Jump to content

maciek04

Użytkownicy
 • Posts

  608
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by maciek04

 1. Czy może ktoś mi odpowiedzieć, czy do S5 pasuje szczotka główna od S7 ta cała gumowa? Mam kobiety w domu i po każdym odkurzaniu muszę wyciągać włosy co mnie bardzo denerwuję. Może ktoś próbował,a może @Acidma taką widzę. Z góry dziękuję za pomoc.
 2. @turczyn doszedłeś jak zrobić ten kalibrator?
 3. Gdzieś na forum było opisane jak powrócić bez odblokowywania bodloadera ale nie potrafię znaleźć. Chodziło o zmianę nazwy plików może tobie uda się odszukać ten temat.
 4. Jak ci nie zależy na danych aplikacji to zrób format może pomoże.
 5. maciek04

  Problem

  Mnie z kolei wykańcza psychicznie ten czujnik. Nie ma ani jednej rozmowy żebym coś nie włączył uchem a najczęściej jest ściągniętą belka. Global 12.5.6
 6. Z tego co pamiętam to do konta Xiaomi trzeba się zalogować oczywiście jeśli było wcześniej przypisane do tego telefonu. Google jest nie ważne.
 7. Zrób konfigurację, zaloguj się do konta i po problemie.
 8. Wiadomo coś o nowej wersji stable dla Mi9? Niestety ta ma sporo błędów.
 9. @kawior2007 napisz proszę jak podmienić ta tarczę. Kiedyś to robiłem ale kompletnie nie pamiętam jak.
 10. Myślę że godzinę też można śmiało powiększyć, ogólnie żeby jak najwięcej wyświetlacza wypełnić.
 11. @Dru79Pobrałem twoją przeróbkę. Była by fajna tarcza jakby nie to że wszystko jest za małe. Mimo to szacun za pracę.
 12. To że nie pokazuje nazwy kontaktu to nie jest wina softu tylko ostatniej aktualizacji Amazfit. Poszukaj poprzedniej wersji, ja tak zrobiłem i jest Ok. Amazfit musi cały czas działać w tle żeby były powiadomienia. Jak system go wywali z ramu lub sam ubijesz to nie będzie powiadomień.
 13. Instalował ktoś na Mi9 nową wersję? Jakieś spostrzeżenia?
 14. O jakie aplikacji piszesz, skąd pobrać?
 15. Normalnie magia. Dziękuję bardzo. Na przykład żeby sprawdzić jak daną trasę zarejestruje GPS w telefonie. Inny przykład za mało bateri w opasce na trening.
 16. Do obsługi zegarka używam aplikacji Amazfit. Może mi ktoś pomóc znaleźć jak w w/w włączyć trening. W Mifit było to proste a w Amazfit nie mogę znaleźć takiej funkcji.
 17. Mógłby mnie ktoś poratować linkiem do poprzedniej wersji stable na Mi9 z przed rebuildu?
 18. Przepraszam za zamieszania, musiałem przetłumaczyć stronę i wiem o co chodzi.
 19. @Orjon czy dla Mi9 też był rebulid? Jeśli tak to wstaw link proszę.
 20. Nie dało by się przywrócić rozszerzonego menu wyboru sieci? Często korzystałem z ustawienia tylko LTE.
 21. Zaktualizowałem Mi9 do Miui 12. Pierwsze co mnie zmartwiło to to że dalej jest błąd logowania się odciskiem palca do aplikacji bankowych. Reszta wyjdzie w trakcie. Z powiadomieniami też jest problem tak jak i na ostatnim stable Miui 11. Gdy wchodzę w ustawienia przeglądarki wszystko jest na biało, jak kliknę w jakąś zakładkę robi się czarna. Mam ustawiony tryb ciemny.
×
×
 • Create New...