Lector

Użytkownicy
 • Content Count

  702
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Lector last won the day on January 31

Lector had the most liked content!

Community Reputation

124 Excellent

1 Follower

About Lector

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 07/26/1981

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  https//:XiaomiFans.PL

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  波兹南

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi Note 2 Global

Recent Profile Visitors

1,716 profile views
 1. @imadloo zegarek spakuj w kopertę bąbelkowa i wysyłaj jako list nie paczkę - o wiele taniej wychodzi, sam tak odsyłałem MiBanda 3.
 2. U kumpla też pojawiła się rysa na kopercie, dosłownie po dwóch dniach, a sam nie wie jak do tego doszło.
 3. Pewnie chodzi o aplikację Amazfit.
 4. Jakby co to oba GTRy 47 i 42 dostały polski plus GTS.
 5. Czyżby już nie miał się pojawić żaden nowy rom od Xiaomi dla Mi Note 2? Ostatnio myślałem na jaki rom by tu zmienić. Ktoś sprawdzał https://forum.xda-developers.com/mi-note-2/development/rom-pixel-experience-t4037923
 6. Wejdź poprawkę na sytuacje w Chinach - wirus.
 7. Jaka apka - oficjalna? Jeżeli jakiś MOD to może być problem z podpisem aplikacji.
 8. Tak jak wyżej piszą, odblokowywanie z poziomu aplikacji. Parowanie zegarka z aplikacji za pomocą kodu QR. A to pozostałe ustawienia jeśli chodzi o widoczność.
 9. Hmm, u mnie jest tak. Włączone odblokowywanie telefonu zegarkiem.
 10. Alternatywa jest, a nawet powoli dwie Pierwsza już dostępna to GTS. Druga, to dopiero co miała premierę 8 stycznia czyli Bip S. --> https://en.amazfit.com/bip-s.html Ja poszedłem w ten pierwszy, ale zobaczymy czy coś zmienili w Bip S z ekranem (kolorami) to się zmieni. @bembenek a tak sobie ustawiłem po chińsku Niewłaściwe użytkowanie to np: traktowanie zegarka mydłem podczas mycia rąk. Mi zegarek się nie zalał, poszedłem się myć i zegarek zdjąłem. Po umyciu chciałem założyć go na rękę, ale coś mi zaklekotało. Myślałem ze coś mi się przykleiło, patrze a tu ekran lata. U mnie zegarek zawsze był zdejmowany do kąpieli czy na basenie. Wytrzymał 15 miesięcy.
 11. Ja właśnie odzyskałem kasę. Zakupiony w RTV EURO AGD, przed weekendem dostałem pismo ze odrzucili bo ekran odkleił się z winny użytkownika - niewłasiwie użytkowanie. Wczoraj dostałem SMS ze reklamacja uwzględniona i mam do wyboru wymiana na nowy zwrot lub zwrot pieniędzy.
 12. Gdzie kupiony zegarek? @Xanth również gdzie kupiłeś i jak się sprawa reklamacji się zakończyła. Jak zakupiłem w ubiegłym roku w Euro AGD, na koniec roku się rozkleił i dałem na reklamacje. Sklep reklamacje odrzucił z powodu niewłaściwego użytkowania. Zegarek noszony na co dzień, bez pływania, bez kąpieli. Zachlapany był nie raz, bo tak przy każdym kontakcie z wodą trzeba by go ściągać z ręki. Jeszcze go nie odebrałem, będę składał odwołanie.
 13. Jakby ktoś szukał najnowszych wersji firmware: https://t.me/huamifw Dla GTR 47 global to na dziś jest 1.3.5.34