Materius1994

Użytkownicy
 • Content Count

  99
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Good

About Materius1994

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  mi4c

Recent Profile Visitors

448 profile views
 1. Materius1994

  Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje

  Siema. Długi czas nie śledziłem wątku i mam pytanie. Jakieś pół roku temu zmodyfikowana wersja MiFit oferowała monitoring tętna na wykresie. Teraz na najnowszej wersji nie widzę takiej opcji. Wie ktoś jak to włączyć albo dlaczego zniknęło?
 2. Materius1994

  MIUI 9.1.10

  @Acid jest szansa abyście dodali możliwość wyłączenia na stałe tych powiadomień? Zajmują sporo miejsca i wprowadzają bałagan.
 3. Siema, Próbowałem odblokować swój nowy telefon i wywaliło mi komunikat przy 99 procentach, że muszę odczekać 360 godzin, czyli 15 dni. Da się to jakoś przyspieszyć, czy muszę czekać i używać chińskiego romu?
 4. Pytanie do osób posiadających nieprzyjemne wibracje. Posiadam Oclean SE. U mnie występuje coś w stylu stuknięć/mocniejszych chwilowych wibracji/ bicia raz na jakiś czas podczas mycia na jednym z trybów i czasem też podczas przełączania. Też tak macie? Jeśli tak to reklamowaliście to?
 5. Materius1994

  Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje

  Pobrałem najnowszą (3.3.1) zmodowaną wersję MiFita i nie wczytuje mi mapy, w dodatku jest chińska i domyślna lokalizacja to chiny. Też tak macie? Jeśli nie to na której wersji ?
 6. Materius1994

  Miui: Zamykanie pracujących aplikacji w tle

  Na mi4c - praktycznie każda po minucie na redmi 4 pro jest zadowalająco, choć system lubi ubić Chrome'a, messenger'a, wiadomości co mnie boli, bo często korzystam, a niektóre długo się ładują.
 7. Materius1994

  Miui: Zamykanie pracujących aplikacji w tle

  A nie da się tego "ubijania" jakoś ograniczyć ? Nie po to dokłada się do wersji 4 GB, aby telefon wykorzystywał 2-3 GB ramu
 8. Materius1994

  MIUI 8.4.26 / 8.5.3 / 8.5.8

  @AcidZ opisu wynika, że najnowsza planowana aktualizacja będzie przystosowana pod nową wersję nakładki. Oznacza to, że wraz z najnowszą aktualizacją nadejdzie premiera MIUI 10 na xiaomi.eu?
 9. Materius1994

  [Luty 2018] Kupony na IBUYGOU.COM

  Planuję zrobić zakupy w sklepie IBG i chciałbym Was zapytać o poradę. Chcę uniknąć VATu. W takim wypadku jak na obrazku muszę wykupować dodatkowe ubezpieczenie od VATu ?
 10. Materius1994

  MIUI 8.4.26 / 8.5.3 / 8.5.8

  Macie przycisk odp przy powiadomieniu jak przychodzi sms? U mnie na Redmi 4 pro gdzieś zniknęło i nie mam możliwości użycia szybkiej odpowiedzi
 11. Materius1994

  Brak usługi / brak zasięgu po restarcie

  Wciąż nie wiem jak to naprawić w normalny sposób ale full wipe pomógł. temat do zamknięcia
 12. Cześć! Mam problem z brakiem zasięgu. Telefon mi się rozladowal będąc na dworze, po uruchomieniu go pod ładowarka już nie miałem zasięgu. Cały czas mam brak usługi, wyskakuje komunikat że nie można połączyć z siecią. Na innej karcie sim to samo, moja działa na innym telefonie. Próbowałem grzebać w opcjach ale bez rezultatu. Telefon mi4c, system stable, bootloader odblokowany. Próbowałem już z desperacji czyścić cache dalvik i nic. Nie chcę jeszcze robić hard resetu. Macie jakieś pomysły co z tym zrobić?
 13. Materius1994

  Dlaczego są rózne pudełka z opaską

  A to faktycznie reklamujcie. Mi się udało w sierpniu kupić na ali w promocji dwie w wersji china i jak na razie sprawują się dobrze. Dziewczyna zakupiła teraz dwie z gearbest i dam znać jak działają.
 14. Materius1994

  Dlaczego są rózne pudełka z opaską

  Panowie spokojnie. Mam opaskę w wersji china i bateria trzyma normalnie ponad 20 dni. Lecz jeśli włączycie kontrolę tętna 24/7 w jednominutowym interwale to czas działania na baterii spada do 9 -10 dni właśnie. Ja co dzień biegam, więc ładuję co sobotę i zostaje jeszcze jakieś 20-30 procent.