Diaph

MiFit 3.0

Recommended Posts

Dnia 2.12.2017 o 07:46, pkonrad napisał:

Pojawiła się najnowsza wersja aplikacji Mi Fit oznaczona numerem 3.1.8.1
Link do pobrania: https://www.apkmirror.com/wp-content/themes/APKMirror/download.php?id=315315

Po wgraniu fw (v.0.1.0.11 z tego MiFit'a) do Amazfit BIP pojawiła się opcja odnajdowania telefonu z poziomu opaski - w poprzedniej wersji softu tego nie było. Pogoda też jest teraz tylko w 5 odsłonach (z krzaczkami ale co tam) :)

A to nie wiem, przeskoczyło mi z wersji 0.0.88 bodajże na tą najnowszą więc ciężko stwierdzić. Jedno czego nie mogę odnaleźć to opcja zrobienia pomiaru tętna przez aplikację. Nie ma żadnego przycisku czy tylko u Mnie tak jest?

Edited by copernic_us
Kilka błędów

Po aktualizacji to 3.2.0.1 opaska trzyma podejrzanie dobrze. W nocy mierzy puls co 2 minuty, a w dzień co 5. Od piątku spadło tylko 9% baterii, więc powinna trzymać około 20 dni, a na starszych wersjach z trudem trzymała 10.

Pojawiła się nowa wersja aplikacji Mi Fit 3.2.2.1. Aktualizuje ona firmware w opasce do wersji 1.0.1.69

1fda85b776a9a0a19890699e71cc3871.jpg1a26843e20a06f29524b8abf57a5f177.jpg

Link do pobrania aplikacji: https://www.apkmirror.com/apk/anhui-huami-information-technology-co-ltd/mi-fit/mi-fit-3-2-2-1-release/mi-fit-3-2-2-1-android-apk-download/

Edited by mrosi
Dodaj jeszcze pół strony wątku pustych wierszy...
  • Like 1

Jest powiadomienie kto dzwoni na każdej wersji Mi Fit. Wystarczy włączyć język angielski.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Witam, zmieniamy to w ustawieniach telefonu? Bo w opcjach aplikacji nie widzę takiej możliwości.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Witam serdecznie. Zaktualizowałem MiFit do wersji 3.2.4 i cały czas mam monit o wysokim zużyciu energii przez tą aplikację. Na poprzedniej wersji 3.1.6 tego nie było. Pokazuje większe zużycie niż Messenger :) Czy u was jest tak samo ?

Dnia Sat Jan 06 2018 o 19:26, oldhunter napisał:

Czy u was jest tak samo ?

Potwierdzam. Na Mi6 mam tak samo. Instaluje każdą nową wersję, a potem wracam na jedną ze starszych właśnie przez ogromne zużycie bateri. 

Czy wersja 3.2.4 to nie była jakaś beta? Bo pisze pod linkiem do pobrania There's a newer version available below! .     

Wychodzi na to że wersja 3.2.3.1 jest ostatnią stabilną wersją.

Mi Fit 3.2.3.1 to beta. U mnie na RN 4 i Mi Max jest ok. Mi Fit 3.2.4 nie drenuje baterii.

Nie wiem gdzie sprawdzić ile mAh zużywa Mi Fit 3.2.4 ale na ogólnie przedstawia się to tak na Redmi Note 4 Global.

b94b5a289a4b736ce6524713cb90835d.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Dnia 10.12.2017 o 01:39, Kokodzambo napisał:

Po aktualizacji to 3.2.0.1 opaska trzyma podejrzanie dobrze. W nocy mierzy puls co 2 minuty, a w dzień co 5.

A gdzie w Mifit włączyć ciągły pomiar pulsu? I jak sprawdzić te 2 i 5 minut? Szukałem w całej aplikacji, ale nie znalazłem. Jest tylko opcja kontrola tętna podczas snu. Tak czy inaczej nie zapisują mi się dane tętna w trybie ciągłym :(

No dobrze, to o czym pisał @Kokodzambo dla wersji 3.2.0.1? Nie dla Mifita? Nie ma pomiaru ciągłego, czy nie można sprawdzić ustawień 2 i 5 minut?

Witam, wczoraj lub dzis pojawiła sie nowa wersja Mi Fit 3.2.3
Podobno doszly powiadomienia o pogodzie, ale jeszcze nie moglem znaleźć tego do opaski mi band2.
Może komuś się to pojawiło ?
Oraz czy wie ktoś dlaczego nie moge dodać nikogo do znajomych ? Moja dziewczyna ma Androida, ja iOS. Przy probie dodania wyskakuje komunikat ze nie moge dodac samego siebie ????
A gdy dziewczyna chce dodac mnie to wyskakuje komunikat, ze podane konto nie istnieje. A istnieje na 100% ;)

Wczoraj to pojawiła się wersja 3.2.6

Powiadomienia o pogodzie dot. zegarka Amazfit BIP, a nie opaski Mi Band 2

Dnia 12.01.2018 o 11:30, mariokej napisał:

No dobrze, to o czym pisał @Kokodzambo dla wersji 3.2.0.1? Nie dla Mifita? Nie ma pomiaru ciągłego, czy nie można sprawdzić ustawień 2 i 5 minut?

Dnia 12.01.2018 o 11:31, pkonrad napisał:

W aplikacji Mi Fit taka funkcja jest dostępna np. dla zegarka Amazfit BIP. Dla opaski Mi Band nie.

Opcja ta jest na pewno dostępna w modyfikacji Mi Fit Lolex (innych nie sprawdzałem), działa z Mi Band 2. Pomiar tętna ciągły co 1, 10, 30 minut lub tylko podczas snu.

Dnia 16.01.2018 o 10:01, aangielek napisał:

Witam, wczoraj lub dzis pojawiła sie nowa wersja Mi Fit 3.2.3
Podobno doszly powiadomienia o pogodzie, ale jeszcze nie moglem znaleźć tego do opaski mi band2.
Może komuś się to pojawiło ?
Oraz czy wie ktoś dlaczego nie moge dodać nikogo do znajomych ? Moja dziewczyna ma Androida, ja iOS. Przy probie dodania wyskakuje komunikat ze nie moge dodac samego siebie ????
A gdy dziewczyna chce dodac mnie to wyskakuje komunikat, ze podane konto nie istnieje. A istnieje na 100% ;)

Info o pogodzie jest dostępne (chyba) tylko dla Amazfit BIP/Pace

Nareszcie wyświetla ID dzwoniącego bez kombinowania że zmianą języka na angielski
Potwierdzam. Mam ustawiony język polski w Xiaomi Note 3 i jest już dostępne ID numeru dzwoniącego. f9e42cdc810099e43a91b507a9ac297d.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

3 godziny temu, pkonrad napisał:

Na tym screenie nie widzę nigdzie opcji włączenia wyświetlania id dzwoniącego.

Opcja  działa po ostatniej aktualizacji 

U mnie po ostatniej aktualizacji nie tylko nie pokazuje callerID, ale wręcz przestało - wcześniej używałem app locale do zmiany na j. angielski, a po aktualizacji mam polski i app locale już nie działa.

W wątku dot. Mi Band 2 widziałem, że u innych działa. Nie wiecie, jak na to pomóc?

Wyświetlanie nazwy/numeru dzwoniącego lub wysylajacego SMS nie działa i nigdy nie działało na oryginalnym Mi Fit, jeśli w telefonie był ustawiony język inny niż Angielski lub Chiński. Jedyna opcja, żeby to uruchomić, to zainstalowanie specjalnie zmodyfikowanej wersji tej aplikacji. Wtedy opaska będzie pokazywała kto dzwoni lub wysłał SMS, nawet jak w telefonie będzie ustawiony język inny niż Angielski czy Chiński.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.