Jump to content

tomurbanowicz

Użytkownicy
 • Posts

  1,385
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  42

Everything posted by tomurbanowicz

 1. Uwaga! Antoni Czaplicki podjął się prowadzić dalej wątek. Niebawem będzie przeniesiony/uporządkowany.
 2. Witajcie po długiej przerwie. Czy ktoś z Was podjąłby się prowadzić dalej ten wątek? Widzę, że dużo się dzieje, a ja niestety nie będę mógł go dalej prowadzić z braku czasu - szkoda, żeby się nie rozwijał (chodzi o aktualizowanie pierwszego, drugiego postu itp.).
 3. Moja ostatnio ulubiona tarcza - prosta, ale czytelna mr_tomi-digit4-bez-sek.bin
 4. U mnie wszystko śmiga jak należy. Wrzuciłem z 5 tarcz przez GB (najnowsza wersja). Coś musisz źle robić. Używam moda FW .24.
 5. Problem pewnie jest z plikiem RES (i pewnie w FW też jest coś przestawione) - po rozpakowaniu oprócz pliku log, header, są jeszcze dwa plik 0993.dat i 1021.dat. Nie udało mi się wrzucić ręcznie RES (nawet oryginalnego) z FW .24. Ten w najnowszym modzie jest RES z .16. Co ciekawe, MiFit oryginalny wszystko ładnie wrzuca, a ręcznie przez GB jeszcze czegoś brakuje.
 6. Na pierwszej stronie stronie jest napisane, aby przed wrzucanie FW zainstalować oryginalna apke MiFit i poczekać aż wszystko poukłada w zegarku.
 7. Ja się trzymam MiFit, bo u mnie pogoda się sprawdza jak w żadnej innej apce.
 8. Jest jedna rzecz, która mi się nie podoba - powiadomienia SMS. Nadawca jest w wiadomości, a nie nagłówku jak wcześniej. Jako, że średnio korzystam z MiFit - praktycznie tam nie zaglądam - to pewnie wrzucę poprzednią wersję.
 9. W wersji 4.0.0 jakoś namieszali, że nie wrzuca softu zaszytego, tylko ciągnie z serwera, mimo, że w MrTomi-4.0.0 zaszyłem już przerobiony najnowszy soft. A propos GPS - ja sobie wrzuciłem tak, jak wrzuca się FW, czy RES.
 10. Pewnie masz chińską wersję, albo wrzuć jeszcze raz FW przez najnowszy GB.
 11. Zaktualizowany pierwszy post: MrTomi-4.0.0-PL FW-1.1.5.24-PL.fw FW-1.1.5.24-PL.res FW-1.1.5.24.gps
 12. Przestało działać narzędzie do rozpakowania RES od wersji .24 w górę - bez tego ani rusz. Jak ktoś chętny to mógłby skompilować program: https://bitbucket.org/valeronm/amazfitbiptools/commits/all Ostatni skompilowany z 2018 nie działa z najnowszymi RESami.
 13. Mam już wersję .36. Problem mam z RES, bo nie mogę go rozpakować :/
 14. Problem jest taki, że w MiFit 4.0.0 jest zaszyty FW 1.1.5.16. FW o którym piszecie ciągnięty jest pewnie z chińskiego serwera do którego dostępu nie mam.
 15. Dzisiaj postaram się wydać MOD MiFit. BTW: z tego co widzę, FW jest w wersji 1.1.5.16. U kogoś jest inaczej po aktualizacji?
 16. Być może to zależy od chipa. U mnie w każdym razie nie idzie aktualizacja.
 17. Spróbuj raz jeszcze wrzucić FW i RS - u mnie czasem GB za pierwszym razem nie wrzuca prawidłowo. ==== OK, już wiem co z tym GPS. GPS 18344 jest dla Amazfit BIP 2, a nie dla Amazfit BIP (1). Najnowsza wersja GPS dla Amazfit BIP to 15974, e61dd16,126.
 18. Ile jeszcze razy mamy pisać, że w modach logujemy się przez konto Mi? No i jaką masz teraz wersję GPS w zegarku?
 19. Proponuję zainstalować i sprawdzić Mnie się nie chce
 20. A jest od kogo jest SMS? Pytam, bo nie używam oryginalnej apki MiFit.
×
×
 • Create New...