abc00

Użytkownicy
 • Content Count

  675
 • Joined

Community Reputation

124 Excellent

About abc00

 • Rank
  Zaawansowany

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  https://ajnti.pl

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi Mix 3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Global Version Xiaomi Mi Band 5 Bracelet Heart Rate Fitness Tracker Wristband (AliExpress) ^^ wersja global, bez nfc, wysyłka od 25 czerwca
 2. abc00

  MIUI 20.6.4

  Mi Mix 3 - przy instalacji w TWRP wywala błąd na czerwono, że nie może sobie odmontować "system_root" + przy ręcznym kopiowaniu pliku hosts w TWRP - najpierw na czerwono "failed", a tuż pod tym "success". Wrócił przełącznik synchronizacji, więc raczej się zainstalowało, a hosts skopiował. Aparat od jakiś dwóch wydań (ten nowy) jest nieużywalny, albo ma ostrość ustawioną na bliską odległość i nie łapie tego co jest dalej, albo w drugą stronę. Ostatnio dodawałem kartę płatniczą i żeby nie przepisywać wybrałem opcję zdjęcia - wszystko rozmazane i nic sam nie ostrzy (zwykły tryb "zdjęcie"), to samo na dworze, chcesz cyknąć fotkę i na tym się kończy. Działa w zupełnie nowym trybie "wszystko na sztywno". W poprzednim temacie ktoś wspomniał: "Mam wrażenie że aparat od miui wolniej ostrzy w nowej wersji w kadrach z dużą ilością świata" Google Pay działa tylko z fizycznymi terminalami, poprzednio był komunikat, że jakaś inna apka jest na wierzchu (tip z uprawnieniami specjalnymi dla pływających okien nie działał), a na poprzedniej wersji po zatwierdzeniu płatności i klepnięciu odciskiem, chrome zawisł i dalej nie poszła. @rock'n'rolla - wszystko masz tu: https://miuipolska.pl/koniec-wsparcia-miui-m-in-dla-mi-8-mi-mix-2s/
 3. Dobra wiadomość, tylko on zniknął czy jeszcze jakieś inne zabrali? Pytanie - czy Google Pay już działa? - po zmianach w uprawnieniach i "pływających oknach", na Mi Mix 3 przy płatnościach z poziomu telefonu wyskakiwał komunikat, że jakaś inna aplikacja jest na wierzchu. Ten twój tip z poprzednich wątków, czyli "uprawnienia specjalne" - specjalny dostęp - wyświetlanie nad innymi aplikacjami - floating window/pływające okna (wyłączone) u mnie nie działał i ponowne uruchomienie tel. też nie pomagało.
 4. Mi Mix 3 | xiaomi.eu 20.2.27 | brak magisk - jedyne co przestało działać to kupony w apce McDonald's. Ale i tu niespodzianka, przez ostatni tydzień wywalała komunikat o odblokowanym bootloaderze, dziś rano jeszcze to samo, a teraz kupony się aktywują. Na Mi Mix 2s dokładnie taka sama sytuacja... cóż i weź to zrozum, czyżby stwierdzili tam, że to jednak za duże straty? Z Google Pay na szczęście nie ma problemu od dawna.
 5. abc00

  MIUI 20.3.5

  @acocieto ja dziś zauważyłem, tyle że na Mi Mix 3 - 20.2.27 bez root i bez magisk. Dotychczas kupony działały bez problemu, a tu taka niespodzianka. Ludzie i tak kombinują jak mogą, więc takimi działaniami odstraszają tylko klientów.
 6. Można to było, ale kiedyś, a potem kilka opcji BT zwyczajnie wykastrowali... Ukryć to co najwyżej można opaskę Mi Band i tyle.
 7. Czy ja dobrze widzę, że wersja 5g nie ma dual sim? Ludzie na Ali wystawiają negatywy bo niezłe rozczarowanie... no szok.
 8. Dzięki, hosts działa, ale klawiatura po przekopiowaniu wywala w kółko błąd: java.lang.UnsatisfiedLinkError: Failed to load SwiftKey SDK's native library "swiftkeysdk-java" at com.touchtype_fluency.impl.NativeLibLoader.unpackAndLoad(NativeLibLoader.java:92) at com.touchtype_fluency.impl.NativeLibLoader.loadOrUnpack(NativeLibLoader.java:46) at com.touchtype_fluency.SwiftKeySDK.<clinit>(SwiftKeySDK.java:90) at com.touchtype_fluency.SwiftKeySDK.createSession(Native Method) at com.touchtype_fluency.util.d.verify(SourceFile:378) at com.sonyericsson.textinput.uxp.model.swiftkey.LanguagePackConfigurationHandler.verifyLanguagePacks(LanguagePackConfigurationHandler.java:530) at com.sonyericsson.textinput.uxp.model.swiftkey.LanguagePackConfigurationHandler.verifyIfNeeded(LanguagePackConfigurationHandler.java:411) at com.sonyericsson.textinput.uxp.model.swiftkey.LanguagePackConfigurationHandler.scheduleConfigurationIfNeeded(LanguagePackConfigurationHandler.java:369) at com.sonyericsson.textinput.uxp.model.swiftkey.LanguagePackConfigurationHandler.configureIfNeeded(LanguagePackConfigurationHandler.java:324) at com.sonyericsson.textinput.uxp.model.swiftkey.LanguagePackConfigurationHandler.configureIfNeeded(LanguagePackConfigurationHandler.java:310) at com.sonyericsson.textinput.uxp.model.swiftkey.SwiftKeyLanguagePackHandler.configureIfNeeded(SwiftKeyLanguagePackHandler.java:356) at com.sonyericsson.textinput.uxp.model.swiftkey.SwiftKeyEngine.loadLanguages(SwiftKeyEngine.java:680) at com.sonyericsson.textinput.uxp.glue.InputMethodServiceGlue.onCreate(InputMethodServiceGlue.java:285) at android.app.ActivityThread.handleCreateService(Unknown Source:75) at android.app.ActivityThread.access$1600(Unknown Source:0) at android.app.ActivityThread$H.handleMessage(Unknown Source:653) at android.os.Handler.dispatchMessage(Unknown Source:19) at android.os.Looper.loop(Unknown Source:242) at android.app.ActivityThread.main(Unknown Source:98) at java.lang.reflect.Method.invoke(Native Method) at com.android.internal.os.RuntimeInit$MethodAndArgsCaller.run(Unknown Source:11) at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(Unknown Source:275)
 9. I klops, po wgraniu 9.10.11 na Mi Mix2S te dodatki przestały działać... I hosts i klawiatura Xperia. @Orjon czytałem gdzieś kiedyś, że wraz z androidem 10 zmieniły się lokalizacje dla plików. Można je po prostu przekopiować do tych nowych w twrp? Jeśli tak to skąd-dokąd? Zależy mi przede wszystkim na klawiaturze.
 10. abc00

  MIUI 9.8.8

  Zainstalowane (mi mix 2s) i niezły szok... w końcu wróciły powiadomienia z Lite (facebook), których nie widziałem już od niepamiętnych czasów. Wcześniej żadne zmiany nie działały i pufffff naprawione.
 11. Podobne: https://www.dobreprogramy.pl/kalendarz-google-phishing-scam-rosja,News,102441.html
 12. abc00

  MIUI 9.7.11

  @Kaudii zrób to co wyżej sugerował @Orjon @Bartos ja u siebie wyłączyłem "podnieś, by wybudzić telefon", bo w parze z mi bandem tak się właśnie działo. Na razie jest w miarę.
 13. abc00

  MIUI 9.7.11

  @Orjon faktycznie po wyłączeniu tej nakładki HW, wróciło do normy i przy szybkim ładowaniu, telefon też dużo lepiej się zachowuje i tak nie wiesza. Dzięki za tip, oby tak zostało.
 14. abc00

  MIUI 9.7.11

  Na Mi Mix2S tak jak napisał @Orjon interfejs dalej łapie zwiechy i nie odświeża tego co jest na ekranie. W takiej sytuacji zamiast używać przycisk zasilania, najlepiej wysunąć i zwinąć pasek powiadomień (może gdzieś tu jest właśnie przyczyna, czasem górna belka po prostu znika). Do tego telefon najlepiej od razu odblokowywać z czytnika linii papilarnych, a nie z przycisku zasilania. W skrajnych przypadkach tak jak było - restart.