rafamaja

Użytkownicy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About rafamaja

 • Rank
  Użytkownik
 1. @juri...dzięki za zainteresowanie... Mam MIUI Global 12.0.2 (QFJEUXM) https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/davinci/ czy z tego linku mogę pobrać 12.0.3. ??
 2. Aktualnie jaki region ustawić, żeby dostać 12.0.3.0 przez OTA ??
 3. Gdzie znajdę instrukcję jak wgrać pobrany 12.0.3 ?? Muszę odblokować telefon.... Jest to mój pierwszy miui i nie mam pojęcia... jak się za to zabrać..
 4. Już 2 razy pobrałem ten sam 12.0.2.0... A jak pobrać 12.0.3.0..skąd ?? przez ota chyba jeszcze nie ma??
 5. Witam... Mam soft Miui 12.0.2 global pobrany przez OTA..... i proszę mi powiedzieć dlaczego mogę go pobrać ponownie? Czemu wisi do ponownego pobrania ?? tak ma być?
 6. ok....czyli po staremu....tylko , że res jest dostępny tylko jeden tak ??
 7. Dzięki.... czyli teraz żeby wgrać najnowsze firmware wystarczy dograć PL-FW-0.1.0.86.fw ??
 8. PL-FW-0.1.0.86 -invert-white ...czy ten plik będzie ??
 9. Dzięki..Gdzie znajdę opis ?? i czy dam radę ??
 10. Panowie witam... i pozwolicie, że tu zapytam jest możliwość dodania do tarczy obojętnie jskiej ilości kilometrów obok ilości kroków ??
 11. Opaska wyjęta z pudełka i nie ma opcji, aby zainstalowała się (sparowala sięz redmi note 4) - oprogramowanie Global.... Bez problemu natomiast zainstalowala się na starym poczciwym htc one??? Nie rozumiem.
 12. 10 chyba nie.....15 dni telefon byl wylączony opaska na ręce i wszystko się zapisało
 13. Dzięki... a gdybym się z żoną wymienił opaską ... jest szansa, że zaczniemy historię od dzisiaj w naszych mi band ?? zalożyłem nowe konto .. Jest sposób, aby usunąć poprzednie ??
 14. Proszę o pomoc.. jak usunąć historię kroków, pomiaru snu...czyli wszystko co zostalo zapisane i zdarzylo się wczoraj i wcześniej... Zmieniałem telefon i przez parę dni opaska nie była sparowana z nowym telefonem. Jak to pousuwać z aplikacji mifit ??