Waxy

Użytkownicy
 • Content Count

  215
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32 Excellent

About Waxy

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 7

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @JayZ93 Moje luźne przemyślenie - w ustawieniach konta pewnie masz ustawimy wzrost. Każdy przy zakładaniu konta może takie dane ustawić. Może na tej postawie band szacuje?
 2. @Hideaki Z tego co mi wiadomo to nadal musi być mifit + N&F
 3. @Zenderable Fajna aktualizacja, ale moim zdaniem przesył obrazu z telefonu na banda jest zbędny i dodatkowo słabo to działa. Jeżeli chodzi o wyłączenie, to jedynym sposobem jest zamknięcie aplikacji i zmiana tarczy na domyślną. Jedyną dobrą zmianą jest możliwości wgrania emotikonek i tego by band je odczytywał. Może to słowo 'dobra zmiana' jest za duże - po prostu jest to ciekawe urozmaicenie
 4. @szczupak90 Nadal dostępny jest język np: angielski bez polskiego.
 5. @lamale78 Ewentualnie użyj aplikacji Notify lub mi band tools do wyłączenia polskich znaków (aplikacja będzie podmieniała i zamieniła ć na c itp).
 6. @frrancuz Na własne i gotowe. Są dwie opcje.
 7. Jak widać zdania są podzielone. Musisz obejrzeć recenzje i sam ocenić, który Cię bardziej przekonuje
 8. @gwalberg Nie miałem amazfita, zawsze tylko bandy. Ponoć bip ma fajny ekran, ale ja wybrałbym banda 4 - od tej wersji ekran robi robotę na słońcu, a jak Ci nie zależy na GPS to tym bardziej wybrałbym mi banda 4.
 9. @z.piotrek @Zenderable Plus poradnik świeży na yt w naszym języku. Jest to bardzo proste. https://youtu.be/tBNGM7_JhII Modyfikacja samego układu już jest dużo cięższa, ale 'tapety' już nie.
 10. Mam identyczny problem, który pojawia się na dwóch sztukach telefonu. Testowane różne karty od różnych operatorów. Na Rn5 taki problem nie występuje (na tych samych kartach). Pomaga zmiana preferowanej sieci z lte na 3g, ale i to czasem nie zdaje egzaminu. Pytanie czy to problem oprogramowania, czy tych sztuk?
 11. @piotrpp42 Ustawienia - aplikacje systemowe - sms - przełącz przycisk przy raport dostarczenia
 12. Trochę z innej beczki zapytam. Czujecie różnice (na minus) w szybkości odblokowywania czytnikiem lini papilarnych w miui 10 względem miui 9?
 13. 1. Nie ma takiej funkcji. Przy bieganiu nie nalicza mi przebytego dystansu, a co dopiero możliwość wyzerowania. Cały czas mówię o sytuacji gdy biegasz bez telefonu. W tym przypadku możesz użyć stopera i to tyle. Inna sprawa gdy ten telefon masz. Wtedy telefon służy jako miernik trasy (mapa, dystans, czas, prędkość). Band mierzy puls i służy też jako tablica informacyjna do wyżej wymienionych informacji. 2. Każdy ma inne wymagania. Ja na miernik pulsu praktycznie nie patrzę, więc jak się domyślasz dla mnie jego działanie jest wystarczające. Najlepiej działa gdy stoisz w miejscu i się nie ruszasz. W innych sytuacjach działa to różnie.
 14. Zmiana regionu nic nie daje. Trzeba czekać.