Jump to content

michal36

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  mi5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

michal36's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Witam, po aktualizacji do MIUI 10 mam problem z apk Spotify. Wcześniej na zablokowanym ekranie pojawiał mi się tytuł piosenki oraz okładka albumu na całym ekranie -tak jak w fabrycznej aplikacji muzyka. Na dzień dzisiejszy jest to "dymek" jak z każdego powiadomienia (to mi nie przeszkadza -kwestia przyzwyczajenia do nowego). Natomiast po zmianie piosenki ekran podświetla się na kilka sekund - system traktuje nową piosenkę jako nowe powiadomienie i to już mnie irytuje> Jakieś pomysły jak zmienić to ? PS. - spotifi nie ma uprawnień do wyświetlania powiadomień na zablokowanym ekranie
 2. Witam, Gdy wejdę: Panel Sterowania->Zarządzanie aplikacjami -> Gdy wejdę w dowolną aplikację KAŻDA ma włączoną funkcję "Ogranicz użycie danych" i zaznaczone obie opcje WiFi i dane mobilne (screen) co tak naprawdę robi ta funkcja ? jak działa? Czy dla aplikacji typu komunikator (które z założenia mają działać w tle i pobierać dane) ta funkcja nie powinna być odhaczona?
 3. Witam, szukam widget kalendarza który, będzie przezroczysty, wyświetlał tylko tekst (najlepiej na biało)- tylko data +wydarzenie z kalendarza. coś takiego jak w tym poście:
 4. Witam, poszukuję coś co będzie działało jak "aplowy" airplay ale do stremu muzyki -chodzi o TIDAL. Wszystkie aplikacje które znalazłem owszem działały ale tylko z plikami wgranymi na urządzenie - a mi potrzeba coś co przeniesie muzykę z tidala taki jak w airplay.
 5. sprawdź czy masz ustawione: Pasek powiadomień i statusu ->powiadomienia aplikacji-> wybierz apkę->wejdź i włącz dioda powiadomień
 6. Witam, Odgrzeję. Czy ktoś znalazł sposób na to? bądź aplikację aby na ikonie maila cały czas była wyświetlana liczba nieprzeczytanych wiadomości ?
×
×
 • Create New...