Jump to content

grzybiarz91

Użytkownicy
 • Content Count

  197
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

grzybiarz91 last won the day on June 27 2020

grzybiarz91 had the most liked content!

Community Reputation

25 Excellent

About grzybiarz91

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

865 profile views
 1. @rezmus mam 2 oczyszczacze Mi Air Purifier 3H, obydwa na EU i z softem 2.0.8.0014, co powoduje problemy z połączeniem do routera UPC. Znam metodę ze zmianą zabezpieczeń, ale wtedy coś innego zaczyna mi szwankować z routerem. Dodatkowo chciałbym soft CN. Pytanie czy byłbyś w stanie pomóc ze zmianą softu na CN i na wersję co najmniej 9, jest coś takiego wykonalne? Pisałem na priv, ale wyskakuje mi informacja "rezmus nie może otrzymywać wiadomości."
 2. Znalazłem rozwiązanie w innym wątku na forum: zmiana w Connect Box'ie szyfrowania z "mieszanego" WPA-PSK/WPA2-PSK na samo WPA2-PSK. Poczekam w takim razie na update do 2.0.9 bez kombinowania we wrzucanie softu bokiem. Dzięki
 3. Na chińskim działam cały czas, brak aktualizacji. Po przełączeniu na Polskę zresztą też. Może dla tego modelu 2.0.8.0011 to najnowsza wersja na ten moment.
 4. Tak, UPC. W sumie to by się mniej więcej zgadzało bo problem pojawił się po aktualizacji (czy ona się w końcu udała czy nie i z jakiej wersji na jaką to nie przyuważyłem niestety). W chwili obecnej wentylator pokazuje mi wersję 2.0.8.0011 i nie ma informacji, żeby była nowsza wersja. Masz jakiś namiar na inne tematy/informacje z problemami z UPC?
 5. Nie pomogło. Próbowałem przeinstalować, zainstalować na drugim telefonie, na telefonie żony z jej konta xiaomi i z mojego - nadal ten sam problem. Wentylator łączy się bez problemy z routerem utworzonym na moim telefonie lub żony, ale z routerem domowym do którego był na początku podłączony nie chce. Jako obejście zastosowałem trik, że zrobiłem ze swojego telefonu router wifi i tak podłączyłem urządzenie, no ale teraz jak chce korzystać z wiatraka to muszę przełączać router wifi w telefonie za każdym razem.
 6. Cześć. Zakupiłem ten wentylator z dystrybucji europejskiej i mam obecnie problem z połączeniem do domowego routera. Opiszę po kolei jak przebiegała konfiguracja, może ktoś się spotkał z podobnym problemem. Mi Home mam ustawiony na serwer chiński, po zmontowaniu urządzenia przeszedłem do dodawania go w aplikacji. Aplikacja znalazła bez problemu wentylator, podłączyła się do niego, dodała go do sieci wifi (router domowy), cała opcja parowania przebiegła poprawnie. Kolejny ekran to ekran wyboru pomieszczenia, po wybraniu i kliknięciu dalej parowanie się wywaliło i wróciło do głównego ekranu
 7. Czy ktoś posiada wymieniony w temacie wentylator? Interesuje się zakupem, ale chciałbym zamawiać z Polski, żeby nie czekać na wysyłkę z Chin. Obawiam się jedynie czy wersja globalna (o ile ten wentylator ma rozróżnienie na wersję globalną/europejską i chińską) zadziała z Mi Home ustawionym na serwer Chiński. Zdecydowaną ilość urządzeń mam na ten region i nie chciałbym przełączać co chwilę regionu żeby móc sterować raz jednym, raz drugim urządzeniem. Jeśli ktoś posiada wentylator prosiłbym o sprawdzenie.
 8. Ja w swojej SE, którą mam pół roku, nie mam i nigdy nie miałem opcji "Area alert". Jest to o tyle dziwne, że kupiłem żonie Oclean Z1 i u niej ta opcja jest. Czy ktoś ma jakiś pomysł lub informacje czemu w SE mogę jej nie mieć?
 9. Czas przed ekranem tylko dla Androida 9? Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka
 10. Wywaliło mi aplikację Emby podczas oglądania filmu, strumieniowałem plik ważący ok. 4-5gb. Ktoś coś potrafi z tego wyczytać? Mi 5S Plus, Xiaomi.eu 9.3.28.
 11. Nie wiecie czy jest już do zobaczenia w Mi Store czy dopiero od premiery? Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka
 12. Do ludzi korzystających z przeglądarki Opera - nie macie tak, że wyjścia z aplikacji do pulpitu ma wyraźnego laga? Z żadną inną aplikacją czy przeglądarką tak nie mam, a z tym mecze się od 2-3 tygodni. Robiłem czyszczenie danych aplikacji i reinstal, ale nie pomogło. Dzieje się tak zarówno na zwykłej Operze jak i Becie.
 13. Mi 5s Plus - aparat się nie włącza, po kliknięciu w ikonę albo zamraża się ekran na pulpicie albo pokazuje się czarny ekran i na nim wisi. Pomaga jedynie minimalizacja. To samo w przeglądarce Opera, przeglądarka się włącza, ale ekran jest zamrożony. Ktoś coś? Wgrywałem wersję z 28.02 bo z 01.03 nie ma dla Mi 5s Plus.
 14. grzybiarz91

  MIUI 8.12.27

  Ja tak miałem sporo wersji do tyłu na Mi 5s Plus. Zresztą nie byłem jedyny bo inne osoby też to sygnalizowały, na różnych modelach.
×
×
 • Create New...