Skocz do zawartości

MiFit 3.0


Diaph

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, backlit napisał:

Bardziej odznaczyłbym opcje : Profil - Ustawienia -> Pokaz status na pasku powiadomień - to powoduje, że jak opaska się połączy ponownie (np po wyjściu z zasięgu) pojawia się wibracja i ikonka z logo MI.

To niestety nie pomagalo wciaz pojawialo sie co jakis czas logo z Ml i wibracja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Bereta napisał:

To niestety nie pomagalo wciaz pojawialo sie co jakis czas logo z Ml i wibracja.

Napisałem co trzeba zrobić, bo domyślnie po aktualizacji zaznaczona jest w aplikacjach do powiadomień w Mi Fit właśnie Mi Fit. Proszę nie kombinować tylko zrobić to co napisałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tomurbanowicz napisał:

Napisałem co trzeba zrobić, bo domyślnie po aktualizacji zaznaczona jest w aplikacjach do powiadomień w Mi Fit właśnie Mi Fit. Proszę nie kombinować tylko zrobić to co napisałem :)

Zrobilem dziala :) zastanawia mnie tylko czy czegos nie trace w funkcjonowaniu opaski odznaczajac ta opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanowne Grono!

Potwierdzam- objawy zniknęły, tylko pytanie - o czym były te powiadomienia? Może chodziło o cykliczny pomiar pulsu ale nie jestem pewien. Rosyjska modyfikacja jest b. fajna, przeniosłem apkę na SD, bawię się pulsem. Wykres trochę mało czytelny i niejasna metodyka pomiaru...Mimo wszystko wywaliłem wszystkie inne programy do MiBand 2, teraz ten jeden oferuje wszytko co ważne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, j.wojak napisał:

Witam Szanowne Grono!

Potwierdzam- objawy zniknęły, tylko pytanie - o czym były te powiadomienia? Może chodziło o cykliczny pomiar pulsu ale nie jestem pewien. Rosyjska modyfikacja jest b. fajna, przeniosłem apkę na SD, bawię się pulsem. Wykres trochę mało czytelny i niejasna metodyka pomiaru...Mimo wszystko wywaliłem wszystkie inne programy do MiBand 2, teraz ten jeden oferuje wszytko co ważne.

 

To po prostu chińscy programiści. Program wybudza się automatycznie w tle (proces) dokładnie co 10 minut, stąd te powiadomienia (tak było odkąd pamiętam od wersji 3.0.0, nie zwracałem uwagi wcześniej).

log.png

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, delsol11 napisał:

Gdzie te Mody można znaleźć?

Kilka postów wyżej. Pobierz ten, bo najnowszy i sprawdzony: https://miuipolska.pl/forum/topic/26792-mifit-30/?do=findComment&comment=377024

Tylko naiprawdopodobniej bedziesz musiał najpierw odinstalować oryginalną wersję i instalować na czysto (nic poza tym nie trzeba robić,odpinać opaski itd.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) mam opaskę miband 1s zainstalowałem ten mod i wszystko działa nawet powiadomienia SMS z GOsms !! ale mam pytanie włączyłem funkcję Automatyczne wykrywanie tętna i teraz mam pytanie czy to działa tylko z miband2 czy gdzieś w aplikacji pojawi się wykres ? bo nie mogę znaleźć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2017 o 14:26, tomurbanowicz napisał:

To po prostu chińscy programiści. Program wybudza się automatycznie w tle (proces) dokładnie co 10 minut, stąd te powiadomienia (tak było odkąd pamiętam od wersji 3.0.0, nie zwracałem uwagi wcześniej).

log.png

W najnowszym buildzie 3.0.5 (mod LoleX), program nie wybudza się już co 10 minut :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część. Mam zainstalowanego mi fit 3.02 i natrafiłem na info że można wyświetlać nazwy kto dzwoni lub numery na opasce. Zmieniłem język tele na angielski i działa to tak jak ktoś pisał. Po powrocie do naszego języka tylko ikonka. Da się to jakoś obejść.

Przepraszam jeśli już gdzieś to był, nie śledzę tego działu na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Rob83 napisał:

Przepraszam jeśli już gdzieś to był, nie śledzę tego działu na bieżąco.

Znajdź w tym wątku link do pobrania Lolex mod 3.05 i będzie działało z pl. Trzeba odinstakować mifita którego masz i zainstalować nowego z pobranego .apk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, tomurbanowicz napisał:

A normalnie jest po angielsku? Jak tak, to poproszę autora o MOD z wersją angielską.

Tak, w oryginalnej 3.05 jest po angielsku. Dla mnie to nie problem, "ponimaju po ruski". Wybrałem się dzisiaj na rowerową przejażdżkę, bez słuchawek i komunikaty co kilometr po rosyjsku. Ale nie chcę się rejestrować na tym rosyjskim forum, dlatego z nowymi wersjami Lolexa liczę na ciebie.

 

6 minut temu, Dutche napisał:

Na 3.04 nie działa powiadomienie SMS? Macie jakiś pomysł telefon mimax

Zainstaluj 3.05 Lolex mod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wersji z marketu nie zapisuje mi treningu "bieżnia". Co prawda nie robię tego na bieżni i nie macham przy tym rękami jak przy bieganiu, ale chciałbym zapisywać w ten sposób różne aktywności żeby móc później sprawdzić wykres pulsu. Jakieś pomysły? To ma jakieś ograniczenie i jak wykryje, że to faktycznie nie był bieg to nie zapisze tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...