Lector

Użytkownicy
 • Content Count

  691
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Lector last won the day on June 11 2019

Lector had the most liked content!

Community Reputation

122 Excellent

1 Follower

About Lector

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 07/26/1981

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  https//:XiaomiFans.PL

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  波兹南

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi Note 2 Global

Recent Profile Visitors

1,496 profile views
 1. Alternatywa jest, a nawet powoli dwie Pierwsza już dostępna to GTS. Druga, to dopiero co miała premierę 8 stycznia czyli Bip S. --> https://en.amazfit.com/bip-s.html Ja poszedłem w ten pierwszy, ale zobaczymy czy coś zmienili w Bip S z ekranem (kolorami) to się zmieni. @bembenek a tak sobie ustawiłem po chińsku Niewłaściwe użytkowanie to np: traktowanie zegarka mydłem podczas mycia rąk. Mi zegarek się nie zalał, poszedłem się myć i zegarek zdjąłem. Po umyciu chciałem założyć go na rękę, ale coś mi zaklekotało. Myślałem ze coś mi się przykleiło, patrze a tu ekran lata. U mnie zegarek zawsze był zdejmowany do kąpieli czy na basenie. Wytrzymał 15 miesięcy.
 2. Ja właśnie odzyskałem kasę. Zakupiony w RTV EURO AGD, przed weekendem dostałem pismo ze odrzucili bo ekran odkleił się z winny użytkownika - niewłasiwie użytkowanie. Wczoraj dostałem SMS ze reklamacja uwzględniona i mam do wyboru wymiana na nowy zwrot lub zwrot pieniędzy.
 3. Gdzie kupiony zegarek? @Xanth również gdzie kupiłeś i jak się sprawa reklamacji się zakończyła. Jak zakupiłem w ubiegłym roku w Euro AGD, na koniec roku się rozkleił i dałem na reklamacje. Sklep reklamacje odrzucił z powodu niewłaściwego użytkowania. Zegarek noszony na co dzień, bez pływania, bez kąpieli. Zachlapany był nie raz, bo tak przy każdym kontakcie z wodą trzeba by go ściągać z ręki. Jeszcze go nie odebrałem, będę składał odwołanie.
 4. Jakby ktoś szukał najnowszych wersji firmware: https://t.me/huamifw Dla GTR 47 global to na dziś jest 1.3.5.34
 5. @Kasia19 zapewne trzeba by przeprowadzić zmianę tak jak było w Bip. Poszukaj na stronie z linka ZMIANA CHIŃSKIEJ WERSJI ZEGARKA W WERSJĘ MIĘDZYNARODOWĄ Może za jakiś czas to ogarną dla GTS. Chyba ze różnią się hardwarem przez NFC i musi być dedykowany firmware, tak jak w przypadku Mi Band 4 z NFC.
 6. @S3V3N jest to Twoje tłumaczenie we firmware które zapodałeś czy zapodałeś już firmware z przecieku? Tym bardziej ze zgłaszane poprawki wskazują na to iż to tłumaczenie od Huami. Nie żebym wątpił w Twoje umiejętności, ale też mogę rzucić linkiem. https://t.me/huamifw/262
 7. Nowe wydanie aplikacja obsługuje BIPa i opaski Mi Band, oraz wagi. Równocześnie mocno zmieniła się szata graficzna.
 8. Wizualnie Nexo jest super, taki powrót do pierwowzoru - Pace Ogólnie to z nowych niż nie urwało mi jaj
 9. Dziś zapewne pokażą nowe cztery zegarki: Verge 2 - lub Nexo - https://cn.amazfit.com/nexo.html Verge Lite - https://cn.amazfit.com/verge-lite.html Bip Lite - https://cn.amazfit.com/bip-lite.html Bip 2 - chyba taka nazwa - https://cn.amazfit.com/health-watch.html Możliwe ze jeszcze pojawi się Mi Band 4.
 10. OK, wracam honor. Pytanie czy nie jest tak jak z centralką Aqara, iż na chwilę obecną nie idzie.
 11. Jak jest to żarówka Aqara, to wydaje mi się łączy się ona przez WiFi.
 12. Google Home obsługuje tylko po WiFi, nie zepniesz tych włączników. Jak naradzie. Chyba ze Xiaomi zrobi swoją komunikacje pod Google Home.
 13. Ale zapalanie tylko przez czujkę drzwi? Czy też zapalasz przez jakiś dodatkowy przycisk? Byłoby to chyba do ogarnięcia, ale trzeba by zainstalować wcześniejszą wersje Mi Home, bo w tej konfiguracja i przeglądanie scen działa słabo - przynajmniej u mnie. Ale i tak w 100% mogło by to nie działaś poprawnie.
 14. A gdzie zakładasz czujnik dymu a gdzie czadu? Dym tak jak gaz ziemny jest lekki i idzie do góry, dlatego dymu zakłada się na suficie, a gazu ziemnego 50cm pod sufitem. Czad i gaz propan-butan są ciężkie i zakłada się niżej, dla czadu 70-150cm (ponoć optimum to 120cm) a gazu z butli jakieś 40cm nad ziemią. Xiaomi ma tylko dymu (pożarowy) i gazu (pewnie jak każdy gazu wykrywa oba gazy, tylko zależy od wysokości montażu). Więc niech was nie zmylą uniwersalne czujniki czadu i gazu, fakt wykrywa to i to, ale przy wysokości aby wykrywał czad co najwyżej wykryje propan-butan, lub jak już pomieszczenie się wypełni gazem ziemnym.
 15. Gateway działa w każdym regionie, ale przestawienie regionu w aplikacji filtruje możliwość obsługi urządzeń. Czyli nawet na jednym gateway mógłbyś obsłużyć dwa regiony, pod warunkiem sklonowania aplikacji i ustawieniach dwóch regionów.