Jump to content

abc00

Użytkownicy
 • Posts

  732
 • Joined

 • Days Won

  2

abc00 last won the day on June 26 2022

abc00 had the most liked content!

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi 12 PRO

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

abc00's Achievements

 1. @Lukasz07 zobacz na przykład te tematy: https://miuipolska.pl/google-pay/
 2. A ja wybrałem wgrywanie przez fastboot, świetna sprawa jak teraz pojawił się wybór co do metody instalacji. Z romów w wersji stable też jest bardzo zadowolony, brak problemów, aktualizacja co jakiś dłuższy czas, dla mnie super.
 3. Po miesiącu czasu udało mi się znaleźć w końcu chwilę. SMS Backup & Restore Pro działa lepiej niż kopia wbudowana w system, ale daleko do tego co chciałem. Numery kart sim przekopiował w sumie przy mms'ach - lepsze to niż nic, ale mało; wątki grupowe się niestety rozdzieliły i nie zostały scalone, a nad wiadomościami widnieje adnotacja "wiadomość grupowa". 71 tys wiadomości przywracało się dwie godziny.
 4. Racja, 2h walczyłem dzisiaj z żarówką Yeli i się poddałem (uprawnienia i lokalizacja), znaczy wziąłem tablet Lenovo, wgrałem tam Xiaomi Home i poszło w sumie od razu, na około.
 5. Na telefonie w opcjach tej sieci wifi, po podłączeniu z kamerką, nie masz czasem ustawionej opcji - "prywatność: użyj losowego MAC"? Spróbuj przestawić na "użyj MAC urządzenia".
 6. Mi się udało znaleźć chwilę czasu i wgrać. Jest dobrze, bez żadnej rewolucji czy większych zmian, czyli dokładnie tak, jak napisali w artykułach na miuipolska.pl Na poprzedniej wersji miałem problem z kafelkiem od Spotify w panelu z powiadomieniami i na zablokowanym ekranie (brak przycisków wstecz / pauza i play / dalej), a na tej wersji jest już ok.
 7. Hmm jedyny problem jaki się pojawił na tej wersji jest ze Spotify - tak jakby jeszcze nie do końca dostosowane do nowszego androida, po wysunięciu panelu z powiadomieniami na kafelku spotify brak przełączników poprzedni/pauza/następny. Włączyłem jakąś playlistę i się nie chciały odtwarzać same kolejne piosenki z listy. Zapewne za jakiś czas poprawią.
 8. 13.2.7.0 wgrane po kablu, na razie ok i oby tak zostało. @dimson bardzo jestem zadowolony i w sumie się nie spodziewałem, że taki fajny model. Gdyby nie potrzeba faktury, pewnie bym brał "S" z pro, ale cóż... Bateria ok, a sporo używam telefonu, ludzie co chwilę z czymś dzwonią, dużo Spotify. W sumie od Mi 11 przestałem zwracać uwagę na baterię, bo te telefony naprawdę szybko można podładować.
 9. Dzięki, tak przypuszczałem, porównując sobie nazwy, tylko gdzieś w głowie świtały tematy chyba z globala i "brandy" pod coś. Hmm... po spaleniu wifi w zwykłym Mi 11, kupiłem 12X dla dziewczyny i 12 PRO bo musiałem mieć fakturę i normalny PL sklep. Z tego co widziałem trafiłem chyba na końcówkę sprzedaży i w x-kom pod koniec września trafiłem czarny PRO 12/256 za 4,5 tys. Potem czekanie na odblokowanie, potem po odblokowaniu PRO, limit miesięczny na koncie xiaomi do 1 urządzenia i po dwóch miesiącach śmigania na danych mobilnych od zakupu ogarnąłem telefony. Z 12X spędziłem chwilę i dla kobiety ideał. Z 12 PRO jestem bardzo zadowolony, bardzo pasują mi proporcje ekranu - nieco szerszy i ciut krótszy. Jedyny minus dla mnie - przednia kamerka na środku, do której muszę się jeszcze przyzwyczaić. Jakby była po lewej jak w Mi 11 bym się nie miał do czego przyczepić. Do tego na obu telefonach wgrane xiaomi.eu ale dla odmiany z linii STABLE i to też na duży plus przy braku czasu. Działa bardzo pozytywnie, problemów brak i z czystym sumieniem polecam. To tak jakby ktoś śledził moją historię z innych wątków, ciąg dalszy nastąpił.
 10. Czy zmiana literki w nazwie ("S" na "T") dotyczy zmiany i aktualizacji Androida do wersji 13? To nadal ogólny rom stable dla 12 PRO, a nie jakaś wersja z przeznaczenia np. dla Orange? Pytam, żeby sobie nie namieszać po przenosinach, aktualnie korzystam ze stable 13.0.41 i jestem bardzo zadowolony.
 11. Pytanie, czy można jakoś wykonać kopię sms i mms 1:1 - by po przywróceniu pozostało to samo przypisanie do karty sim co w oryginale oraz zachowały się nietknięte smsy grupowe? Oba telefony od Xiaomi z zainstalowanym xiaomi.eu, robiłem kopię przez tą wbudowaną w system, ale po przeniesieniu znika przypisanie do danej karty sim oraz rozczłonkowuje wszystkie grupówki i dla niektórych oznacza to "koniec świata" Czy przez synchronizację w chmurze Xiaomi to wszystko się zachowa czy będzie analogicznie jak przy kopii z systemu? Ewentualnie może jakaś sprawdzona zewnętrzna aplikacja do backupu sms, która zachowa te informacje z dual sim?
 12. Hmm... "przynajmniej mi nie dziala ze starszymi telefonami Xiaomi" - ja się tak właśnie zastanawiałem czy można go sparować i używać w Mi 11 lub Xiaomi 12 PRO?
 13. abc00

  MIUI 22.9.7

  Hmm, poszperałem i "sztuczka z trybem samolotowym" nie działa, a na xiaomi.eu piszą, że w Mi 11 płyta tak pada i odcina wifi hehe super: https://xiaomi.eu/community/threads/wi-fi-doesnt-turn-on-in-my-mi-11-miui13-stable.65914/ https://xiaomi.eu/community/threads/mi-11-wifi-problem.61386/ Edit: niestety nowsze aktualizacje nie pomogły, wifi trup, a ja czekam na Xiaomi 12X i 12 pro...
 14. abc00

  MIUI 22.9.7

  W diagnostyce dwie opcje do wifi i żadna z nich w sumie nie pasuje. Wifi trup, tapam ikonkę, pojawia się "włączanie..." i przeskakuje na "Wył". Sterownik padł lub coś z modułem, a żeby było zabawnie w weekend robiłem full wipe i instalację na czysto. Hmm pozostaje przeczekać do piątku i zobaczyć co będzie po nowszej aktualizacji.
×
×
 • Create New...