Waxy

Użytkownicy
 • Content Count

  205
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Excellent

About Waxy

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam identyczny problem, który pojawia się na dwóch sztukach telefonu. Testowane różne karty od różnych operatorów. Na Rn5 taki problem nie występuje (na tych samych kartach). Pomaga zmiana preferowanej sieci z lte na 3g, ale i to czasem nie zdaje egzaminu. Pytanie czy to problem oprogramowania, czy tych sztuk?
 2. @piotrpp42 Ustawienia - aplikacje systemowe - sms - przełącz przycisk przy raport dostarczenia
 3. Trochę z innej beczki zapytam. Czujecie różnice (na minus) w szybkości odblokowywania czytnikiem lini papilarnych w miui 10 względem miui 9?
 4. 1. Nie ma takiej funkcji. Przy bieganiu nie nalicza mi przebytego dystansu, a co dopiero możliwość wyzerowania. Cały czas mówię o sytuacji gdy biegasz bez telefonu. W tym przypadku możesz użyć stopera i to tyle. Inna sprawa gdy ten telefon masz. Wtedy telefon służy jako miernik trasy (mapa, dystans, czas, prędkość). Band mierzy puls i służy też jako tablica informacyjna do wyżej wymienionych informacji. 2. Każdy ma inne wymagania. Ja na miernik pulsu praktycznie nie patrzę, więc jak się domyślasz dla mnie jego działanie jest wystarczające. Najlepiej działa gdy stoisz w miejscu i się nie ruszasz. W innych sytuacjach działa to różnie.
 5. Zmiana regionu nic nie daje. Trzeba czekać.
 6. Waxy

  Mi Band 3 PL/mody

  @fing W becie oficjalnej tak ale ja wgrałem dodatkowo modyfikację z pierwszej strony i tam jest z kropką. Niby bardziej po naszemu, ale czytelnie j moim zdaniem jest z ukośnikiem
 7. Waxy

  Mi Band 3 PL/mody

  @b4s1l We wcześniejszej wersji (po polsku) data przedstawiała się właśnie z tym "ukośnikiem". Moim zdaniem lepiej to wyglądało
 8. Waxy

  Mi Band 3 PL/mody

  @b4s1l Hej. Pytanie mam do Ciebie. Czy nie sądzisz, że lepiej, aby data była zapisana np: 7/8 Wt, zamiast jak w modzie 7.8 Wt?
 9. Waxy

  Mi Band 3 PL/mody

  @EnJoy89 Nie używaj aplikacji mifit ze sklepu, a tą z tego tematu. Dodatkowo wyłącz i włącz telefon.
 10. Waxy

  MIUI 8.7.19

  @Heisenberg A ten 'problem' (losowy) występujący przy blokadzie za pomocą przycisku, o którym wspominałem wcześniej?
 11. Waxy

  MIUI 8.7.19

  @frrancuz Też się zastanawiałem, czy to nie wada mechaniczna, ale na miui 9 takie rzeczy nie mają miejsca. Zaczęło się to po aktualizacji na miui 10. Też masz RN4X?
 12. Waxy

  MIUI 8.7.19

  @Heisenberg Tobie też raz na jakiś czas na RN4X przy odblokowywaniu czytnikiem lini papilarnych miga ekran blokady zanim pojawi się pulpit? Mam też jedną przypadłość - całkiem losowo. Co ma miejsce? Przy blokowaniu ekranu wskakuje mi ekran blokady. W sensie zamiast się wygasić to pojawia mi się ekran blokady i muszę raz jeszcze użyć guzika do blokady.
 13. Waxy

  MIUI 8.7.12

  Tak. U mnie dzieje się to samo na RN4X. Będę wgrywał v2, ale nie sądzę, że w tym wydaniu zostało to naprawione. Zapewne musimy poczekać na kolejne wydania, aby zostało to poprawione.
 14. Waxy

  MIUI 8.7.12

  @Bastek Wydaje mi się że możesz mieć włączone gesty. Sam nie wiem czy miałem to włączone czy nie. Postawiłem system na nowo - może niepotrzebnie, bo starczyło tylko to przełączyć tak jak mówią inni. @Ursusc360 Wyszukaj może na apk mirror czy jest jakaś nowsza wersja. Kiedyś miałem taki problem. Po instalacji nowego oprogramowania - za każdym razem robiłem roota i "instalowałem" wcześniejszą wersję (oczywiście nadając odpowiednie uprawnienia przy pomocy menadżera). Było to męczące, ale przy którejś aktualizacji problem sam minął.
 15. Waxy

  MIUI 8.7.12

  Dajcie znać czy wam też taki zabieg pomógł z FC przy odpalaniu kalkulatora. Link do kalkulatora. Co do menadżera i jego długiego "myślenia" - sprawdź czy masz zaktualizowany. W Google play znajdziesz. Mi działa bez żadnego problemu czy też spowolnienia.