Jump to content

mario9

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About mario9

 • Rank
  Nowy
 1. Rozumiem. Czy da coś z tym zrobić żeby działało? Ciekaw jestem czy komuś działa powiadomienia połączeń głosowych lub wideo what's app?
 2. Sprawdzalem na aplikacji notify mi band także też nie ma powiadomienia połączenia what's app. Czy na oryginalnym aplikacji mi fit innym użytkownikom są powiadomienia połączeń głosowych lub video aplikacji what's apps? Zastanawiam czy to wina opaski czy aplikacji mi fit czy systemu telefonu. Myślałem że jak mam telefon xiaomi i opaskę także xiaomi to będzie bez problemu a tu widzę że coś nie tak. Także aplikacja Skype i Duo nie ma powiadomienia połączeń.
 3. Mam opaskę mi band 3. Kupiłem w autoryzowanym sklepie. Opaska działa. Powiadamia: SMS, zwykłe połączenia telefoniczne GSM, e-mail, wiadomości chat aplikacji what's app. Tylko zauważyłem że nie powiadamia połączenia wideo i głosowe aplikacji what's app. Próbowałem różne w ustawienia i nic. Czy komuś opaska mi band 3 powiadamia połączenia aplikacji what's app? Jeśli tak to co trzeba zrobić aby działała? Czy opaska jest wadliwa i trzeba dać do serwisu? Mój telefon to redmi note 5. Bardzo dziękuję za odpowiedź w tej sprawie.
×
×
 • Create New...