Jump to content

tomurbanowicz

Użytkownicy
 • Posts

  1,411
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  42

Everything posted by tomurbanowicz

 1. Nie wiecie jaki parametr w JSON ustawia priorytet obrazków "zawsze na górze"? Mam kilka nałożonych na siebie w tym miejscu, a chciałem mieć jeden zawsze na wierzchu - to temperatura bieżąca. Druga spraw, jak ustawić mały obszar sekund do odświeżania sekundowego? Jest jakaś możliwość w JSON? Kombinuję z tarczą z sekundnikiem i zależy mi żeby tylko sekundnik był odświeżany co sekundę.
 2. Nie wiecie jaki parametr w JSON ustawia priorytet obrazków "zawsze na górze"? Mam kilka nałożonych na siebie w tym miejscu, a chciałem mieć jeden zawsze na wierzchu - to temperatura bieżąca. Druga spraw, jak ustawić mały obszar sekund do odświeżania sekundowego? Jest jakaś możliwość w JSON? Kombinuję z tarczą z sekundnikiem i zależy mi żeby tylko sekundnik był odświeżany co sekundę.
 3. Jak wygląda sprawa AOD w T-Rex 2? Jakie są dostępne tarcze non-stop wyświetlane? Jak wypada bateria przy standardowym użytkowaniu z powiadomieniami, bez GPS, ale z włączonym AOD?
 4. Jak wygląda sprawa AOD w GTR 4? Jakie są dostępne tarcze non-stop wyświetlane? Jak wypada bateria przy standardowym użytkowaniu z powiadomieniami, bez GPS, ale z włączonym AOD?
 5. Nie wiem, czy nie prościej będzie spolszczyć ostatnią wersję rosyjską
 6. Bez rozpakowania, po prostu edycja HEX binarki https://mh-nexus.de/en/hxd/ Wyszukaj wszystkie ciągi z numerem i wprowadź dokładnie w tych miejscach nowe - nie może być ani mnie, ani więcej hex - zastąp po prostu to co było nowymi 1:1.
 7. Nie można po prostu w FW zmienić numer wersji na 1.1.7.02? Tak robiłem z poprzednimi pierwotnymi wersjami. BTW: czy ta wersja PL ma wyłączone podświetlanie i wybudzanie ekranu przy powiadomieniach?
 8. Jesteś w stanie przerobić FW, aby podświetlenie koronką (przyciskiem), było np. 4 razy krótsze? IMO nie potrzeba tak długiego podświetlenia.
 9. Jest w nim latarka? I czy możesz sprawdzić, czy masz powiadomienia z GMAIL? Coś u mnie na tym rosyjskim FW nie miałem.
 10. Zupełnie wypadłem z tego - nie odnajduję się po nowemu w tych nowych FW. Osobiście wystarcza mi mój FW z modem OFF.
 11. Jakby ktoś był zainteresowany, to przesyłam moda starego poczciwego FW 1.1.5.24 z wyłączonym podświetlaniem i wybudzaniem - czcionka w powiadomieniach jest IMO bardziej czytelna niż w tych nowych modach rosyjskich. Font PL (by Januz) wersja big MOD MiFit i reszta do pobrania tutaj: FW-1.1.5.24_PL-off.zip
 12. Ale bez płatnej Likeapp++ się to raczej nie uda - po nieudanych próbach zrobiłem zwrot. BTW: Chyba udało mi się wyłączyć podświetlanie i wybudzanie powiadomień w moim poczciwym FW 1.1.5.24 jakby ktoś był zainteresowany. BTW2: Nie przychodzą mi powiadomienia z GMAIL na tym rosyjskim modzie - reszta powiadomień jest OK.
 13. Tylko nie mogę go wgrać - po wrzuceniu kompletu, czegoś brakuje jeszcze, cały czas czeka zegarek na dogranie czegoś. Opłaciłem Likeapp+, próbowałem przez tą aplikacje - bezskutecznie.
 14. Znalazłem - spolszczyłem 2 tarcze. Jak wyjdę z wersji beta to zamieszczę gotowca.
 15. Bo Ty masz na myśli 11 tarczę - czyli tą dodatkową, którą w ten sposób się robi. FW i RES to zawsze był komplet - w RES były natywne tarcze i w nim dokonywałem głównych spolszczeń. Możesz podesłać link do tego narzędzia?
 16. Mnie chodzi o tarczę główną 3 - z sekundami. Chyba tylko mogę w ten sposób. Czy jesteś w stanie podmienić mi tą tarcze wg. moich PNG? BipOS_0.5.5(b7)_by_SloNicK_7.02_1.4_ULOff
 17. W jaki sposób rozpakować RES? Chciałbym podmienić tarcze na swoje, ale mój WatchFace.exe wypluwa błąd: Fatal|System.ArgumentException: Image signature doesn't match. w Resources.Image.Reader.Read() w Resources.Reader.Read(UInt32 imagesTableLength) w Resources.FileReader.Read(Stream stream) w WatchFace.Program.UnpackResources(String inputFileName) w WatchFace.Program.Main(String[] args)
 18. Niestety nie udało mi się znaleźć haka na wyłączenie podświetlania przy powiadomieniach - mody FW wyłączają jednocześnie podświetlanie oraz wybudzanie, czyli przy powiadomieniu jest tylko wibracja bez pokazania powiadomienia.
 19. Ale ona pojawiają się na ekranie i jest wibracja? Można używać z moim modem np. MrTomi-3.5.8-PL?
 20. Wymieniałeś może baterię w BIP? Uważam, że nie wymyślono do tej pory nic tak dobrego jak Amazfit BIP - szkoda, że zaprzestali produkcji :/ Czy jest znacz mod FW który wyłącz podświetlanie podczas powiadomień? Wydłużyłby czas baterii.
 21. To świetnie! BTW: Czy tylko model A1608 posiada e-ink?
 22. Z tego co pamiętam kiedyś, trzeba było robić downgrade etapami - czyli schodzić o jedną wersję w dół. Nie wiem jak jest teraz.
 23. Witajcie po latach Dawno nie grzebałem w BIP i mam pytanie: w jaki sposób zrobić downgrade FW z 1.1.7.02 do 1.1.5.24?
 24. Czy ktoś z Was już wymieniał baterię w Amazfit BIP A1608 i mógłby polecić gdzie ją kupował?
×
×
 • Create New...