Lector

Użytkownicy
 • Content Count

  677
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Lector last won the day on December 17 2017

Lector had the most liked content!

Community Reputation

114 Excellent

1 Follower

About Lector

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 07/26/1981

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  http://xiaomifans.pl/

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Poznań

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi Note 2

Recent Profile Visitors

1166 profile views
 1. Lector

  Smart Home od Xiaomi

  Gateway działa w każdym regionie, ale przestawienie regionu w aplikacji filtruje możliwość obsługi urządzeń. Czyli nawet na jednym gateway mógłbyś obsłużyć dwa regiony, pod warunkiem sklonowania aplikacji i ustawieniach dwóch regionów.
 2. Lector

  Smart Home od Xiaomi

  Na portalu pisali o współpracy z Ikea. https://miuipolska.pl/xiaomi-nawiazalo-partnerstwo-strategiczne-z-siecia-sklepow-ikea/
 3. Lector

  Smart Home od Xiaomi

  Jakiś nowy czujnik? https://www.gearbest.com/smart-access-lock/pp_009174224270.html?wid=1433363
 4. Jeżeli masz wersje z N to można podpiąć mu zasilanie i sterować bezprzewodowo innymi urządzeniami - przynajmniej tak można ustawić w Mi Home. Dla wersji bez N można by spróbować zastosować https://www.castorama.pl/produkty/instalacja/instalacje-elektryczne/aparatura-modulowa-i-bezpieczniki/wkladki-bezpiecznikowe/bezpieczniki-automatyczne/kondensator-elektro-plast-do-swietlowek-i-led.html na wyjściu z włącznika (L1) i pod N.
 5. Lector

  Xiaomi Bedside Lamp

  Nie , nie można.
 6. Lector

  Smart Home od Xiaomi

  Kiedy jest to migotanie? Na włączony oświetleniu czy wyłączonym? Jeżeli efekt masz na wyłączonym oświetleniu to możesz spróbować tego https://www.castorama.pl/produkty/instalacja/instalacje-elektryczne/aparatura-modulowa-i-bezpieczniki/wkladki-bezpiecznikowe/glowki-bezpiecznikowe/eliminator-rozblyskow-kontakt-simon-do-zarowek-energooszczednych-i-led.html
 7. Lector

  Smart Home od Xiaomi

  Nie, nie możesz bo masz starą instalacje.
 8. Lector

  Smart Home od Xiaomi

  A ile masz tych kabli? Tylko dwa? Jak są dwa to niebieski idzie od lampy czyli tzw L1 i nie będzie w nim fazy. Jest to zero z lampy, a Ty potrzebujesz zero z przed lampy.
 9. Lector

  Smart Home od Xiaomi

  @cold11 napisz coś więcej, a nie cytujesz mój post bez sensu.
 10. Lector

  Smart Home od Xiaomi

  Ile masz przewodów w puszcze? To ze jest niebieski, nie oznacza że jest to neutralny. Bo w starych instalacjach puszczało się parę żył od puszki do włącznika a były to kolory brązowy (lub czarny) i niebieski. Jeżeli masz neutralny w puszcze włącznika, to raczej jest to nowa instalacja (nowy typ) i tak możesz podłączyć ten tańczy włącznik. A sprawdziłeś jakoś że jest tam zero? Samo pokazanie zdjęcia puszki z kablami już by pomogło.
 11. Lector

  Smart Home od Xiaomi

  Jak masz dwie żyły i obie podpięte pod włącznik to kup ten drugi https://www.gearbest.com/alarm-systems/pp_625774.html?wid=1433363#goodsDetail To ze jest kolor niebieski nie oznacza ze jest to neutralny (zero). Jakby nie patrzeć i byłoby zero to i tak będzie pasować W tedy zera nie podpinasz.
 12. Lector

  Mi Air Purifier

  Jaki masz region? Ja mam Chiny, tu działa wszystko. Możliwe że oczyszczacz z Polskiego sklepu nie będzie tu działał, tak jak odkurzacze.
 13. Lector

  Mi Air Purifier

  Nie masz listy urządzeń? Tam musisz odszukać oczyszczacz.
 14. Lector

  Mi Air Purifier

  Automatyzacje ustawiasz w Mi Home, a nie w pluginie do obsługi oczyszczacza.
 15. Lector

  Smart Home od Xiaomi

  Gniazdko ma swój programator. Możesz spróbować ( o ile nie próbowałeś) wywalić urządzenia które wariują i dodać na nowo.