghz, zostawić 2,4Ghz i wtedy sprawdzić czy coś się zmienia. Jaki to jest router? PS: Masz rację - w telefonie nic nie zmienisz, bo to router nadaje częstotliwość i telefon po prostu się na niej łączy. Jedyną sytuacją w której masz wpływ na częstotliwość na której się łączysz to sytuacja w której router ma sieci o różnych nazwach dla 2,4Ghz i dla 5Ghz - wtedy w telefonie możesz wybrać konkretną z nich. Często jednak sieci mają taką samą nazwę i teoretycznie to telefon powinien sam wybierać w danym momencie tą, która ma lepszy sygnał.
 3. Sprawdzałeś czy to nie jest wina częstotliwości? Tak by to działało, gdyby Redmi Note 5 Pro łączył się na 2,4Ghz, a Redmi Note 10 Pro na 5GHz, bo z założenia 5Ghz dużo słabiej przenika przez ściany. Jeśli masz dwuzakresowy router to bym się temu przyjrzał.
 4. Panowie, wątek się Wam pomylił. Jak wrażenia z oficjalnego 12.5.1?Używa ktoś?
 5. Też tak macie że alarmy się uruchamiają w tle? Żeby wyłączyć alarm muszę rozwinąć obszar powiadomień i znaleźć powiadomienie o alarmie. Mam tak zarówno we wbudowanym zegarku jak i oddzielnej aplikacji z alarmem. Na poprzednim telefonie (rn8t) alarm pojawiał się na ekranie na pierwszym planie.
 6. A w ustawienia/ekran główny/ekran główny masz ustawiony klasyczny czy z szufladą?
 7. No spoko, ale czy to nie oznacza że trzeba na nią u nas uważać?
 8. O co chodzi z tymi dopiskami: ' Change Logs & Download The V12.0.10.0.RKFEUXM is not released to {Poland}' ? Źródło: https://c.mi.com/thread-3631538-1-0.html
 9. Czy działa Wam wyszukiwanie głosowe w oryginalnym pilocie na 3420 albo 3488? Mi na 3420 zaraz po zainstalowaniu działał, ale tylko do pierwszego restartu. PS: Patrzę i nie wierzę, że rozmawiacie o 'problemie' wylogowania z Netflixa.
 10. Czy nowy soft rozwiązuje też problem z niedziałającym mikrofonem w pilocie? Zaraz po przywróceniu ustawień fabrycznych działa. Ale tylko do pierwszego wyłączenia.
 11. Wiem już że na romie GLOBAL raczej na 100% nie da się rozmów nagrywać. Czy ktoś próbował wgrywać ROM India lub Indonesia i czy działa tam nagrywanie rozmów?
 12. To ja mam w domu dwa RN7 z polskiej dystrybucji i jeden ma EEA (x-kom), a drugi GLOBAL (sklep euro-rtv-agd). Chciałbym mieć jednolitość. Czy zipem z aktualizacją można przejść z EEA na GLOBAL? Jeśli nie, to jak najprościej? (trzeba odblokowywać bootloader?). Pytanko dodatkowe: która wersja jest prawidłowa dla oficjalnej polskiej dystrybucji?
×
×
 • Create New...